Kde koupit dětský elektrický zubní kartáček

386
26.7.13 23:32

Kde koupit dětský elektrický zubní kartáček

Ahoj. Chtěla bych pro tříletou dceru koupit elektrický dětský zubní kartáček Oral-B. Dají se tyhle kartáčky sehnat i mimo specializované prodejny, třeba v Globusu nebo v DM drogerii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20157
26.7.13 23:38

Třeba tady:
http://www.profimed.cz/…-pro-e-shop/

Firma se specializuje čistě na péči o chrup, zaváží hlavně do ordinací stomatologů a dentálních hygienistek. Najdeš tam i jiné kartáčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
26.7.13 23:39

Omlouvám se, nepřečetla jsem si tvůj dotaz, pouze nadpis diskuze..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
26.7.13 23:57

Ahoj, neodpovídám úplně na dotaz - chtěla jsem taky pro dítě elektrický zubní kartáček, v září nám budou 3 roky a můj zubař tvrdí, že se hodí až tak pro školní věk (cca od šesti let). důvod nevím, jestli jsou to štětinky - jejich tvrdost, nebo něco jinýho. pro dospělýho mi doporučil philips sonicare. takže pro dítě zůstáváme u curaproxu kid. na důvod se ho ještě zeptám. zatím dítěti čistím zuby já, abych měla 100pro důvěru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
27.7.13 01:48

El. kartáček se nedoporučuje proto, že odhaluje krčky, když se blbě používá. Potom vznikají tzv. koňské zuby a jsou náchylnější ke kazivosti. Já osobně používám el. kartáček už asi 8 let, ale jednou za čas ho na pár týdnů vyměním za obyč. curaprox, aby se mi dásně srovnaly. A děti dostaly teprve teď (6 a 9 let) kartáček na tužkové baterie, který není tak rychlý a chci, aby ho uměli pořádně používat, než dostanou elektrický… Jinak tedy k dotazu - kvalitní el. dětské kartáčky jsem v klasických obchodech neviděla. Spíše to bude chtít specializovaný obchod nebo možná přes e-shop

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5926
27.7.13 06:55

V profimedu by meli mit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7192
27.7.13 07:08

V dm mají určitě na baterky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
27.7.13 08:29

V DM mají určitě, akorát nevím, jestli přesně ten, co potřebuješ. Nedávno tam dokonce měli v těch knížečkách za body 50% slevu na všechny elektrické zubní kartáčky, nevím, jestli ještě platí nebo už to skončilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
27.7.13 08:30

Jaký je rozdíl mezi elektrickým a na baterky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
27.7.13 08:46

@tterka Máme tento kartáček:
http://dcm.denralcarematter.netdna-cdn.com/…-clean-2.jpg

A v sadě je i takový velmi malý kartáček, pro nás k ničemu. Chtěla jsem právě s tímto nástavcem čistit dítěti zuby, tak myslíte, že to není dobrý nápad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
27.7.13 08:46
@hkac píše:
Jaký je rozdíl mezi elektrickým a na baterky? :think:

Elektrické mají většinou větší výkon a mnohé z nich pracují i jinak než rotačně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
27.7.13 08:55

@Damael No to jo, ale na baterie není elektrický?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7192
27.7.13 09:05
@hkac píše:

Ne, elektrický je elektrický, na baterie bateriový. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
27.7.13 09:12
@hkac píše:

Samozřejmě, že kartáček na baterie pohání elektřina. Jejím zdrojem jsou právě baterie. Elektrický se říká takovému kartáčku, který napájí přívodní kabel z elektrické sítě. I mně toto rozlišování připadá poněkud zavádějící, ale těch hloupostí v našem jazyce je víc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama