Kde koupit Chanel, aby to nebyl fake?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darka15
Kecalka 295 příspěvků 30.10.18 14:35
kde koupit Chanel, aby to nebyl fake?

Ženy, prosím o informaci, protože jsem se už dvakrát spálila - kde doporučujete koupit Chanel, aby to nebyl fake? Na letiště se teď nedostanu.

děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 30.10.18 14:43

@darka15 jakože třeba v těch parfumerkách v obchodních centrech prodávají fake?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 30.10.18 14:45

Parfumerie? Já od tam mam Chanela i Gucciho a fake to nebude to by byla hodně drahá napodobenina. Třeba ve Fann, Marionaud apodobne.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 30.10.18 14:50
@darka15 píše: Ženy, prosím o informaci, protože jsem se už dvakrát spálila - kde doporučujete koupit Chanel, aby to nebyl fake? Na letiště se teď nedostanu.děkuji

Sephora, Douglas

migmina
Kecalka 135 příspěvků 30.10.18 14:52

Ve velkych nakupovacich centrech treba Marionaud :)

darka15
Kecalka 295 příspěvků 30.10.18 14:53
@Jitul.kaaa9 píše:
@darka15 jakože třeba v těch parfumerkách v obchodních centrech prodávají fake?

Ne, kupovala jsem na internetu

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 30.10.18 14:56
@darka15 píše:
Ne, kupovala jsem na internetu

aha, no tak zkus ty parfumerie, co zmiňují holky výše. A z eshopů podle mě třeba notino mít fake nebude… a nebo někdo známý, co brzy někam poletí, aby Ti koupil na letišti.

darka15
Kecalka 295 příspěvků 30.10.18 14:58
@Jitul.kaaa9 píše:
aha, no tak zkus ty parfumerie, co zmiňují holky výše. A z eshopů podle mě třeba notino mít fake nebude… a nebo někdo známý, co brzy někam poletí, aby Ti koupil na letišti.

no právě že prý notino má

migmina
Kecalka 135 příspěvků 30.10.18 15:00

Z internetu bych mela strach.jak pisi holky vyse. Holky jaky mate nazor na parfemy co slecny prodavaji v obchodakach na stolecku? Ted toho je mraky jak se blizi Vanoce.kupovali jste si nekdo u nich nejaky parfem? Vydrzel dlouho jak prezentuji?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 30.10.18 15:01

@darka15 Pry? Kde jsi to slyšela? Já myslím že by si to nedovolili prodávat padělky,navic majI i sve kamenné prodejny kde parfémy prodavaji a maji tam i vydejnu.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 30.10.18 15:08
@Kikulele píše:
@darka15 Pry? Kde jsi to slyšela? Já myslím že by si to nedovolili prodávat padělky,navic majI i sve kamenné prodejny kde parfémy prodavaji a maji tam i vydejnu.

souhlas, myslím, že tohle není noname eshop, co by si to dovolil. Taky by mě zajímalo, jaký je zdroj této informace :think:

darka15
Kecalka 295 příspěvků 30.10.18 15:09
@Jitul.kaaa9 píše:
souhlas, myslím, že tohle není noname eshop, co by si to dovolil. Taky by mě zajímalo, jaký je zdroj této informace :think:

recenze na internetu

Šarlota4
Extra třída :D 10091 příspěvků 30.10.18 15:11

Neverim, ze by el nino, notino a zname eshopy typu fann, douglas atd. meli fake parfemy.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 30.10.18 15:12

@migmina já dostala předloni k Vánocům od manžela… no nechal se od nich ukecat, jak je to skvělý a supervýhodný a levný :lol: parfém vybíral on a sama bych si takový určitě nevybrala. Používám burberrya ta výdrž se ani nedá srovnávat. A když mi po nátlaku řekl, že to stálo stejně, tak jsem mu zakázala už cokoliv kupovat :mrgreen: ani si už nepamatuju, co přesně to bylo za značku, tak zas abych nehanila všechny, třeba jiné můžou být dobré :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 30.10.18 15:13

@darka15 při koupi na netu bych originál ani nečekala. Parfumerie

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >