Kde koupit kvalitní barvu na vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 20.02.17 13:22
Kde koupit kvalitní barvu na vlasy?

Hezké odpoledne :kytka:
chtěla bych radu - kde kupujete kvalitní barvu na vlasy? Dá se volně koupit to co používají v kadeřnictví?
Děkuji za rady :kytka: :mavam:

Reakce:

drewlet
Závislačka 4574 příspěvků 20.02.17 13:36

Kupuji v kadeřnických potřebách.

Denina01
Kecalka 434 příspěvků 20.02.17 13:47

Na netu bych objednávala tady, produkty značky wella :) www tečka bezvavlasy tečka cz/barveni-2/

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 20.02.17 13:59

Já kupuji např. Na www.notino.cz zn. Loreal professionel - diarichesse.
Jakou značku kupujete vy? Kvalitní, co nejvíce setrnou?

Nikol79
Kecalka 142 příspěvků 20.02.17 14:01

Bezvavlasy nebo vlasy-kosmetika

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 20.02.17 16:50

@Lístečka no já kupuju co je normálně v drogerii.. od Loreal Prodigi. Měděnou.. chtěla bych něco kvalitnějšího.. alespon než začnu chodit do práce a budu si moct zas dovolit nechat si obarvit vlasy u kadernika :mrgreen: už jen rok rodičáku :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >