Kde koupit noční košile jako erární v porodnicích?

44
7.4.21 21:03

Kde koupit nocni kosile jako erarni v porodnicich?

Ahoj, asi to zni divne, ale shanim do porodnice podobne nocni kosile jako ty erarni v porodnicich, ceske vyroby. Popripade takovy ten stary rozepinaci typ bvlnenych s douhym rukavem “jako pro babicky” :mrgreen:
Pro vysvetleni: budu rodit potreti. Poprve jsem k porodu nakoupila svoje hezke elasticke na raminka, ale byly mi behem pobytu po porodu nepohodlne. Podruhe v porodnici nam davaly erarni, a citila jsem se v nich opravdu nejlip. Ale v porodnici, kterou jsem si zvolila ted erar nedavaji.
Mely byste prosim nejaky tip na eshop? Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25085
7.4.21 21:09

https://www.tehotne.cz/…a-32387.html
https://www.moda-obchod.cz/…-motyly/3459
Zkus kouknout. Zadala jsem flanelová noční košile

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
7.4.21 21:14

@ganaze zadej na Googlu operační košile-anděl, najde ti to nějaké odkazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
7.4.21 21:21

Nocni košile s knoflíky zadej do googlu. Na porod idealni, já ji sehnala před porodem u Vietnamců. Po porodu jen rozepnes a miminko už hezky haja na bříšku. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
7.4.21 21:49

@marlin11 Jo, presne toto jsem zadavala do googlu a same nefunkcni odkazy a nebo neco uplne jineho :nevim: Zkusim jeste :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
7.4.21 21:50

@Aduš8 Dekuji, zkusim to :kytka: Akorat andel ma zapinani vzadu, ne? To asi nebude ono :think:
@lleennttiillkkaa Super, vypada to, ze je to ono :pankac:

Příspěvek upraven 07.04.21 v 22:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10366
7.4.21 22:00

Ahoj možná bych ještě na toho „Andílka“ zkusila zdravotnické potřeby? Já sem se také vždy cítila v těch erárních košilkách dobře a hlavně sme si je mohli xkrát denně měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
8.4.21 09:31
@lucypaja píše:
Ahoj možná bych ještě na toho „Andílka“ zkusila zdravotnické potřeby? Já sem se také vždy cítila v těch erárních košilkách dobře a hlavně sme si je mohli xkrát denně měnit.

Jj, take mne vyhovovalo i to, ze u eraru se o to nemusim starat a jen si vyzadam novou. Jenze bohuzel jsou i porodnice, ktere erar neposkytuji :roll: Treba Podoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10366
8.4.21 18:11

Tak to je škoda, já rodila dvakrát v Motole tak tam to bylo, ale nevím, jak nyní..toto by v těch státních nemocnicích být mělo běžně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
včera v 09:06
@lucypaja píše:
Tak to je škoda, já rodila dvakrát v Motole tak tam to bylo, ale nevím, jak nyní..toto by v těch státních nemocnicích být mělo běžně

Vsak v Motole davaji, to vim, byla jsem tam na jinem gyn. zakroku. I v Krci davaji, pak mam osobni zkusenost i z porodnici v Prerove, kde jsem byla kvuli komplikacím v prvnim tehotenstvi, a take me hned prevlikali do eraru. Podoli je snad jedinou prazskou statni porodnici, ve ktere se to neposkytuje, jen oblecky pro novorozene. Ani nevim proc :nevim: Mozna kdyby tam dovezli nekoho bez vlastniho obleceni, tak snad neco daji, ale rozhodne by neposkytovali cely pobyt :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10366
včera v 15:37

A to je tak vyhlášená porodnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu