Kde jste našly svého může? Jsem zoufalá

Anonymní
18.9.19 16:52

Kde jste našly svého může? Jsem zoufalá

Ahoj holky.

Už mám fakt depku. Jsem dva roky sama, žiji sama, i když chodím do společnosti, s kamarádkami, pobavit se, do divadla, atd. nemůžu najít toho svého prince. Je pravda, že po ex příteli jsem asi i náročná, zájem by ze strany chlapů byl velký, ale nikdo z nich mi vůbec nesedl. Už mám z toho hlavu kolem. Kde jste vy našly toho svého?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3233
18.9.19 16:54

Hledala jsem někoho na seznamce, aby se mnou hrál squash.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pattybouvier
18.9.19 16:57

Ahoj, moje sestra také dlouho hledala muže. Měla velké nároky a tak se smířila s tím, že každý nevypadá jako Christian Grey apod :D No a také se zkusila podívat na sebe z jiného pohledu, jestli se třeba nechová moc jako pipka, nebo naopak jestli se nějak nestraní.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.9.19 16:59

Byl to manžel me kolegyně.. ho jsem ale poznala první ( dělala jsem v baru)… Pak se rozvedli a nějak jsme se dali dohromady- oba jsme léčili bolavá srdce až jsme zjistili, že je nám spolu fajn a máme si co říct…

• Nahlásit
  • Citovat
5879
18.9.19 17:00

Zamilovali jsme se do sebe po dvou letech spolupráce :D jsme kolegové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1551
18.9.19 17:00

Doporučuji třeba zájmové skupiny na FCB - já jsem člen běžců, horolezců a triatlonistů - tam je spousta bezvadných svobodných kluků, lačnících po stejně zaměřených dívkách. Určitě něco podobného nejdeš i podle svých zájmů.
Jinak já jsem svého muže potkala při lezení na umělé stěně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11086
18.9.19 17:01

Ve vlaku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4700
18.9.19 17:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky.Už mám fakt depku. Jsem dva roky sama, žiji sama, i když chodím do společnosti, s kamarádkami, pobavit se, do divadla, atd. nemůžu najít toho svého prince. Je pravda, že po ex příteli jsem asi i náročná, zájem by ze strany chlapů byl velký, ale nikdo z nich mi vůbec nesedl. Už mám z toho hlavu kolem. Kde jste vy našly toho svého?

Abys neprebrala… ;) Ja ho nasla na seznamce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5242
18.9.19 17:07

Přes partu kamarádů mého ex. Ehm, zní to všelijak a taky to bylo velký drámo, ale… Jsem ráda, že jsme spolu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
18.9.19 17:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky.Už mám fakt depku. Jsem dva roky sama, žiji sama, i když chodím do společnosti, s kamarádkami, pobavit se, do divadla, atd. nemůžu najít toho svého prince. Je pravda, že po ex příteli jsem asi i náročná, zájem by ze strany chlapů byl velký, ale nikdo z nich mi vůbec nesedl. Už mám z toho hlavu kolem. Kde jste vy našly toho svého?

a kolik ti je roku ze jsi stoho tak spatna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 17:16

Otravný zákazník v práci :mrgreen: Tak dlouho jsme po sobě koukali až jsme šli na rande.. A dopadlo to tak, že se zrovna stěhujeme do nového společně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 17:18

Kde? Je blbá otázka, správná je, co jsi schopná nabídnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
18.9.19 17:20

V práci, kamarádka se seznamila díky běžecké skupině z FBC, chodili běhat a padli si do oka, další kamarádka má manžela ze seznamky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9521
18.9.19 17:22

V autobuse :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17745
18.9.19 17:26
@pohledzdruhestrany píše:
Kde? Je blbá otázka, správná je, co jsi schopná nabídnout.

Spíš otázka je, čím se liší od spousty dalších, které nabízejí a hledají úplně totéž. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama