Kde koupit barvu na obočí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Panuška
Neúnavná pisatelka 17049 příspěvků 13.11.14 20:38
kde koupit barvu na obočí

Ahoj,

barvím si obočí sama doma, měla jsem koupenou barvu a oxidant z internetu od firmy refectoCil, vydrželo mi to hrozně dlouho ale potřebuju teď koupit novou. Jen se mi nechce dávat peníze za poštovné. Nemáte zkušenost jestli se to dá koupit i někde v drogérce? :nevim:

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 13.11.14 20:40

Asi ne, v drogeriích obvykle mají swiss a hennu tot vše. Nebo aspoň v brně jsem jinou barvu pořádně neviděla :-(

danik
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 13.11.14 20:41

U nás ve městě ji prodávají v potřebách pro kadeřnice.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17049 příspěvků 13.11.14 20:44

No značka je mi vesmě jedno hlavně když to bude fungovat stejně a nebude to drahý jak pes, hennu nechci.

Eulalia
Stálice 95 příspěvků 13.11.14 21:07

Tady tu barvu koupis kdekoliv. Teta, Rossmann, DM.. http://pemi.cz/…--32347.html

Panuška
Neúnavná pisatelka 17049 příspěvků 13.11.14 21:18

Aha vidíš to neznám, jen teda koukám na to balení a cenově se mi teda vyplatí vzít tu z netu i s poštovným, je to o dost větší balení a cenově podobně. Ale i tak dík.

OriflameMíšaBrno
Nováček 7 příspěvků 14.11.14 08:04

Já jsem ji kupovala myslím v Tetě.:-) ale už je to nějaký pátek

zuzanka003
Kelišová 7471 příspěvků 14.11.14 08:38

Já kupuji normálně v drogerii - tetě henu na obočí je u toho i peroxid za 35kč. vydrží na 3 barvení

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >