Kde jste hledali muže na ,,bílém koni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 21:06
Kde jste vy hledali muže na ,,bílém koni"??

Ahoj, otázka zní jasně, kde jste vy hledali může na,,bílém koni"? Nejsem naivní, že muž bude dokonalý, nicméně hledám muže, který nebude pít první ligu, nebude tedy věčně chodit ožralý domů, neříkám nějaké oslavy, ale aby se v budoucnu dokázal postarat o rodinu, choval se ke mě hezky, a nechoval se prostě jako de.il?
Kde jste tedy holky hledaly vy??? Díky všem
PROSÍM ANONYM

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Flyingfrog
Extra třída :D 12144 příspěvků 19.01.19 21:07

V práci. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 21:08

Na seznamce.. :) jinak pozor na přání, mohou se vyplnit ;) taky jsem si přála..hlavně sikovnyho, aby byl na mě hodnej..mám sikovnyho a hodnyho, ale v takové formě, jakou jsem si tedy nepredstavovala.. :) kde panbuh dá, jinde ubere :) :)

Boudová
Kelišová 6066 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 21:09

Ja doporucuji stykat se a randit i s muzi, kteri se ti treba zas tak moc nelibi. Pac i oni muzou mit dobry kamarady. Tak sem se seznamila ja s manzelem. :D

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 19.01.19 21:10

Ženskou na bílém koni jsem taky hledal a ono to přišlo samo. To chce klid..

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 19.01.19 21:10

Na seznamce, konkrétně na badoo, neměla sem moc možností, pořád sama se synem bez hlídání, to většinu chlapů jen tak venku odradí :mrgreen: nakonec jsem našla doslova muže na bílém koni, měl koně doma u baráku :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 21:11
@Boudová píše:
Ja doporucuji stykat se a randit i s muzi, kteri se ti treba zas tak moc nelibi. Pac i oni muzou mit dobry kamarady. Tak sem se seznamila ja s manzelem. :D

no to jo, ale pochybuji, že ti špatní - co chlastají budou mít super kamárady, co nechlastají to asi těžko, mno :mrgreen: :mrgreen:
já alkohol nepiju skoro vůbec :)

Diana69
Kecalka 328 příspěvků 19.01.19 21:13

Já nehledala..přišlo to samo :)

Ijen
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 19.01.19 21:13

Ja jsem ho ani nehledala. S tim prvnim jsme byli vyborni kamaradi v parte a u toho jsme meli zustat, manzelstvi ciste na kamaradske bazi nefungovalo.
S druhym manzelem jsme se potkali nahodou, v praci a zamilovali se jak blazni.

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 19.01.19 21:13

ja potkala muže, když jsem byla s partou v parku, nasledne jsme chodili do hospody několik let :mrgreen: …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 21:13
@Kriss Tina píše:
Na seznamce, konkrétně na badoo, neměla sem moc možností, pořád sama se synem bez hlídání, to většinu chlapů jen tak venku odradí :mrgreen: nakonec jsem našla doslova muže na bílém koni, měl koně doma u baráku :mrgreen:
jé to jej krasné, moc ti to přeju, to se hezky čte
@Forest_Gump1 to je dobře, žes ji našel
@Anonymní píše:
Na seznamce.. :) jinak pozor na přání, mohou se vyplnit ;) taky jsem si přála..hlavně sikovnyho, aby byl na mě hodnej..mám sikovnyho a hodnyho, ale v takové formě, jakou jsem si tedy nepredstavovala.. :) kde panbuh dá, jinde ubere :) :)

jé, to se taky hezky čte, :mrgreen: :mrgreen: , že mé sny nejsou praštěné a já nejsem praštěná, ale může se mi splnit sen :)

LuciMik94
Povídálka 42 příspěvků 19.01.19 21:14

Mě vždycky okolí říkalo, že slušní chlapi chodí hodně na hory…každopádně dle mého narazit na tobě ideálního můžeš naprosto kdekoli. Já jsem se s manželem potkala na erotické seznamce…oba jsme v té době nechtěli vztah a jen hledali někoho na pravidelný sex. Od prvního okamžiku, kdy jsme se viděli jsme byli zamilovaní a na sex nakonec došlo až za x týdnů :-))). Jsme oba velcí sportovci, nepijeme, nekouříme, umíme se postarat…jsme spolu přes 5let a za 2měsíce se nám narodí holčička ;-).

muffin98
Kecalka 108 příspěvků 19.01.19 21:14

No na diskotéce bych takového nehledala. :)
Ono je to těžké, pokud chlap neběhá po hospodách, po zábavách, nepije, drží se doma s rodinou, tak kde ho hledat, pravděpodobně bude doma, v obchodě, nebo v práci.
Já nejsem moc společenský typ, ačkoliv je mi teprve 20, na zábavě jsem nikdy nebyla a nikdy jsem neměla ani tu potřebu, nekouřím, alkohol mi nechutná, radši si doma pustím film, něco si přečtu, když už někam jdu, se psem do parku, nebo si něco zahraju, tak kde hledat polovičku ?
Seznamka, možná, ale tam bych tomu mocc nevěřila, co jsem tam vše potkala,to byla katastrofa.
Já našla toho svého v práci, stejný, jako já, taky domácí typ. Ale byla to vážně náhoda, takových lidí není moc. Možná fakt rozhlédnout se v práci, jestli tam nemáš někoho slušného svobodného, tam máš výhodu, že ti k němu třeba dodají nějaké informace kolegové, tak víš, do čeho lezeš. Jinak mě fakt nenapadá nic, jak seznamky, popř nějak přes přátele.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 21:15

Tak si tam cválám v lese na svým vraníkovi, vyjedu z lesa a tam krásný bílý andalusan :lol: no a na něm byl on. Prostě princ na bílém koni - doslova :lol:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13948 příspěvků 19.01.19 21:15
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka zní jasně, kde jste vy hledali může na,,bílém koni"? Nejsem naivní, že muž bude dokonalý, nicméně hledám muže, který nebude pít první ligu, nebude tedy věčně chodit ožralý domů, neříkám nějaké oslavy, ale aby se v budoucnu dokázal postarat o rodinu, choval se ke mě hezky, a nechoval se prostě jako de.il?
Kde jste tedy holky hledaly vy??? Díky všem
PROSÍM ANONYM

Mezi kamarády kamarádů. A na koni jezdit neumí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >