Kde koupit kvalitní talíře do myčky i mikrovlnky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IvaX
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 10.10.14 11:54
Kde koupit kvalitní talíře do myčky i mikrovlnky

Ahojte, potřebovala bych poradit, kde koupit kvalitní soupravu talířů - velký, hluboký a malý, aby se mohly dávat do myčky i mikrovlnky.
Momentálně mám tyhle z ikei,
http://www.ikea.com/…ts/90148790/ Rozměr mi vyhovuje, takže bych chtěla zase nějaké v této velikosti, ale jiné. Tyhle jsou děsné :cert: Nevím jestli jsme narazili na vadný kus, většinou jsme s výrobky z ikei spokojení, ale tohle je hrůza. Skoro hned popraskaly, odštípaly se z nich kousky, když je dám do mikrovlky úplně jde slyšet, jak praská ta glazura, talíř je celý rozpálený, jídlo studené a divně to smrdí… :zed: Takže ikeu nádobí už raději ne. Proto bych chtěla poradit nějakou osvědčenou sadu nádobí se kterou jste spokojeni a je opravdu vhodná do myčky i mikrovlnky. Díky moc za tipy a nejlépe rovnou i odkazy na e-shopy, kde to koupit. :mavam:

Reakce:
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 10.10.14 12:07

Proc to nereklamujes?
Mam uz talire z ikea 365+ a vse k nim jich nekolik let v mikrovlnce i mycce vse ok.

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 10.10.14 12:10

My mame stredni cenovou, z Kiku, je to znacka Banquet, ctvrtym rokem a porad jak nove vcetne potisku. Jinak dnes uz snad do mycky a mikrovlnky je vse, pokud nelpite na nejakych sberatelskych malovanych kouscich

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7316 příspěvků 10.10.14 12:10

Potvrzuju příšerné zkušenosti s tímhle ikeáckým nádobím, popraskané, černé čáry od příborů. Votravovala jsem se s ním několik let, než jsem se odhodlala a všechno vyhodila.
Už skoro 2 roky mám od Tescomy, taky čistě bílé, podobné velikosti. Jediný talíř není uštípnutý, u tý Ikei stačilo malinko zavadit a hned se kousek uštípnul.
Taky je odkaz eshop.tescoma­.cz/stolovani/ta­lire-hrnky-misky-a-misy/rondo/

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 10.10.14 12:10

Ne z Kiku, ale z Kiky :)

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 10.10.14 12:16

Nenasla jsem na netu to konkretni, co mame, tak se omlouvam za domaci fotku :)

IvaX
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 10.10.14 12:21

@luciekal ze začátku jsem to popraskání tak neřešila, časem se to zhoršovalo, ale k reklamaci jsem se nějak nerozhoupala, teď už je mám fakt dlouho, takže už je pozdě to reklamovat.

@LadyTommy já si říkala, že v Kiku snad ani talíře nejsou :D jinak do Kiky se nedostanu, takže to padá :,( Potřebuji něco objednat přes net.

@ivašot. tak vidím, že nejsem sama :mavam:. Díky za tip, mrknu na nějaké talíře od té Tescomy. Nemohla bys mi sem dát odkaz jaké přesně máš ty :think:

IvaX
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 10.10.14 12:23

@LadyTommy díky za foto, talíř je hezký i to jídlo bych si dala :mrgreen: Ale spíš bych vzala jen čistě bílé, ale hlavně to musí jít objednat přes internet.

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 10.10.14 12:24

To je chyba hned by vratili penize.
Muze to byt nejaka vadna serie tu co mam stou jsem spokojena.ja v ikea nikdy zadny problem nemela

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 12:25

My máme 4. rokem z IKEA talíře a misky a v pohodě… :think: Ale nemáme tuto sadu, jako ty, ty máš lesklou glazuru že? Podle fotky… My máme šedou a béžovou matnou. Mikrovlnka v pohodě, myčka v pohodě, nádobí používáme denně, denně je v mikrovlnce a denně se myje v myčce. Uštípané hrany nemáme, to jen na jednom talíři, kterým jsem omylem práskla do druhého.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 10.10.14 12:26

@luciekal U nás je problém tam manžela dostat a ještě tam řešit reklamaci…No na nějakou dobu posloužily, teď koupíme jiné…

janher
Kecalka 438 příspěvků 10.10.14 12:28

@IvaX Ty jo, já je mám už druhý rok a jsem s nimi max spokojená.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7316 příspěvků 10.10.14 12:38

Nejde mi momentálně vložit odkaz, ale mám talíře Tescoma Rondo

Azeretereza
Závislačka 2635 příspěvků 10.10.14 13:08

My mame klasicky bily talire takovy ty uplne klasicky bez potisku s vroubkovanym okrajem - nebo jak to rict, takovy vlnky jsou po okrajich. A mame je doma snad 15 let, jsou jak novy, mycku a mikrovlnku pouzivame uplne bezne. Mam pocit, ze jsme je koupili nekde v domacich potrebach klasicky. Je to porcelan, zamerila bych se na porcelanovy nadobi bez nejakejch prisad a bez kresby, protoze prave ta kresba je na talirich problem - odstipne se, omyje a tak. Pak mame jeste jedny celobarevny a to jsou taky drzaci, ale nevejdou se do mikrovlnky.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 11.10.14 08:23

@Krakatice88 jo jo je to lesklá glazura a je už celá popraskaná :?

@ivašot. díky za název ;)

@Azeretereza jo taky mám ještě jednu sadu talířů, jsou ještě po babičce, jsou s malované a rozhodně tenkrát nebyly dělaný do myčky a používám je ještě dýl než ty ikeácké a vůbec nikde nejsou odštíplé a myčku zvládají perfektně vůbec žádné poškození, jen do té mikrovlnky si je netroufám dát, protože mají zlatý okraj. Jo stará kvalita…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >