Reklama

Kde koupit písek na pískoviště?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.05.11 11:25
kde koupit písek na pískoviště?

Ahoj, poraďte prosím kde koupit písek na pískoviště. Děkuju za každou radu :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

petrusepetrus
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 12.05.11 11:26

Ahojky nevím jak kde jinde,ale tady v Chebu jde koupit přímo v pískovně,máš jistotu že je čistej a bez zbytečných korunek na víc :palec:

Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 12.05.11 11:26

Já viděla v tescu že prodávají speciální písek na pískoviště. Ale třeba někdo porad líp :think:

sthan
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 12.05.11 11:29

Nevím odkud jsi ,ale u nás se dá koupit na obecním a městském ůřadě.

Ráďa69
Závislačka 2845 příspěvků 12.05.11 11:31
Jahudka87 píše:
Já viděla v tescu že prodávají speciální písek na pískoviště. Ale třeba někdo porad líp :think:

Ten specielní je ale děsně drahý. Je to tuším 25 l pytel a stojí 100,–. (na malé pískoviště by vyšel na 2000,– a více (osobně počítáno - řešili jsme to nedávno) Mají ho i v každém OBI, BAuhausu…tam kde prodávají zeminu. JSem též pro pískovnu.

Danylla
Kecalka 112 příspěvků 12.05.11 11:32

My jsme kupovali v Obi pytle do menšího pískoviště, a v místních stavebninách do velkého. :lol: :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 12.05.11 v 13:40

Jana F
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 12.05.11 11:39

ahoj, my kupovali ve stavebninách a v pohodě

Venda04 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.11 11:44

Kupujeme ve stavebninách, nebo je u nás sklad, kde prodávají uhlí, písek a různé stavební materiály. Ale na městském úřadě myslím taky seženou a sami i přivezou ( teda alespoň u nás ano )

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.05.11 11:49

Díky za rady. Ty stavebniny mě nenapadli a to je máme tady kousek :) tak to zkusím tam.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.11 12:02

Ve stavebninách. Ale bacha, mají i nějaký speciální barevný. Brácha koupil celej nadšenej oranžovej, jak se to bude dětem líbit, jenže ono to barví oblečení. Švagrová ho málem zabila, když děti viděla :mrgreen:

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 12.05.11 12:29
madi píše:
Ve stavebninách. Ale bacha, mají i nějaký speciální barevný. Brácha koupil celej nadšenej oranžovej, jak se to bude dětem líbit, jenže ono to barví oblečení. Švagrová ho málem zabila, když děti viděla :mrgreen:

tak to se nedivím, taky bych ho přerazila :-D ale děti byli asi nadšený viď?

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.11 12:32
Dančí píše:
madi píše:
Ve stavebninách. Ale bacha, mají i nějaký speciální barevný. Brácha koupil celej nadšenej oranžovej, jak se to bude dětem líbit, jenže ono to barví oblečení. Švagrová ho málem zabila, když děti viděla :mrgreen:
tak to se nedivím, taky bych ho přerazila :-D ale děti byli asi nadšený viď?

JJ, nadšený byli, ale taky celí oranžoví :pankac:

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 12.05.11 13:59

Kdyby se ve stavebninách nedalo kupovat po malém množství tak třeba zkus říct někomu, kdo poblíž staví, jestli by ti nenechal za rozumnou cenu pár set litrů :-) Řešili jsme s kamarádkou. Říkala, že taky počítala kolik by stál ten speciální písek z Obi a vyšly jí šílený cifry. Opravdu je ten dětský průmysl jeden velký byznys a všichni jim na to skáčeme :-(

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.11 15:23
Mafina5 píše:
Kdyby se ve stavebninách nedalo kupovat po malém množství tak třeba zkus říct někomu, kdo poblíž staví, jestli by ti nenechal za rozumnou cenu pár set litrů :-) Řešili jsme s kamarádkou. Říkala, že taky počítala kolik by stál ten speciální písek z Obi a vyšly jí šílený cifry. Opravdu je ten dětský průmysl jeden velký byznys a všichni jim na to skáčeme :-(

Jenže ten na písek není vhodný. Máme ho doma haldy a bábovku z toho neuděláš :nevim:

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 12.05.11 16:28

No tak to se hodně od mého dětství změnilo. Vyrostla jsem na stavbě našeho baráku a celý dětství jsem si vyhrála na pískovišti které bylo samozřejmě z písku na stavbu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >