Kde koupím podprsenku na velká prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavlína Bystricanova
Kecalka 111 příspěvků 07.05.18 16:13

Zdravím…potřebovala bych poradit kde bych mohla v Brně koupit podprsenku na velká prsa, mám 85H a možná i ještě větší. Mám problémy se zády, tak jestli jsou zdravotní podprsenky? Děkuji za každý Váš typ…ksem ž toho už zoufalá ( dodávám, že jsem po jednom dítěti a nekojim).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elenloth
Závislačka 3854 příspěvků 7 inzerátů 07.05.18 16:55

@Pavlína Bystricanova Co Caresse na Pekařské? Nejsem teda z Brna, čerpám z netu. Dělají i bra fitting, tedy ti najdou správnou velikost, aby podprsenka padla. Potom můžeš zkusit i objednávat z netu, když budeš znát správnou velikost a střih.

frame
Kecalka 374 příspěvků 07.05.18 16:59

Konkretni obchudek neznam, ale podivala bych se po nejakem specializovanem obchode na internetu a pak si je muzes obejit osobne a uvidis i jaky budou mit pristup. Ja jsem rada nakupovala v Belinde a byla jsem spokojena.

histep
Závislačka 3703 příspěvků 07.05.18 17:03

Triola, firemni prodejny jsou i v Brne

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 07.05.18 17:18

I Triumf je taky dobrý.

Mochomurka83
Závislačka 3867 příspěvků 07.05.18 17:22

@Pavlína Bystricanova caresse, Hedva mrkni na net, v Brně je toho vic. Myslim ze je tam i Madam podprsenka.

The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 07.05.18 17:43

Určitě Caresse, tam mají podprsenky, do kterých bych mohla nacpat i svůj zadek.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 07.05.18 19:21
@Pavlína Bystricanova píše:
Kde koupím podprsenku na velká prsa?Zdravím…pot­řebovala bych poradit kde bych mohla v Brně koupit podprsenku na velká prsa, mám 85H a možná i ještě větší. Mám problémy se zády, tak jestli jsou zdravotní podprsenky? Děkuji za každý Váš typ…ksem ž toho už zoufalá ( dodávám, že jsem po jednom dítěti a nekojim).

Mam G a pekne podprsenky velke jsou na astratexu ale je to eshop..

Pavlína Bystricanova
Kecalka 111 příspěvků 09.05.18 10:19

Všem děkuji za odpovědi…a na kolik vyjde jedna podprsenka?

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 09.05.18 11:16
@Pavlína Bystricanova píše:
Všem děkuji za odpovědi…a na kolik vyjde jedna podprsenka?

to si spíš vygoogli.. ceny jsou ruzné… záleží, co se ti bude líbít, a hlavně jak to bude sedět. můžu si vybrat podprsenku třeba za 500 a bude mi sedět za 2000kč. to se třeba stalo mně :?

Pavlína Bystricanova
Kecalka 111 příspěvků 09.05.18 14:59

@mamina2017 děkuju :-)

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 09.05.18 20:17

@Pavlína Bystricanova
Diskuze je v kategorii bazar, ale chces asi novou, ze :mrgreen:
Doporucuji poradne zmerit a na strankach astratexu je pruvodce pro spocitani velikosti :palec:
Ja si cely zivot kupovala obvod 75 a namerim si taky 75, ale jak se rychle vytahne, ma se kupovat mensi a zapinat na posledni ocko.
Díky tomu pruvodci nosim konecne padnouci podprsenku. Mimo to tam maji i velke velikosti, nebala bych se zkusit objednat ;)

Pavlína Bystricanova
Kecalka 111 příspěvků 09.05.18 20:41

@Káťa19 tak obnošenou určitě nechci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zkusím kamenný obchod v Brně Caresse a když ne tak zkusím ten eshop…akorad nevím jak si je mám pořádně změřit :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29282 příspěvků 09.05.18 20:47

Napadla mě prodejna stanů, ale raději jen špitám, černý humor tu nefrčí :(

Pavlína Bystricanova
Kecalka 111 příspěvků 09.05.18 20:49

@Burj Chalifa tak to si myslím, že ani to by mě nepomohlo :-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >