Reklama

Kde koupit nové polstrování do Phil and Teds Verve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3268 příspěvků 28.01.18 21:37
Kde koupit nové polstrování do Phil and Teds Verve

Milé maminky,

dnes jsem z druhé ruky koupila P&T Verve kočárek, má už vyšisované polstrování hlavní sedačky i double kitu, tak bych ho ráda vyměnila za nové. Ale nevím, kde ho sehnat (ideálně v ČR)? Ani nevím, pod jakým názvem to hledat… Poradíte prosím?

Děkuji

Reklama

Reakce:

Martina179
Povídálka 14 příspěvků 28.01.18 21:52

Já si nechávám šít nové od jedné šikovné paní, už jsem si takhle nechala šít do jiného kočárku a byla jsem moc spokojená a navíc si můžu vybrat i látku :D. Jestli se dá koupit originál, to nevím, ale nechávám si udělat i boční tašky, které mi u kočárku chybí.

Limi123
Závislačka 3268 příspěvků 28.01.18 21:55

@Martina179 V Praze? :-)

Martina179
Povídálka 14 příspěvků 28.01.18 22:02
@Limi123 píše:
@Martina179 V Praze? :-)

Nne, ale určitě by se také někdo šikovný našel. Já si nechávám poslat z jižních Čech, paní šije na kočárky a má rozměry snad všech. Zkuste zadat třeba renovace kočárků, nebo nový potah kočárků apod.

Limi123
Závislačka 3268 příspěvků 28.01.18 22:19
@Martina179 píše:
Nne, ale určitě by se také někdo šikovný našel. Já si nechávám poslat z jižních Čech, paní šije na kočárky a má rozměry snad všech. Zkuste zadat třeba renovace kočárků, nebo nový potah kočárků apod.

Aha, a můžete mi prosím zaslat do SZ kontakt? Rodiče mám z jižních Čech, takže to pro mě možná bude i celkem blízko :-)

janca_ln
Nováček 8 příspěvků 7 inzerátů 12.07.18 22:46

@Martina179
Dobry den, nasla jsem tuto koncerzaci ohledne sikovne svadleny, co sije na Phil&Teds. Take bych si rada nechala usit polstrovani a tasku na bok na tento kocarek. Muzete mi prosim poslat do zpravy kontakt s pribliznou cenou? Moc vam dekuji :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >