Kde koupit plyšáka 30 cm pod 100kč - Praha

872
13.1.20 11:15

Kde koupit plyšáka 30 cm pod 100kč - Praha

Ahoj,

nemá někdo zkušenost, kde se v Praze dá koupit plyšák (ideálně medvídek) tak cca 30 cm na výšku a co nejlevněji?
V práci máme den otevřených dveřích pro děti a máme za úkol sehnat…kolegyně byla v Bambuli a tam nejlevnější stál asi 290 kč a nic moc…a běžně plyšáci okolo 400 kč…
Já byla v Pepcu a tam byl nejlevnější asi za 170 kč ( už byl větší tak 40-50 cm) ale na to nám nestačí rozpočet…

někdo nějaký tip?

díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10319
13.1.20 11:28

Potřebuješ, aby byl nový (s visačkou)? Spousta maminek se plyšáků zbavuje, my jsme teď třeba zavaleni různými plyšáky z akcí z Billy apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
13.1.20 11:32
@unuděná píše:
Potřebuješ, aby byl nový (s visačkou)? Spousta maminek se plyšáků zbavuje, my jsme teď třeba zavaleni různými plyšáky z akcí z Billy apod.

no potřebuji aby byl nový… nebo jako nový… a ideálně nějaký roztomilý holčičí medvídek atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10319
13.1.20 11:36

@V anda Medvědy teda bohužel moc nevedeme :think: Jinak bohužel nevím, kde sehnat levně - my je vždy od někoho dostaneme nebo právě na body z obchodů. Napadla mě Ikea, mrkni klidně (https://www.ikea.com/cz/cs/search/?…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10319
13.1.20 11:37

Ta panda třeba vypadá vhodně ;) Medvídek se srdíčkem je dost malý, toho doma máme. Max 20cm.
Edit: tak teď koukám, že panda 30cm, medvídek se srdcem 21cm.

Příspěvek upraven 13.01.20 v 11:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10925
13.1.20 11:38

Vzhledem k ceně bych našla na FB skupinu lidí, žijící ve tvém okolí, popsala co chceš a uvidíš, že se nabídky jen pohrnou. urvou ti ruce. plyšáci jsou v podstatě neprodejní. nikdo je nechce. takže bych to vyřešila tak, protože levnější než pepco fakt není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 11:42

Tak snad na dní otevřených dveří moje dítě nedostane pouityho medu ne :roll: 8o zakladatelko nereálné… Jedině takto https://www.unimark.cz/…um741811-05/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2083
13.1.20 11:49
@Bubla Bůčková píše:
Tak snad na dní otevřených dveří moje dítě nedostane pouityho medu ne :roll: 8o zakladatelko nereálné… Jedině takto https://www.unimark.cz/…um741811-05/

no taky čumím… jedině s visačkou, jinak by to letělo hned do koše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10319
13.1.20 11:50
@Bubla Bůčková píše:
Tak snad na dní otevřených dveří moje dítě nedostane pouityho medu ne :roll: 8o zakladatelko nereálné… Jedině takto https://www.unimark.cz/…um741811-05/

Proč se pohoršuješ, taky nemusí dostat nic :think: To mi přijde kapku přehnaná reakce. Nikdo jí neříká, že má dát ožužlaného sepraného medvěda, ale spousta lidí (včetně nás) má doma právě různé plyšáky téměř nedotčené. Nám se například sešly 3 stejní Billa zajícové, takže i když děti servaly cedulky, tak od té doby leží v šuplíku bez povšimnutí a věřím, že spousta dětí by za ně byla vděčná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10319
13.1.20 11:51
@Kaileee píše:
no taky čumím… jedině s visačkou, jinak by to letělo hned do koše…

Hihi, což mi připomíná známou, která zásadně nedovolila dětem sundavat visačky z plyšounů a po cca roce je posílala dál jakože nové :mrgreen: Tak fakt nevím, co je lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
13.1.20 11:53
@Kaileee píše:
no taky čumím… jedině s visačkou, jinak by to letělo hned do koše…

btw a ty víš kdo a co s tím kdo dělal v obchodě? ikdyž s visačkou…

stejné jako oblečení…second hand atd.,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2083
13.1.20 11:54
@unuděná píše:
Hihi, což mi připomíná známou, která zásadně nedovolila dětem sundavat visačky z plyšounů a po cca roce je posílala dál jakože nové :mrgreen: Tak fakt nevím, co je lepší.

no tak jako raději ať nedávají nic než použité plyšáky… je to humus, někdy vidím i jak maminy shánějí usínáčka, kterého vytratily z kočárku někde na ulici… to bych pak děcku nedala ani kdybych to stokrát vyprala..
chápu, že zrovna ty máš doma plyšáky v top stavu, ale vsadím se, že bys ani ty je nedala dál jako dárek (max někde na charitu) a to den otevřených dveří není teda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
13.1.20 11:55

V ikea mají levné hračky i medvídky. Jsou látkoví a hezcí. Ale nevím přesně kolik. A víc jak 100 to nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
@unuděná píše:
Ta panda třeba vypadá vhodně ;) Medvídek se srdíčkem je dost malý, toho doma máme. Max 20cm.
Edit: tak teď koukám, že panda 30cm, medvídek se srdcem 21cm.Příspěvek upraven 13.01.20 v 11:38

to nevypadá špatně…akorát ikea je kapku z ruky,…ale varianta toje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2083
@V anda píše:
btw a ty víš kdo a co s tím kdo dělal v obchodě? ikdyž s visačkou…stejné jako oblečení…second hand atd.,…

no s oblečením bych to zrovna nesrovnávala i když i to teda kupuju nové.. oblečení vypereš úplně v klidu, ale bůhví co je v plyšákovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama