Kde koupím kmen stromu na stolek?

3299
28.10.20 07:52

Kde koupím kmen stromu na stolek

Ahoj, nemáte tip, kde v okolí MB koupím kmen stromu na stolek do obýváku? Jde o to, že to musí být suché dřevo a tvrdé. A né nějaký mrňous. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2268
28.10.20 07:54

Zkusila bych kontaktovat nějakou pilu v okolí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6221
28.10.20 08:30

Nebo zkusit projet bazary. Kazdopadne „obchod s kmenama“ urcite nenajdete :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
28.10.20 08:34

Me udelal tatka stojany pod kytky z obycejnych špalku.. doma jsme to obrousili, nalakovali a dali pod spalek gumu, aby to nestalo primo na zemi.. museji se nechat ale pořádně vyschnout, jinak to bude pracovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
28.10.20 09:17

Jestli pro tebe není Kladno moc daleko, máme nádherný stůl že satyr shop. Nemají ho běžně, ale určitě ti ho udělají na zakázku, už mi takto několikrát vyhověli. Byl relativně za pár tisíc :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18312
28.10.20 09:36

Pokud si to chceš udělat sama doma, tak bacha. Jen tak si postavit do obýváku kus dřeva z pily nejde. Potřebuje to chemicky ošetřit, aby v tom nebyli brouci, hniloba nebo houby. Musí to být správný dřevo, aby neměnilo barvu a nerozpadalo se. Kup si už hotovej špalek. Viděla jsem je na sbazaru a různě po bazarech jich seženeš spoustu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19085
1.11.20 14:35

Našla jsem toto:
https://www.wudino.cz/…k-cruin.html

instagram: kousek_lesa_u_vas_doma (Vneste do svého interiéru kousek přírody, díky dekoračním špalkům.????Každý kus je originál.
Smrkový pařez v průměru od 30 do 40 cm. Cena od 800-900,–)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat