Kde koupit kvalitní bílé/černé tričko s krátkým rukávem

24.4.17 21:37

Kde koupit kvalitní bílé/černé tričko s krátkých rukávem

Nemáte typ - potřebuji kvalitní základní-tzn. obyčejné tričko, bílé a černé, s kulatým výstřihem, krátký rukáv…hlavně-kvalitní, vysoká gramáž+s elastanem, aby bylo hezky na tělo uplé, nebylo průhledné a drželo tvar…co se teď prodává děs-vetché a průhledné od pohledu. Nejlépe tedy na objednání, vel. xs nebo s. Díky za typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1105
24.4.17 21:41

http://www.tchibo.cz/…0034970.html?…

tady máš v tchibu bílé+ černé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 21:44

@Megerka
na ty jsem už koukala, ale z tchiba mi je dvojvelikost 36/38 velká :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
24.4.17 21:46

HM Basics, mam odtamtud dvě trička a teď na léto asi doplním, prohání je sušičkou a drží velikost i tvar. Mám s krátkým rukávem a kulatým výstřihem a pak s lodickovym výstřihem a 3/4 rukávem.

Kik trička též nejsou špatně, ale trochu se srazila.

A už několik let mám dvě fialová trička z Takko a jsou úžasný.

Moc se mi neosvědčilo trička z Lidlu, nebyla moc dlouhá a ještě se na délku trochu srazila, tak mi z nich většinou leze pupek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1105
24.4.17 21:50
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13149
24.4.17 22:28

Ja chodim na basic tricka s elastanem do newyorkeru. Maji ruzne barvy, jsou prijemne, na telo, drzi tvar a za super cenu. Je treba hledat znacku Amisu. V h+m jsem nakoupila jednou a nebyla jsem spokojena. Tricka se po par vypranich vytahala a zacala se kroutit ve svech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
24.4.17 22:33

Ja mam moc rada basic trička z C&A (ačkoli jinak tato značka fakt stojí za…víte co). Průběžně obměňují barvy, typ vystrihu, kr./dl. rukav, ale porad je to basic černá/bílá a další jednobarevna trička, občas nejaky vzorek a vzdy jsou k sehnání trika s kr. rukavem, od jara i tilka a tak. Je to supr materiál co drží tvar, stalobarevný, témeř nemackavy-ja říkám ze se vyzehli na těle :D pro ty si tam chodím uz leta letouci, a porad jsem spokojena.jo a stojí cca 120,– - 200,– takže bomba :)

• Nahlásit
  • Citovat
7159
9.8.19 13:58

Obnovuji diskuzi. Potrebuju kvalitni tricka vyssi gramaze, neprusvitna, co vydrzi, nrbudou se vytahovat a kroutit ve svech, ale spis elegantnejsi, ne vylozene basic. K suknim, elegantnim kalhotam, do kancelare. V ruznych barvach, spis jednobarevne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16231
9.8.19 14:00

MarksSpencer, Lindex, mne vyhovuji i HM :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21457
9.8.19 14:02

Me ted bavi tilka a maji i tricka v HM, za par kacek dobry matros

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21457
9.8.19 14:04

Ale jestli vic elegantni, mrkni v Orsey

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8993
9.8.19 14:07

Nevím kde bydlíš, ale kdybys náhodou bydlela v příhraničí z Německem. Já kupuji trika zde: https://www.jeans-fritz.de/…im-shop.html ačkoliv mají spíše volnočasovou a ležérní módu, tak klasická trika mají velmi kvalitní a za přijatelné ceny (cca 10-12Euro)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.19 15:28

Já mám pár od značky Eldar (tuším Poláci) a jsou třeba s krajkou, mírně zdobená, elegantní. Vždycky na sezonu mají jinou kolekci. Jsou neprůhledná a moc příjemná. Kupuju na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1051
9.8.19 19:03

@Hoa Mai nesehnatelné! Sháněla jsem posledního půl roku po všech nákupních centrech a všude jen průsvitné hadry. Nabízeli mi len, který prosvítá ještě víc. Obešla jsem všechny zary, hm, massimo dutti, markse, nexty, cos atd. Snad jen v benettonu se mi materiál zdál lepší, ale chtěla jsem bílé a opakovaně neměli velikost (mají L a větší). Pokud vás nelimitují finance, nechte si ho ušít.
Já jsem pořád s dítětem - furt špinavá, takže do bílého trika investovat nechci a koupila jsem si nakonec radši 3 stejná bílá trika v new yorkeru za pár korun. Matroš je úplně stejný jako v těch ostatních krámech a na výběr je několik střihů. Jinak materiál na ušití kvalitního trika na trhu je, chce to bavlnu s elastanem min. 220g/m a ušije vám to skoro každý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.19 19:11

Nakupuji tady, jsem spokojen.

https://www.atlasformen.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu