Kde koupit brčka z tvrdého plastu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 30.08.18 22:44
Kde koupit brčka z tvrdého plastu?

:mavam: Chtela jsem se zeptat jestli nekdo nevi, kde by se daly koupit brcka z tvrdeho plastu tedy ne najedno pouziti. Nedavno jsem byla u kamardcinych rodicu a rikala mi, ze uz je maji hrozne dlouho ze jsou super jen se vymyjí a jedou dal..prislo mi to fajn ale nemuzu nikde zadne sehnat :,(..Ma goolu jsem nasla pouze nejaka nahradni do ozdobnych sklenic, ktera maji na konci jeste nejaky prouzek navic se mi moc nelibi ani vzhledove..tak kdyby nekdo vedel budu moc rada za informaci :)

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 30.08.18 23:10

To nevím, ale jsou už dost běžně dostupná nerezová, bambusová nebo skleněná, prodává se i speciální kartáček na jejich čištění, aby se v nich nic neusazovalo.
Tak kdybys nenašla ta plastová, tak můžeš pořídit tato. :)

rozand
Závislačka 3145 příspěvků 30.08.18 23:20

Nanu nana, mám i z ikea, ale to byl výprodej. Dají se mýt v myčce.

jarmarkty
Kecalka 163 příspěvků 30.08.18 23:41

Myslím že jsem je viděla v ikea, tak koukni k nim na stránky, jestli najdeš.

rozand
Závislačka 3145 příspěvků 31.08.18 00:02

@jarmarkty Tam už je nemají, vyprodávali je.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15229 příspěvků 31.08.18 00:56
@Samuše píše: :mavam: Chtela jsem se zeptat jestli nekdo nevi, kde by se daly koupit brcka z tvrdeho plastu tedy ne najedno pouziti. Nedavno jsem byla u kamardcinych rodicu a rikala mi, ze uz je maji hrozne dlouho ze jsou super jen se vymyjí a jedou dal..prislo mi to fajn ale nemuzu nikde zadne sehnat :,(..Ma goolu jsem nasla pouze nejaka nahradni do ozdobnych sklenic, ktera maji na konci jeste nejaky prouzek navic se mi moc nelibi ani vzhledove..tak kdyby nekdo vedel budu moc rada za informaci :)

V bezobalové prodejně (tedy konkrétně v Hradci Králové, ale možná i v jiných po republice) mají kovová (tuším nerezová). Ty jsou podle mě asi nejlepší, ze všech možných hledisek. Mám pak doma takový úzký kartáček na vymývání právě takovýchle úzkých věcí a krásně to pak jde vymýt.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 31.08.18 07:38

Mají je v Orionu a v Interdecor. Jsou o něco delší, než klasická brčka, ale drží dlouho, pokud je nerozkouše pes.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 31.08.18 13:15

@klamonožka jo tak o těch vím ale přiznám se, že bambus ani kov mě teda vůbec neláká:-D Ted sem na dovolený zkoušeli papír ale přilepilo se nám to na rty:-Da pokdu byl v pití led okamžitě se ohla..jediný co bych zvažovala tak sklo..ale to zase máme malý dětim takže se bojím střepů… @jarmarkty v ikee jsem koukala, že už je nemají… @Adelka951 zkusím ten orion nebo interdecor..pes u nás nehrozí takže předpokládám, že vydrží dlouho:-)..ty jednorázovky mě štvou už dlouho doma pokud je děti nekoušou je vymývám a párkrát protočím i tak:-Dten kartáček mám z nějaké lahvičky:D.. ale přiznám se že ne kvuli ekologii ale fakt mě vadí ta zbydečnost toho plýtvání..takže než plastová brčka zakážou uplně ráda bych sehnala ty z tvrdého plastu:-D

Evulina
Neúnavná pisatelka 15229 příspěvků 31.08.18 19:08

Šla bych do těch nerez, když už ne kvůli ekologii, tak kvůli hygieně. Plast nikdy nevymeješ tak dokonale, jako nerez..
Ale jestli chceš plast, tvoje volba..nevím ale, kde je sehnat..

jarmarkty
Kecalka 163 příspěvků 20.09.18 23:58
@Samuše píše:
@klamonožka jo tak o těch vím ale přiznám se, že bambus ani kov mě teda vůbec neláká:-D Ted sem na dovolený zkoušeli papír ale přilepilo se nám to na rty:-Da pokdu byl v pití led okamžitě se ohla..jediný co bych zvažovala tak sklo..ale to zase máme malý dětim takže se bojím střepů… @jarmarkty v ikee jsem koukala, že už je nemají… @Adelka951 zkusím ten orion nebo interdecor..pes u nás nehrozí takže předpokládám, že vydrží dlouho:-)..ty jednorázovky mě štvou už dlouho doma pokud je děti nekoušou je vymývám a párkrát protočím i tak:-Dten kartáček mám z nějaké lahvičky:D.. ale přiznám se že ne kvuli ekologii ale fakt mě vadí ta zbydečnost toho plýtvání..takže než plastová brčka zakážou uplně ráda bych sehnala ty z tvrdého plastu:-D

Tak to je škoda, tak zkus ten orion, jestli je tam budou mít, ještě mě napadlo pepco, tak taky mívají takové věci.

jarmarkty
Kecalka 163 příspěvků 20.09.18 23:58
@rozand píše:
@jarmarkty Tam už je nemají, vyprodávali je.
škoda, tak třeba ten orion nebo pepco mě napadlo  :nevim:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >