Kde koupit dětskou kombinézu za rozumnou cenu?

7274
4.1.21 17:30

Kde koupit dětskou kombinézu za rozumnou cenu?

Potřebuju sehnat kombinézu pro nejmladší dítě, vel 134 a všude jsou za normální prachy do vel.128 a větší už jsou děsně drahý, jsem si představovala tak za litr…kde kupujete kombinézy, aby nestály tři litry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30428
4.1.21 17:44

Proč kombinézu na tak velký dítě, je to nepraktický. Kupuju zimní věci na Pidilidi, celkem přijatelné ceny, a snad tam mají i kombinézy. Mně přijde lepší na takto velké dítě bunda a oteplovačky. Ale koukám že chceš kombinézu za litr, tak to nevím. Mrkni tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
4.1.21 17:45

@veria on je hrozně hubenej, zimní gatě na něm visej no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
4.1.21 17:48

Já je teda zase nikde neviděla tak drahé kombinezy, i když je pravda, že tak velké jsem nikdy nehledala. Zkusila bych tchibo nebo kik, ale to teď stejně nejde. Na eshopu lidlu nemají tyto velikosti? Nebo bych koupila bundu a kalhoty, obelkla na dite, udelala čáru v prislusnem místě a sešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
4.1.21 17:48

Ve sportisimo nebo deichman maji do litru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
4.1.21 17:49

Jinak na tak velky normalne oteplovaky a bundu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
4.1.21 17:51

Na vinted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30428
4.1.21 17:52
@Tarjei píše:
@veria on je hrozně hubenej, zimní gatě na něm visej no…

Aha, chápu, tak mám hubený dítě a vím co je problém s kalhotama, ale oteplovačky má s ksandama. Koukám ze na tom Pidilidi není žádný výběr kombinéz a tech pár jen do 128, tak to nic. Ale jsou za ten litr :lol: Ale na bundy a oteplovačky jsou tam teď docela slevy a mají i větší velikosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8827
4.1.21 18:01

Já mám holky extra hubenoury a naopak od cca 5 let vypadají v kombinéze jak v pytli. Oteplováky s kšandami se dělají i holčičí - které jsou třeba černé a užší a dala bych je klidně i hubenému klukovi (fakt na nich není nic holčičího kromě užšího střihu). Já bych koupila úzké oteplováky s kšandami a bundu. Vyzkoušeno na dítěti, co mělo při výšce 142cm necelých 28 kilo ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30428
4.1.21 18:04

@Aliik Kde kupuješ? Taky mám hrozně hubenou holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
4.1.21 18:08

Pidilidi. Mají asi dva typy, ale jsou opravdu nepromokavé a fungujou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8827
4.1.21 18:08

Já zrovna v tomhle nové nekupuju :oops: Teď holkám nejlíp sedí Lego, na bazárku (MMB) většinou seženu do tisícovky komplet ;) Předtím měli Lindex a taky byl fajn ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1347
4.1.21 18:18

Moje decka jsou tez jak teklama na hlad :lol:, ale pro starsi, ktera mi nosi velikost, kterou hledas kupuju oteplovaky s ksandama a bundou, v pase to byva stahovaci. Koukni treba na lidl shop-tam je pomer cena vykon vybornej, na litr se ani nedostanes :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8167
4.1.21 18:28

@Tarjei mě teda kombinéza na tak velké dítě taky přijde dost nepraktická, ale jestli chceš tip na super kalhoty pro hubeňoura (nejstarší syn vypadá, jako by vyšel z koncentráku), tak já kupuju Kugo kalhoty, tento typ (na odkazu je jiná velikost, ted nemám čas to hledat, ale jsou až do 164 nebo i víc myslim) https://www.svetdeticek.cz/…4-d12247.htm
Má to snadné utahování v pase, takže si to dítě samo může povolit pro lepší oblékání a pak utáhnout. Já se vždycky synovi směju, když si to utahuje, že to vypadá, jako by se chtěl přepůlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
4.1.21 19:03

Dobre dobre, ukecaly jste me, zkusim ty stahovaci oteplovaky a nejakou sportovnejsi bundu. Jako je mu deset, má 135 cm a 27 kg, vypadá, jak kdybych mu nedala najíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat