Reklama

Kde koupit brčka z tvrdého plastu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 30.08.18 22:44
Kde koupit brčka z tvrdého plastu?

:mavam: Chtela jsem se zeptat jestli nekdo nevi, kde by se daly koupit brcka z tvrdeho plastu tedy ne najedno pouziti. Nedavno jsem byla u kamardcinych rodicu a rikala mi, ze uz je maji hrozne dlouho ze jsou super jen se vymyjí a jedou dal..prislo mi to fajn ale nemuzu nikde zadne sehnat :,(..Ma goolu jsem nasla pouze nejaka nahradni do ozdobnych sklenic, ktera maji na konci jeste nejaky prouzek navic se mi moc nelibi ani vzhledove..tak kdyby nekdo vedel budu moc rada za informaci :)

Reklama

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 30.08.18 23:10

To nevím, ale jsou už dost běžně dostupná nerezová, bambusová nebo skleněná, prodává se i speciální kartáček na jejich čištění, aby se v nich nic neusazovalo.
Tak kdybys nenašla ta plastová, tak můžeš pořídit tato. :)

rozand
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 30.08.18 23:20

Nanu nana, mám i z ikea, ale to byl výprodej. Dají se mýt v myčce.

jarmarkty
Kecalka 147 příspěvků 30.08.18 23:41

Myslím že jsem je viděla v ikea, tak koukni k nim na stránky, jestli najdeš.

rozand
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 31.08.18 00:02

@jarmarkty Tam už je nemají, vyprodávali je.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 31.08.18 00:56
@Samuše píše: :mavam: Chtela jsem se zeptat jestli nekdo nevi, kde by se daly koupit brcka z tvrdeho plastu tedy ne najedno pouziti. Nedavno jsem byla u kamardcinych rodicu a rikala mi, ze uz je maji hrozne dlouho ze jsou super jen se vymyjí a jedou dal..prislo mi to fajn ale nemuzu nikde zadne sehnat :,(..Ma goolu jsem nasla pouze nejaka nahradni do ozdobnych sklenic, ktera maji na konci jeste nejaky prouzek navic se mi moc nelibi ani vzhledove..tak kdyby nekdo vedel budu moc rada za informaci :)

V bezobalové prodejně (tedy konkrétně v Hradci Králové, ale možná i v jiných po republice) mají kovová (tuším nerezová). Ty jsou podle mě asi nejlepší, ze všech možných hledisek. Mám pak doma takový úzký kartáček na vymývání právě takovýchle úzkých věcí a krásně to pak jde vymýt.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 31.08.18 07:38

Mají je v Orionu a v Interdecor. Jsou o něco delší, než klasická brčka, ale drží dlouho, pokud je nerozkouše pes.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 31.08.18 13:15

@klamonožka jo tak o těch vím ale přiznám se, že bambus ani kov mě teda vůbec neláká:-D Ted sem na dovolený zkoušeli papír ale přilepilo se nám to na rty:-Da pokdu byl v pití led okamžitě se ohla..jediný co bych zvažovala tak sklo..ale to zase máme malý dětim takže se bojím střepů… @jarmarkty v ikee jsem koukala, že už je nemají… @Adelka951 zkusím ten orion nebo interdecor..pes u nás nehrozí takže předpokládám, že vydrží dlouho:-)..ty jednorázovky mě štvou už dlouho doma pokud je děti nekoušou je vymývám a párkrát protočím i tak:-Dten kartáček mám z nějaké lahvičky:D.. ale přiznám se že ne kvuli ekologii ale fakt mě vadí ta zbydečnost toho plýtvání..takže než plastová brčka zakážou uplně ráda bych sehnala ty z tvrdého plastu:-D

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 31.08.18 19:08

Šla bych do těch nerez, když už ne kvůli ekologii, tak kvůli hygieně. Plast nikdy nevymeješ tak dokonale, jako nerez..
Ale jestli chceš plast, tvoje volba..nevím ale, kde je sehnat..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama