Kde koupit jednorázové podložky Fixies?

40
21.7.05 09:27

Kde koupit jednorázové podložky Fixies?

Ahoj, možná se vám bude zdát můj dotaz stupidní, ale doporučují se zakoupit si jednorázové podložky a já nevím, kde je koupit. Mám to zkusit normálně v lékárně? A kolik to vlastně stojí, neumím si moc představit, jak to vypadá. Díky za odpovědi!
Teruš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

505
21.7.05 09:30

Podložky koupíš v drogeriich, v marketech a tak ....... Jsou povětšinou balené po 10 ks a spojí něco přes 100,–- když nejsou v akci… Snad jsem Ti alspoň trošku poradila…Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
21.7.05 09:36

Ahoj!

Myslím, že je koupíš levněji v těch hypermarketech a možná drogérkách. Stojí kolem 150,–. Na stránkách www.fixies.cz jsou vyobrazeny, ale zdají se být menší, než ve skutečnosti jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
21.7.05 09:57

Dají se koupit i neznačkové ve zdravotních potřebách. Jsou levnější. Jen dodávám, že mě se moc neosvěčily. Ne, že by nebyly super, to jsou, ale novorozený chlapeček se počůrá snad pokaždé, co jej rozbalíš. Takže to přebalování se opravdu prodraží. Používala jsem pak pod miminko raději látkovou plenu, ta se dá přecejenom vyprat (měla jsem jich 10 a bohatě stačily na všechno). Ty přebalovací podložky jsou fajn na cestování, na návštěvy a sebou ven do přebal. tašky. Jinak si myslím, že jsou to vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
21.7.05 10:14

Fixies maji v lekarnach a tam jsou (aspon u nas) nejlevnejsi (109kc). Vyzkousela jsem ale i jine typy a myslim, ze zrovna u podlozek je jedno jaka je to znacka. Kdyz ti je pocura, tak zadnou nepouzijes znovu,ne? Me se zda, ze se lisi jen obrazkama na druhe strane. Nejlevnejsi je HelenHarpers cca 80kc a jsou k dostani v Intersparech. Terik a Charlie 7,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
21.7.05 10:49

ahoj,
podlozky od Fixies maji nejlevneji v drogeriich Teta,za 99Kc a nebo v Tescu,taky pod 100Kc,ale nemivaji je casto,jsou rychle rozebrany.
Podle me je taky jedno,ktery koupis,cim levnejsi,tim lepsi,protoze je fakt velka spotreba u mrnete.Jestli bydlis v Praze,tak tam bude urcite vetsi vyber,u nas treba Helen Harper nesezenes.
zatim ahoj
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.05 11:08

Ahooj…pravě jsem v týdnu fixies podložky kupovala.A zírala sem jak se ceny v drogeriích liší takže teta 150kč,rosmann 130kč a droxi,kde sem je nakonec koupila 94,50kč.Takže se vyplatí si to oběhnout.Já je používám doma do postýlky a přes to dávám na trojúhelník složenou plenku,aby déle vydrželi a je to fayn.Nekupovala bych to kdybychom nemuseli větrat prdelku kvůli opruzenince a malýmu je 6neděl.Tot ode mne pa Nikkol

• Nahlásit
  • Citovat
6545
21.7.05 12:00

Podložky jsme kupovávali v Tescu. Ceny se obchod od obchodu lišily.
Jinak jsem používala i jejich pleny a přijde mi, že nejsou k dostání, takže jsem objednávala na www.fixies.cz vše od nich, co potřebuji.
Co se spotřeby podložek týče, tak teda počůrané jsem nechala uschnout a použila vícekrát.
Gabča a Barča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.05 12:16

podložky

Ahoj,
podložky nebo separční pleny mají také v lékárně nebo zdrav. potřebách. Stojí o polovinu méně než ty obrázkové asi do 4 kč za kus. Jsou ale bez obrázků. Zadní strana je zelená. Já je moc užila a spoustu korunek ušetřila.:-))) Snad ti to pomůže.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Iri
140
21.7.05 13:54

Ahoj, my kupujeme Hellen Harper a jsou levnější asi o 20Kč nez Fixiesky. Pročůrá nebo zašpiní je tak jako tak, tak proč nekoupit levnější :lol:
Iri+Mery 11m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
21.7.05 14:20

Ahoj, já je kupuju ve zdravotnických potřebách - stojí 108 Kč / 10 ks. Sice jsem zatím čekatelka, ale výborně se mi osvědčují jako „WC poslední záchrany“ pro mou fenečku Jorkšíra… :lol: :lol: :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.05 15:38

ahoj, podložky vyrábí i Helen Harper, ty jsou levnější a stejně dobré
Doma vůbec nemá smysl je používat, na přebalovák si dej spíš látkovou plenu-stejně jich zpočátku budeš mít spotřebu na utření ublinknutí, takže je budeš muset prát.
Podložky jsou dobré když někam cestuješ, že nemusíš položit čistou látkovku na cizí bůhvíjakej přebalovák.
Jinak se opravdu nedoplatíš, je toho spotřeba veliká..

• Nahlásit
  • Citovat
28
21.7.05 16:39

Zdravím všechny, já jsem podložky Helen Harper sehnala v Kauflandu za 68kč. Což je celkem dobrá cena. Osvědčili se víc než Fixis, kde se vnitřní buničina hrnula do krajů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama