Kde jste poprvé narazily na eMimino a proč jste se registrovaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivabozi
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 15.04.19 14:48
Kde jste poprvé narazily na eMimino a proč jste se registrovaly?

Ahoj, nepatřím k úplně nejaktivnějším hvězdám, přesto mě komunity jako je eMimino baví a svým způsobem i fascinují. Sama jsem se zaregistrovala během prvního těhotenství, ale už je to dávno. Vím, že jsem tehdy řešila těhotenství týden po týdnu, moc stránek s informacemi na to ještě neexistovalo a díky tomu jsem se tu propojila s maminkami, co rodily ve stejný termín. Jak jste to měly vy, co byl důvod se registrovat? A co vás sem táhne i po několika měsících/letech? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 15.04.19 15:04

Dříve jsem se sem přihlašovala, abych mohla sdílet naší bolest (Musela jsem porodit ve 27tt mrtvého synka kvůli závažným VVV..)

Dnes se tu chodím spíše zasmát :D Jelikož poslední dobou je to tu velmi „na úrovni“ :D

Cheriffka
Kecalka 242 příspěvků 15.04.19 15:04

Chodila jsem sem uz daaaavno pred tehotenstvim. Jak se vyvijel muj zivot, tak se vyvijel i muj pohyb po kategoriich diskuze. Nejdriv jsem chodila cist o vztazich, pak se to presunulo do kategorie domacnost, pak do kategorie vareni az to po par letech skoncilo ve skupinkach snazeni, tehotenstvi, spatny konec, neplodnost a zase tehotenstvi :mrgreen: jako clovek se tu proste dozvi uplne vsechno :palec: :mrgreen:

stinga
Kelišová 5871 příspěvků 3 inzeráty 15.04.19 15:09

Na stránky jsem narazila v těhotenství, registrovala jsem se, abych mohla taky přispívat, a utvořily jsme skupinu se stejným datem porodu, pak jsme se přesunuly na fb
proč sem chodím, za prvé je to zábavné, je to závislost :oops: a člověk se tu dozví vše, co potřebuje - např. o výplatě dovolené mezi MD a RD jsem se dověděla tady a pak to poradila ještě kámoškám, prostě se tu najde vše od bradavic až po lokomotivu :mrgreen:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9490 příspěvků 15.04.19 15:10

Já se registrovala v prvním těhotenství, tenkrát sem měla nějaký dotaz a už sem tu zůstala :mrgreen:

laducha
Generální žvanilka 22288 příspěvků 15.04.19 15:13

Jsem tu jedenáctým rokem. Zaregistrovala jsem se, když jsem na netu hledala informace o zamlklém těhotenství, které mě potkalo. Za 2 měsíce se zadařilo znovu a já už tu zůstala.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17319 příspěvků 15.04.19 15:18

Jsem tu dvanáctým rokem. Byla jsem těhotná a náhodou na emimino narazila. Ja bych neřekla, ze je to tu teď nějaké horší, takové ty vyrypovacky, co chodily do každé diskuze a udělovala dobre míněné rady, tu byly s vždy. Ale na jednu aktuální, teda neměla žádná :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 14580 příspěvků 15.04.19 15:53

Nejdřív kvůli těhotenství v době kdy to tu bylo v pohodě, ted už se jen pobavit spousta fajn lidí odešla

mayecka
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 15.04.19 15:55

Já se registrovala při třetím těhotenství, hledala jsem info k hematomu v těhotenství a našla jsem emimino :srdce: :mavam:

Uživatel je onlineKáťa19
Extra třída :D 11063 příspěvků 18 inzerátů 15.04.19 15:58

@ivabozi já přesně ten samý důvod co ty, v prvním těhotenství jsem byla na neschopence od 4.měsíce a „nudila se“…pak už to plynulo tak nějak samo, s prvním dítkem se člověk hodně hledá, měla jsem hodně náročné miminko, bojovala s kojením, bojkotem, syndromem bílých bradavek apod… tady jsem našla vždy užitečné rady :hug:… a te´d jsem převážně v pozici, kdy si dovolím radit i já :mrgreen: třetí dítko se narodí za pár týdnů a jak někdo relaxuje u tv apod, tak já si uvařím kafe a jdu sem :lol:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 15.04.19 16:06

Já jsem tu hledala nějaké informace k zavařování, domácnosti, praní, kde něco sehnat a podobně, a po celkem dlouhém čase jenom čtení diskusí tak nějak přišla potřeba se k tomu i vyjádřit.
A nemám Facebook, takže si své diskutérské pudy kompenzuji radši zde, než třeba na Novinkách. :D

Jinak, přiznejte se, kdo už na sobě pociťuje Syndrom zkušeného uživatele? :)
https://cs.wikipedia.org/…C5%BEivatele (modifikuj si akorát wikipedii na e-mimino, funguje to stejně)

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 15.04.19 16:26

Když jsem byla těhotná, chtěla jsem se tu na něco zeptat a bez registrace to nešlo. Tak jsem si vymyslela rychle nějakou jednorázovou přezdívku už jsem si ji nechala.

mrav
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 15.04.19 17:07

Zaregistroval jsem se roku 2017, tedy nedávno. Důvodem bylo to, že jsem po tragické smrti své ženy zůstal sám s malou, dvouletou holčičkou. Jsou tu ženy, které poradí, ale dá se tu i relaxovat u odpočinkových témat.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21000 příspěvků 15.04.19 17:12

Když jsem začala přemýšlet o otěhotnění…Nějak to na mě někde vyskočilo, poznala sem tu milou partu „snažilek“, se kterýma sem v kontaktu dodnes, občas i osobní setkání, i když není tak moc času, jak bysme leckdy chtěly.
No a už sem tu zůstala, občas sranda, občas člověk poradí, s někým si popláče, při mateřský mi to tu pomáhalo překonávat časy, kdy sem si připadala na MD sama doma pořád, tak sem tu měla takovou „partu kamarádek“ :mrgreen:
No a dneska už je to trochu návyk, chodit sem, vykecávat, poradit, zablbnout, zasmát se :D

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 15.04.19 17:24

@ivabozi Já se registrovala kvůli úmrtí v rodině a na emiminu bylo plno starých témat, které mi s tím pomohly. Tak jsem to pročítala a postupně narážela na další zajímavé věci a registrovala se. Popravdě nevím, jestli jsem ta témata nějak vyčerpala a nic se vlastně nezměnilo a je to jen můj osobní pocit, ale posledních pár týdnů mám dojem, že co téma, to troll a že těch zajímavých věcí je tu méně. Ale i tak sem zajdu ráda, člověk se tu plno věcí dozví.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama