Kde koupit kabátek/mikinu bez kapuce pro miminko ?

Anonymní
6.9.21 13:27

Kde koupit kabátek/mikinu bez kapuce pro miminko ?

Ahoj, mám asi blbý dotaz :mrgreen:, ale dávám dohromady výbavičku a už tak nějak všechno mám, ale co mi chybí je kábatek/mikina/svetřík…prostě to, co oblíkáte na bodýčko. Podědili jsme několik mikin, ale spíš až větší velikosti a chtěla bych něco v 56 nebo tak, něco, co bude i na cestu z porodnice a na ten měsíc potom. Dřív přeci byly takovéty vyloženě miminkovské kabátky vepředu na patentky, co se daly na body a dupačky, příjde mi to praktické, ale nemůžu to nikde sehnat :think:. Byla jsem v Kiku, Pepcu, HaM, CaA a nic…všude mají jen vyloženě mikiny přes hlavu nebo na zip a ještě s kapucí, což mi pro novorozence přijde fakt nepraktické. Nemáte zkušenost, kde koupit takovéto vyloženě miminkovské oblečení? Mám pocit, že už to snad dneska nikdo nepoužívá a mimina jsou hned v riflích a mikinách :D :roll:. Díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4624
6.9.21 13:40

Taky mi tohle chybělo. Hlavně mi přišlo, že snad nikdo neuvažuje logicky. Mikina s kapucí ideálně bez zipu, kombinéza s kapucí a čepice jen s bambulema, v zimě jsem si říkala, že to dítě v tom kočárku bude mít s toho množství akorát zalomenou hlavu… Vyřešila jsem to tak, že jsem si nechala našít pár rostoucích mikin na Fleru. Měla jsem je dlouho (postupně jsem ohrnovala rukávy), na zip a bez kapuce. V obchodě jsem sehnala něco kloudného jen jednou za milion let, spíš na eshopech co se specializuji jen na malý mimina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32763
6.9.21 13:45

Google kojenecký kabátek a vybírej :kytka:
Mě to nevyhovovalo, ale dělá se. Namátkou kojenecke-obleceni. eu/bavlnene-kabatky-x2s17012
PS je nutné odstranit mezeru mezi tečka. eu Nemohu jinak vložit, antispam emimina to nepustí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3108
6.9.21 13:57

Já jsem koupila zatepleny kabatek s limeckem bez jsouce v Zaře, svetřík na zip bez kapuce v Reserved. Podle mě se to dá, když pohledáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
6.9.21 14:00

Kupovala jsem obleceni na dvojčata na stránkách Amálkamimi. Je to ceska značka a byla jsem moc spokojená. Jen nevím, zda dělají i teplejší verze, já jsem potřebovala mikiny na letní chladnější dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15291
6.9.21 14:04

Googli a projed fotky. Da se (taky jsem shanela).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64749
6.9.21 19:11
@Anonymní píše:
Ahoj, mám asi blbý dotaz :mrgreen:, ale dávám dohromady výbavičku a už tak nějak všechno mám, ale co mi chybí je kábatek/mikina/svetřík…prostě to, co oblíkáte na bodýčko. Podědili jsme několik mikin, ale spíš až větší velikosti a chtěla bych něco v 56 nebo tak, něco, co bude i na cestu z porodnice a na ten měsíc potom. Dřív přeci byly takovéty vyloženě miminkovské kabátky vepředu na patentky, co se daly na body a dupačky, příjde mi to praktické, ale nemůžu to nikde sehnat :think:. Byla jsem v Kiku, Pepcu, HaM, CaA a nic…všude mají jen vyloženě mikiny přes hlavu nebo na zip a ještě s kapucí, což mi pro novorozence přijde fakt nepraktické. Nemáte zkušenost, kde koupit takovéto vyloženě miminkovské oblečení? Mám pocit, že už to snad dneska nikdo nepoužívá a mimina jsou hned v riflích a mikinách :D :roll:. Díky :srdce:

Jako za mě mikina na zip, to je top.. páč tu obyč fakt leda ušít, to se už snad ani nevyrábí.. pro mimco je fajn i mikina s kapucou, nemusíš dávat cepku :think: já sehnala v pepcu a c&a

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20364
8.9.21 15:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie