Reklama

Kde a jakou matraci koupit do dětské postele 180x80

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 14.01.18 15:31
Kde koupit a jakou matraci do dětské postele 180x80

Ahoj všem :)

zařizujeme dvouletému synovi pokojíček a bude mít větší postel 180×80, ovšem máme problém s výběrem matrace. Kde jste prosím kupovaly tento rozměr, případně nemáte tip, jaká matrace je pro batole nejlepší? Na internetu je to s nabídkou tohoto rozměru dost omezené, ani jsem nenašla žádný kamenný obchod, kde prodávají tento rozměr. Nejraději bych si tu matraci osahala :think:
Děkuji :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Dětský pokoj

Reklama

Reakce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 14.01.18 15:40

Našla jsem tuto, mylsíte, že je vhodná? Píší, že je vhodná i pro děti a dorost
 https://www.matrace-store.cz/…/medline-duo

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 14.01.18 16:20

@Terez001
Ikea rostoucí dětské matrace. Záleží jak moc jste nároční na kvalitu.

Domino111
Kecalka 183 příspěvků 14.01.18 16:21

My ted kupovali atypicky rozmer na grosmann.cz. Budou nam matraci vyrabet. Zkus se mrknout.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >