Kde jste nakupovali oblečení pro čerstvě narozené miminko?

83
27.12.19 11:49

Kde jste nakupovali oblečení pro čerstvě narozené miminko?

Holky jen mě zajímá kde jste kupovali to základní oblečeníčko pro miminko? chtěla bych něco levně a třeba v takovém pepcu toho mají strašně maličko ve velikosti 56 třeba…tak budu ráda za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9545
27.12.19 11:54

V CaA a v tescu vždycky v nějakém výprodeji. Pepco je zadarmo drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
27.12.19 11:54

Spoustu krásných věci maji v H&M, Tesco, Reserved apod., něco i v C&A ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
27.12.19 11:57

@tajkola v C&A maji balicky bodycek 5 ks za 198,– (vetsinou bile nebo jednobarevne s obrázkem, musis kouknout na cenovky, nektere treba hezci vzory jsou drazsi) Ja tedy oblikala ze zacatku do celorozepinacich overalku, protoze to bylo snadnejsi, nez manipulovat s hlavickou a oblekat bodycka :mrgreen: jinak ja shanela overalky ve vel. 46 a 50 a ty meli take v C&A a docela levne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18332
27.12.19 12:00

Ještě Kik a Lidl. Bacha u lidlu, radši menší velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 12:01

C&a tam mají super věci na mimi, teď po vánocích by tam mohli mít i hezké slevy, zkuste se podívat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25974
27.12.19 12:04

Nejlepší jsou overaly a zavinovací body. Kalhoty s tapkama sama vyhodnocuju jako minus, lepší je něco kam dáš ponožky, protože nás se z toho vykopal a pak má nohy skrčený u zadku a zbytek jak spací pytel.
C&A je fajn a HM. Jinak se koukni z druhé ruky toho bude milion a nenošené, my měli 56 ani ne měsíc. A Lidl! Že zahraničí třeba já osobně Primark nedoporučuji ač se z něj všichni můžou podelat, 62 je malá i na 56, srazilo se praním ještě vic a v jednom pyžamu mám i díru na palci u nohy po 3. vyprání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
27.12.19 12:25

@tajkola F&F C&A a H&M jsou nej, nakupuju hodně po výprodejich a to se sežene fakt za super penize, i na eshopu HM je často sleva a doprava zdarma. Oblečení vydrží tři děti, ne jako ty hadry z Pepca a Kiku.
Navíc bavlna je kvalitní, často i bio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
27.12.19 12:30

@tajkola navíc Tedy ty nejmenší velikosti se vyplatí po balickach z bazaru. Některa miminka tak rychle rostou, že mají obleček dvakrát na sobě, tak tě to pak nemrzí a navíc jsou většinou v top stavu.
Mrkni https://www.emimino.cz/…deti/baliky/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
27.12.19 12:31

Zkus jeste treba George… ;) ty jejich veci teda zboznuji. jinak z pepca uz kupujeme pouze ponozky… jinak jeste vyse zminene HM, FF.. s vecmi z CA jsem moc spokojena nebyla- nesedelo to a poustelo to barvu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17645
27.12.19 12:36

Koupím radši značkové z druhé ruky než pepco nebo kik ;-) a na minimiminko se oplatí víc z druhé ruky než nakupovat. Slečna je extrém, ta nosí vel 74-80 už devátý měsíc, ale jinak ty děti rostou před očima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16071
27.12.19 12:45

V pepcu a vždy jsem nasla malou velikost. Pak lidl, ale ten má ty velikosti dost na prd. Značkový by mi bylo líto, mala hrozně zvracela a fleky zůstaly i po prani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
27.12.19 12:49
@Margery píše:
Koupím radši značkové z druhé ruky než pepco nebo kik ;-) a na minimiminko se oplatí víc z druhé ruky než nakupovat. Slečna je extrém, ta nosí vel 74-80 už devátý měsíc, ale jinak ty děti rostou před očima.
:palec: přesně a takový Lindex :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14250
27.12.19 12:52

@tajkola hodně jsem využívala slevy v C&A, Tescu nebo HM, ono se to tak točí, že to bývá často ve výprodeji. Kdyz člověk začne nakupovat hned na začátku těhotenství, do porodu se dá slušně nakoupit nová vybavicka.
Mě také hodně nosila mamka od kamarádek, ty věci po někom jsou jako nové, miminko roste rychlostí blesku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17645
27.12.19 12:55
@Káťa19 píše: :palec: přesně a takový Lindex :srdce:

Lindex mám taky strašně ráda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...