Kde koupit látku na šaty

1189
12.7.15 11:34

Kde koupit látku na šaty

Ahoj holky, chtěla bych si nechat ušít šaty a sháním pružnou bavlněnou pěknou látku. Konkrétně by se mi líbila proužkatá (tenký proužek) barevná (např.:bílo-světle modrá-růžová-oranžová, ale jemné barvy né křiklavé.. prostě nějakou hezkou proužkatou látku na letní šatičky ;) ) Dáte mi prosím typ kde hledat, nakupovat? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1053
12.7.15 12:35

Dumlatek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8042
12.7.15 12:57

Buď obejít galanterie, kde bydlíte (můžeš si látku osahat) nebo objednat z netu.
Pěkný úplety mají dumlatek.cz nebo mechulka.cz nebo bavlnenysen.cz nebo umelluzinky.cz. Hledat buď bavlněný úplet nebo viskózu ( je lehčí a příjemná )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1594
12.7.15 16:21

Chtěla jsem napsat to samé co holky (taky tam nakupuji).
Pokud bys náhodou nevybrala, tak zkus ještě zapátrat na Fléru. Dá se tam najít také moc pěkné látky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7231
12.7.15 16:48

Flextex?
záleží odkud jsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
12.7.15 17:56

Holky díky, pokoukám. To byla sranda, včera jsem si takové šaty „vysnila“, pak jsem zbalila děti a šly jsme se kouknout, jak tatínkové hrajou fotbal a u stolu seděla známá a přesně, nebo hodně podobné šaty jaké sháním měla na sobě… já už se tomu ale směju, u mě nic nového pod sluncem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
12.7.15 18:34

Holky tak našla jsem látku barevně by se mi moc líbila, ale nevím jak by to vypadalo na šatech :think: myslím že buď by ty proužky musely být širší anebo aby jich tam bylo míń, co myslíte? Pak mě zaujala ještě ta látka s lomenými proužky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama