Kde koupím Woodyho či Buzze rakeťáka?

780
22.7.13 22:37

Kde koupím Woodyho či Buzze raketáka?

Nemáte někdo tip, kde koupím z Příbehu hraček Woodyho či Buzze raketáka? Bud obyc bez mluvení nebo s mluvením ale v našem jazyce. Predem dekuju za tipy. Taky uvítám komentáre, jestli to má někdo doma a jestli si s tím deti hraji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2943
22.7.13 22:42

http://www.nej-pohadkovehracky.cz/index.php?… česky asi nikde nenajdeš, ale já jsem viděla takovou obyčejnou figurku Buzze rakeťáka u nás v cukrárně, chtěla za ni myslím do 100kč ale byla fakt obyčejná plastová a nic neuměla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
22.7.13 22:47

Tak aspoň teda vím, ze se nemusím snazit hledat… když mluví anglicky, to bych radeji brala postavičku vetsi bez mluvení, malej Aj nerozumí a bylo to pro nej na prd a pro me vyhozene peníze… tak asi koupím jen hodinky s pribehem hracek nebo zvonek na kolo s raketákem jsem videla na MMB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
22.7.13 22:49

@eldarka ahoj, tak máma je kupovala sourozencům, jsou mnohem mnohem mladší než já :mrgreen: a spokojenost i v angličtině, kupovala je u nějaké paní na mimáči, sice na ně čekala asi měsíc, ale nakupovala v předstihu a dodací lhůtu paní taky uvedla. Myslím že to jsou originály z Anglie, proto ta dlouhá dodací doba. Určitě budu chtít aby našemu prckovi objednat taky něco z Toy story. Já na mimáč zatím moc nechodím. Můžu ti zítra zjistit od jakého prodejce je kupovala, pokud budeš chtít.
děcka mají toho koně, buzze, a já nevím co ještě 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
22.7.13 23:03
@nicolle24 píše:
@eldarka ahoj, tak máma je kupovala sourozencům, jsou mnohem mnohem mladší než já :mrgreen: a spokojenost i v angličtině, kupovala je u nějaké paní na mimáči, sice na ně čekala asi měsíc, ale nakupovala v předstihu a dodací lhůtu paní taky uvedla. Myslím že to jsou originály z Anglie, proto ta dlouhá dodací doba. Určitě budu chtít aby našemu prckovi objednat taky něco z Toy story. Já na mimáč zatím moc nechodím. Můžu ti zítra zjistit od jakého prodejce je kupovala, pokud budeš chtít.
děcka mají toho koně, buzze, a já nevím co ještě 8)

tak to za to dala asi docela dost penez, co? no když mi pisnes ID prodavajici, tak budu rada, kouknu co má.. je na prd, ze nevím, jestli si s tím malej bude hrat, když uz to bude stat tolik penez, by me piclo, kdyby to lezelo v koute. Pohadka se mu líbí, jenze se bojim, ze jak to nebude zivé jako tam, tak to pujde stranou. Malej bude mít 4roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
22.7.13 23:08

@eldarka Bráchovi jsou taky 4 hraje si s buzzem a ségra dostala tuším toho koně v 6 taky byla šťastná. Naši nekupují tuny hraček, vždy co si děcka přejí a pod stromečkem doma má každej max 2 dárky, takže hračky nelétají na hromadu a jsou využité a hrají si s nimi opravdu dlouho, radost se na ně dívat. Zjistím nick prodejce a zítra navečer pisnu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13629
23.7.13 06:39

@eldarka já jsem tento typ hraček viděla ve Sparkys. ale nezkoumala jsem to cíleně, u nás je sice tato pohádka relativně oblíbená, ale ne natolik, aby děti vyžadovaly tyto hračky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
23.7.13 07:06

Ahoj, moje deti je maji normalne v anglictine a kluk si s nima hraje porad a to je ma uz dobry dva roky. Holka je ma pouze vystavene, chtela vsechny postavicky z pohadky.Buzz u nas lita, ale doslova teda, kluk s nim hazi, nekolikrat proti zdi a vydrzel dodnes, nic se mu nestalo.Ja je mam ale primo z disney.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12087
23.7.13 08:11

Já bych se těch postaviček, co mluví anglicky, nebála…Máme doma oba, dostal je starší syn, když mu byly tři roky a hrál si s nimi hodně, občas i teď.
Taky tomu nerozumněl a bylo mu to jedno, někdy se ptal, co říká, tak jsme mu to řekli a teď si i něco pamatuje ;)
Mladší si s tím hraje taky, hlavně Woodyho miluje už od malička a taky mu je jedno, že nemluví česky ;)

(Kde jsme je sehnali přesně nevím, jelikož mi je sháněl táta)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
26.7.13 08:01

Díky moc! Mozná teda koupím v aj, díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama