Kde jste kupovaly těhotenské oblečení?

HvL
6.2.10 12:56

Kde jste kupovala těhu oblečení?

Kde jste nakupovaly těhotenské oblečení?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14079
6.2.10 13:03

Něco na MMB, něco od kamarádky a pár kousků do kanceláře v kamenném obchodě.
Možná to bývalo chtělo přidat anketu, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
6.2.10 13:08
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HvL
6.2.10 13:10

Aha :)
Tam jsem byla, ale je tam strašný zmatek… a nošené věci se mi nechce (nošené od cizí..) od kamarádky jsme něco dostala…

• Nahlásit
  • Citovat
55166
6.2.10 13:11

Tak já jedny kahoty v obchodě pro mimi a těhule,jedny v sekáči…
trička jsem nosila svoje „netěhu“,jedno jsem si koupila v CA,takové s ťapkama na bříšku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
6.2.10 13:11

Tam se prodává i nové zboží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HvL
6.2.10 13:13

CA mám trošku z ruky a těhu obchod u nás není… (Hulín)

• Nahlásit
  • Citovat
55166
6.2.10 13:16

No hlavně…moc toho nenakupuj,fakt třeba trička se dají nosit obyč,hezky se napnou přes bříško,já jestli budu ještě jednou těhu,tak si jen pořídím pěkný těhu pás a bude…
kalhoty jsou nutnost,teda pro mě…svoje jsem neoblíkla už ve 3.měsíci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HvL
6.2.10 13:20

S těma kalhotama už mám pomalu taky problémy (4. měsíc). Do práce potřebuji košile, nebo halenky…
A trička.. dobrý důvod aspoň na čas změnit šatník… a pokud by to vydrželo na další mimi, tak by se to i vyplatilo…

• Nahlásit
  • Citovat
6243
6.2.10 13:21

Mě stačilo koupit jedny těhu džíny a pak jsem si koupila pláťáky v Terranově (nebyly těhu, ale měly ohrnovací pás přes bříško, tak každý myslel, že těhu jsou) a jinak jsem nosila svoje trika i svetry. Napnuly se přes bříško a alespoň hezky vyniklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
6.2.10 13:23

Ahojky,já kupovala akorát jedny rifle a jedny černé kalhoty,něco jako rifle v CA,celkem za slušnou cenu jedny stály okolo 700kč a ty rifle asi 900kč,už přesně nevím.Jinak trička a svetry nebo mikiny nosím netěhu,co mám normálně a to mám jít pomalu za týden rodit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HvL
6.2.10 13:24

A budou ty kalhoty nositelné i potom?

• Nahlásit
  • Citovat
JanaMac
6.2.10 13:51

Těhotenské oblečení

Já jsem v prvním těhotenství taky nosila svoje trička a svetry (před 9 lety), protože se nic normálního těhotenského nedalo koupit. Ale pak jsem to všechno musela vyhodit, protože trička i svetry se mi přes břicho vytahaly a normálně už se pak nedaly nosit. A teď když jsem podruhé těhotná jsem fakt ráda, že už je nějaký výběr… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
14079
6.2.10 14:00
Hanule píše:
Tam se prodává i nové zboží.

Přesně tak.
Já musela kupovat na dvakrát, protože jsem v prvním těhotenství přibrala přes 20 kilo - z vel. 36 na 44.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29042
6.2.10 14:12

Není jisté,jestli nové věci užiješ i v druhém těhotenství..Já jsem totiž poprvé rodila v červnu a podruhé koncem listopadu.A to je dost velký rozdíl..

Při prvním těhotenství jsem v zimě nosila normální věci,jen o pár čísel větší.Na léto jsem si koupila pružná trika s krátkým rukávem a letní těhotenské kalhoty.Ve druhém těhu mi to bylo na houby,musela jsem si pořídit rifle,teplejší halenky,svetr a kabát.

Ráda bych poradila,nekupuj drahé věci,nevyužiješ to. :zed: Ale vím,že ne vždy v sekáči objevíš to,co Ti zrovna sedne..Já jsem např.nenarazila na žádné kalhoty.A to mám konfekční velikost.Padly mi dobře jen nové..Pořídila jsem ale pěkné svršky z druhé ruky :-) .

Co se týče oblečení,přes internet většinou nenakupuju.Mám raději,když to vidím a můžu vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama