Kde jste potkali svou lásku?

Anonymní
15.6.20 20:48

Kde jste potkali svou lásku?

Čau, strašně by mě zajímalo, kde jste potkali svou osudovou lásku a jak dlouho jste byli sami, než přišel ten pravý? Zažívám jedno zklamání za druhým a už pomalu přestávám doufat… Je mi 29. Do 30 let jsem chtěla mít už rodinu, manžela a dítě, ale teď zas musím začít znova. Přijde mi, že mám fakt hroznou smůlu a už ani nevěřím. Už jsem zažila, že mě chlap mlátil, podvadel, byl opilec. A přitom jsou všichni že začátku tak strašně milí. Je mi z toho na nic. Teď mi ztroskotal další vztah po tom, co mi teď už ex vyhrožoval. Bála jsem se, tak jsem radši odešla. Už bych si přála najít někoho normálního. Nechodím že vztahu do vztahu, jen podotýkám. Vždy jsem byla delší dobu sama. 6 měsíců až 2 roky. Omlouvám se za anonym, je to pro mě citlivé téma.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.6.20 20:55

Našla jsem si ho po třicítce, na poli, jezdil v traktore. Já pět let rozvedená se dvěma dětma, on svobodný. Od rozvodu jsem neměla žádný vztah, ale modlila jsem se a upřímně si přála potkat přesně takového, jakého mám. Splnilo se mi to. Nikdy to nevzdávej, všechno je o správném načasování.

• Nahlásit
  • Citovat
160
15.6.20 20:55

Já jsem byla sama se synem od jeho šesti měsíců a konečně chlapa pro život jsem potkala až po čtyřech letech. Nicméně to čekání stálo rozhodně za to :palec:
Všechno bude dobré, neboj…
Jo a potkala jsem ho u mámy v práci, je to její kolega :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
15.6.20 20:56

Vsechny tyhle vztahy nekam posunou a neco daj. A nezalezi na tom jak dlouho je clovek sam. Ten pravý prijde. Jde o to co je v norme a co ne. Kazdy ma tu normu nekde jinde. Neucit se mit rada sama sebe a pak uz i ty vztahy budou lepsi. vetsinou to je videt uz na zacatku. Horsi je ze zamilovanej clovek to nevnima

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 21:02

Jednu ve škole, další na pódiu :) Sama jsem nikdy nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
3011
15.6.20 21:03

Já teda od 16 pořád s někým byla. Vždycky mě někdo opustil pro jinou. Pak jsem se vdala po 6,5 lete známosti. Po roce jsem požádala z různých důvodů o rozvod a následně se dala dohromady s kapelnikem kapely, která nám hrála na svatbě :-) Už je to poměrně dlouho a věřím, že on je ta spriznena duše.
Jestli si pořád vybiras chlapy s nějakou prisernou vlastnosti, zkus lovit jinde. Asi máš zažité vzorce „balení“ a tak přitahujes tyhlety vadný kusy. Určitě se to dá změnit! Držím palce :-)
Jo a můj bratr se seznámil se svojí ženou ve 34,byla to jeho vůbec první partnerka. Vzali se, mají dvě děti.. Takže dockej času!
Edit hrubka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 21:08

@ProfZav nene, nelovim.. Já nejsem ten balicí typ. Většinou to byla náhoda. Prvního jsem potkala na plese své kamarádky, ten mě mlátil, protože začal brát steroidy a lezli mu na hlavu. Druhého jsem potkala, když jsme šli náhodou s mým kamarádem po dlouhé době na zábavu. Požádal mě o tanec a už to bylo.. Jenže se z něj vyklubal taky pěkný zmetek a podvodník. No a třetího jsem potkala v práci. Byl to můj šéf. Všechno to bylo krásně, ale pak mu najednou hrálo, začal mi vyhrožovat.. Začínala jsem se ho bat. A ted uz jsem zas sama. Nechci být matkou pozdě. Už teď mám nějaké problémy a mám strach že nebudu už nikdy děťátko moci mít. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.6.20 21:09
@Len123l píše:
Vsechny tyhle vztahy nekam posunou a neco daj. A nezalezi na tom jak dlouho je clovek sam. Ten pravý prijde. Jde o to co je v norme a co ne. Kazdy ma tu normu nekde jinde. Neucit se mit rada sama sebe a pak uz i ty vztahy budou lepsi. vetsinou to je videt uz na zacatku. Horsi je ze zamilovanej clovek to nevnima

Dekuju, povzbudil mě to.. Ani, je to pravda.. Budu tedy doufat dal.

• Nahlásit
  • Citovat
8446
15.6.20 21:11

No, prvního v hospodě. Vztah trval 8 let a skončil, jelikož to byl totálně citově oploštělý člověk, což jsem nevydržela. Druhého na nějaké akci u nás ve městě, odpoledne a střízlivá. Moje kamarádka se znala s jeho kamarádem. Vztah trval. 5 let, on byl občasný gambler a když se napil, nevěděl kdy přestat. Samozřejmě si pak potřeboval svou zlost na někom vybít. A manžela jsem poznala v práci, už když jsem byla s tím blbem. Dali jsme se dohromady, když jsem utíkala od bývalého. Po té hnusné zkušenosti jsem vzala na milost chlapa, který je někdy až moc citlivý a některé rysy jeho chování jsou spíše ženské. A poprvé v životě musím říct, že jsem šťastná. Máme dvě malé děti a průměrný život. Ale milujeme se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
15.6.20 21:13

Na grilovačce s kamarádkou, se kterou se dávno nevídám. Jsem introvert a moc nikam nechodím, takže to byla fakt velká náhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
15.6.20 21:17

Ahoj, pokusím se tě trošku povzbudit :) nikdy jsem neměla štěstí na chlapy. Jen v jednom dlouhodobém vztahu jsem měla fakt hodného kluka 2 roky, ale nevydrželo to. Ale jinak to samé jako ty - nevěra, psychický i fyzický teror, pak jsem měla notorika, co miloval hospodu a půllitr piva víc než cokoliv na světě. S každým z nich jsem byla několik let. Chtěla jsem děti už třeba ve 25, všechny kamarádky těhotněly, plánovaly svatbu, rodily a vdávaly se. A já na ocet, nebo s individuem, které jsem si idealizovala až běda. Bylo mi 29, když jsme si před Facebook napsali se současným přítelem. Maličko jsme se znali z dřívějška, ale spíš podle jména a známých. Dneska mi táhne na 32, máme dům a těšíme se, až se nám povede zadělat na miminko. Nevěš hlavu, ten správný chlap někde je, jen každá z nás si na něj počká jinak dlouho. Na druhou stranu jsem i ráda, že tohle všechno prožívám až teď. Jednak si neskutečně vážím úžasného chlapa, který je mi oporou a jednak mám všechno (snad) před sebou. Některé kamarádky sice už mají děti, ale zato jsou rozvedené, nebo už po dětech nastupují zpět do práce a mě teprve čeká to období, na které se nejvíc těším. Jsem hrozně šťastná, že jsem s žádným expřítelem děti neměla, to by byl vážně horor. Držím palce, ať brzy najdeš, co hledáš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12912
15.6.20 21:33

Exmanžela v práci - oba jsme byli vojáci, dali jsme se dohromady na vojenském cvičení - taková romantika :-P

Současného přítele v hospodě :jazyk: :nevim: Naštěstí tam není zvyklý trávit dny a noci. On je tráví v práci :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 21:48

Manzela jsem poznala pres byvaleho pritele, ktery byl ale psychopat a byla jsem s nim cca 4 mesice. Byvaly byl naruseny a chtel si zalozit spolecn fb, ja ho nikdy predtim nemela, tak jsem svolila a on si tedbuz meho manzela dal do pratel. Muj manzel, ldyz si s byvalym psali, tak psal normalne, sympaticky a ne hanlive. Tim me zaujal :D Jakmile jsem odesla od byvaleho, tak jsem rikala, ze uz zadneho chlapa nechci, protoze jsem taky narazela na sama individua. Ale pak mi to o vanocich nedalo a ja ted uz manzelovi, pak jsme si cca 4 dny vkuse psali a pak si dalsi tyden volali skoro cele dny v kuse a stale si meli co rict. Pak jsme si dali rande, dalsi den druhe a ja tu uz od te doby bydlim. Je to 4 roky, mame 2 roky od svatby, rocniho chlapecka a ja jsem nejstastnejsi na svete :srdce: Manzela jsem potkala, kdyz mi bylo 31. Takze nikdy neni pozde, potkat toho praveho :D

• Nahlásit
  • Citovat
514
15.6.20 21:58

Předchozí partnery ve škole, v práci, v hospodě. Toho pravého na netu, bylo mi 30 a zrovna jsem chtěla být chvíli sama, proto jsme si jen tak psali, ale moc jsme si rozuměli a tak bylo rande a od první chvíle to bylo jasný :srdce: :D Pravda je, že každý vztah mě někam posunul a že ta doba, kdy jsem byla sama, mi dala hodně, naučila jsem se mít ráda sama sebe a potkala jsem úžasnýho muže, který mě miluje takovou, jaká jsem a snad u toho vypadá i spokojeně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59316
15.6.20 22:01

Exmanzel byl kolega z práce, znali jsme se 2 roky, pak mě sbalil, byli jsme spolu 7 let, než mu po operaci hrablo a nastoupila agrese, ex partnera přes spolužáka, znali jsme se 2 roky, pak se dali dokupy jako milenci, později vztah, trval 10 let, než jsem ho nacapala s jinou v posteli.. Současného na velkém festivalu, kámoši 6 let, pak mě sbalil.. Vztah zatím 2 roky :mrgreen: čekám co bude.. Hele, nikdy není pozdě na nic.. Je mi 38 :mrgreen: vždycky jsem toho budoucího znala už v době, kdy byl vztah a byli jsme kámoši :lol:

Příspěvek upraven 15.06.20 v 22:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama