Kde koupit kvalitní prostorné pouzdro na karty/doklady?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischa69
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 24.11.18 22:26
Kde koupit kvalitní prostorné pouzdro na karty/doklady?

Ahoj, mám obyč pouzdro už se rozpadá, tak chci nějaké kvalitnější a prostorné aby se tam vešli všechny věrnostní karty :lol:

Doporučte kde bych mohla sehnat? Barva je jedno, ale kdyby byla prostorná koňaková, příp. červená budu ráda :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineVeru1987
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 24.11.18 22:44

Na věrnostní karty je uplně nej aplikace v mobilu , všechny pokupě a nemusím hledat mezi kartama.

AvajBr
Závislačka 4545 příspěvků 24.11.18 23:00

Presne, branila jsem se, ale ted jsem rada, ze jsem do aplikace sla. Konecne mam malou penezenku bez tisicu kramu. :)

Mischa69
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 24.11.18 23:06

@Veru1987 @AvajBr

Já jsme asi zastaralá, ale do mobilu tohle cpát nechci, větší radost mě udělá pěkné pouzdro, ani banku v mobilu nepoužívám. Telefon jde lépe heknout :)

Uživatel je onlinerokris
Kelišová 6428 příspěvků 24.11.18 23:09
@Mischa69 píše:
@Veru1987 @AvajBrJá jsme asi zastaralá, ale do mobilu tohle cpát nechci, větší radost mě udělá pěkné pouzdro, ani banku v mobilu nepoužívám. Telefon jde lépe heknout :)

Čekala jsem, kdy se ozveš, že sháníš opravdu, ale opravdu, pouzdro. :lol:

AvajBr
Závislačka 4545 příspěvků 24.11.18 23:29

@Mischa69 ja jsem stejna, jsen dost konzervativní, e-banku bych do mobilu nedala, stejne jako nemam aktivovane platby kartou pres net treba. Ale ve vysledku je mi jedno, jestli mi nekdo hackne kartu z Billy nebo DM. Tip na obal teda nemam, to se omlouvam, nepotrebuju :jazyk: :nevim: Ale penezenku mam Anekke nebo Darabags. Treba delaji i na karty :)

Mischa69
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 24.11.18 23:40

@AvajBr

Já třeba platby kartou mám, ale přes pc, přes telefon nechci a ani do banky přes něj nelezu. Prostě mám raději pěkné věci, raději si přečtu knihu a prolistuji ji, než ji mít v e booku :)
Děkuji za tipy, kouknu :)

cecetka
Kelišová 7443 příspěvků 25.11.18 06:36

@Mischa69 Mam obycejne pouzdro z papirnictvi na kteditni karty. Pravda, neni to zadna modni hitparada, ale vydrzi hodne dlouho, netrha se a nepraska. Je male presne na ty karty.

Příspěvek upraven 25.11.18 v 13:11

cecetka
Kelišová 7443 příspěvků 25.11.18 06:37

@Veru1987 Co to je za aplikaci?

Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 25.11.18 06:49
@cecetka píše:
@Veru1987 Co to je za aplikaci?

Je to v obchod play věrnosní karty jsem zadala, každou kartu tam naskenuji podle obchodu a v obchodě už jen ukážu čárový kod v mobilu. Je to fajné, mám tam všechny.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63574 příspěvků 3 inzeráty 25.11.18 07:40

@cecetka Treba Portmonka, ale bude jich vic, ja mam tuhle a jsem spokojena, nepodarila se mi tam dostat akorat Ikea karta..

Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 25.11.18 07:53
@j.a.n.i1 píše:
@cecetka Treba Portmonka, ale bude jich vic, ja mam tuhle a jsem spokojena, nepodarila se mi tam dostat akorat Ikea karta..

Uz koukam mam stocard a mam tam i ikea.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 25.11.18 08:29
@Mischa69 píše:
Ahoj, mám obyč pouzdro už se rozpadá, tak chci nějaké kvalitnější a prostorné aby se tam vešli všechny věrnostní karty :lol:Doporučte kde bych mohla sehnat? Barva je jedno, ale kdyby byla prostorná koňaková, příp. červená budu ráda :)

Tento problem jsem resila cca pred rokem, nechci vernost karty rvat do penezenky a nicit ji..byl to veljy orisek, kamen.obchody pouzdro na karty vets.vubec nemaji a nebo jen panske v tmavych barvach a jen na par karet, pak jsem to googlila na netu a.nasla firmu ktera je resi mimo jine, bohuzel uz nevim, je tedy strakata, kozena takovy ten indick.motiv.

šárkajak
Kecalka 490 příspěvků 25.11.18 08:44

@Mischa69 nejlepší jsou od Darabags, úplně bezkonkurenční

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63574 příspěvků 3 inzeráty 25.11.18 08:54
@Veru1987 píše:
Uz koukam mam stocard a mam tam i ikea.

Uz to stahuju…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >