Kde koupit plyšáka 30 cm pod 100kč - Praha

Napsat příspěvek
873
13.1.20 11:56
@debra.morgan píše:
Vzhledem k ceně bych našla na FB skupinu lidí, žijící ve tvém okolí, popsala co chceš a uvidíš, že se nabídky jen pohrnou. urvou ti ruce. plyšáci jsou v podstatě neprodejní. nikdo je nechce. takže bych to vyřešila tak, protože levnější než pepco fakt není.

tam jsme byli…kolegyně dokonce na nějakém maminkovském bazaru…musela si to vše zablokovat právě že jí většina ćpala naprosto hnusné plyšáky, když všechny zjistili, že jsme ochotné dát cca 100kč a potřebujeme jich více…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 11:57
@unuděná píše:
Proč se pohoršuješ, taky nemusí dostat nic :think: To mi přijde kapku přehnaná reakce. Nikdo jí neříká, že má dát ožužlaného sepraného medvěda, ale spousta lidí (včetně nás) má doma právě různé plyšáky téměř nedotčené. Nám se například sešly 3 stejní Billa zajícové, takže i když děti servaly cedulky, tak od té doby leží v šuplíku bez povšimnutí a věřím, že spousta dětí by za ně byla vděčná :nevim:

No dobře a to má paní po pracovní době objet 100 maminek z marketplace a zkoumat jestli to „jako nové“ znamená v lepším případě pár zacumlenych chlupů v horším utrženou packu :D hlavně jak by to vypadalo, každej Meda jinej (OK plyšáky z lidlu mi přijdou jako lepší nápad). Jako taky jsem slyšela, že někdo vezme starý krámy a dá je zubařce a ta to pak dává dětem… Ale reprezentace firmy snad taky musí trochu vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10787
13.1.20 12:09

@Bubla Bůčková Kdyby mělo jít o reprezentaci firmy, která za něco stojí, tak by asi nenechali zaměstnance shánět plyšáky, nemyslíš? :nevim: To bych očekávala spíš hromadnou výrobu propisek s logem, odrazek s obrázkem apod.
Jo, jako já bych použitého plyšáka taky nekupovala, ale nikoli proto, že bych se toho nějak štítila, ale spíš že jich je všude mraky. Když jde vyprat, nevidím v tom rozdíl třeba oproti koupi bot nebo oblečení z druhé ruky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2530
13.1.20 12:10

Já jsem loni kupovala 30cm medvěda ve velkém albertu asi za 130kč. Byl ve velkém výprodeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 12:20
@unuděná píše:
@Bubla Bůčková Kdyby mělo jít o reprezentaci firmy, která za něco stojí, tak by asi nenechali zaměstnance shánět plyšáky, nemyslíš? :nevim: To bych očekávala spíš hromadnou výrobu propisek s logem, odrazek s obrázkem apod.
Jo, jako já bych použitého plyšáka taky nekupovala, ale nikoli proto, že bych se toho nějak štítila, ale spíš že jich je všude mraky. Když jde vyprat, nevidím v tom rozdíl třeba oproti koupi bot nebo oblečení z druhé ruky :nevim:

Tak paní je asi z personálního ne? ;) šéfové si zavolaj Marušku a že na poradě odsouhlasili na občerstvení a dárky pro děti 10000 a představují si jednohubky a plyšové medvídky… Mně to přijde normální :nevim: ad použity plyšák se neshodneme, mně se to ekluje i od švagrové :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10787
13.1.20 12:26

@Bubla Bůčková Jo takhle.. Já myslela, že má každý zaměstnanec sehnat jednoho :think: No ale pak třeba nevidím problém sjet do té Ikei a koupit ty medvídky za 39,– nebo pandy za 99,– ve velkém, třeba by dali i slevu ;) Anebo něco objednat z netu. Zakladatelka ale chtěla obchod v Praze a Ikea (všechy 3 nebo kolik jich v Praze je) je daleko :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
13.1.20 12:36
@Kaileee píše:
no s oblečením bych to zrovna nesrovnávala i když i to teda kupuju nové.. oblečení vypereš úplně v klidu, ale bůhví co je v plyšákovi

upřímně dost stejné jako v tom z obchodu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
13.1.20 12:37
@Bubla Bůčková píše:
No dobře a to má paní po pracovní době objet 100 maminek z marketplace a zkoumat jestli to „jako nové“ znamená v lepším případě pár zacumlenych chlupů v horším utrženou packu :D hlavně jak by to vypadalo, každej Meda jinej (OK plyšáky z lidlu mi přijdou jako lepší nápad). Jako taky jsem slyšela, že někdo vezme starý krámy a dá je zubařce a ta to pak dává dětem… Ale reprezentace firmy snad taky musí trochu vypadat.

reprezentace firmy…no zase bych to nepřeháněla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
13.1.20 12:39
@unuděná píše:
@Bubla Bůčková Jo takhle.. Já myslela, že má každý zaměstnanec sehnat jednoho :think: No ale pak třeba nevidím problém sjet do té Ikei a koupit ty medvídky za 39,– nebo pandy za 99,– ve velkém, třeba by dali i slevu ;) Anebo něco objednat z netu. Zakladatelka ale chtěla obchod v Praze a Ikea (všechy 3 nebo kolik jich v Praze je) je daleko :think:

no čas na objendání z netu nemám…ani nevíme kolik…jen vím, že „pár“ a rozpočet je okolo stovky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
13.1.20 12:40

Zkusím kolegynitli nemá Ikeu blíž…tam ty ceny vpadají OK…

jinak bohužel já tenhle sortiment neznám, takže jsem naivně myslela, že vezmu 2000kč, pujdu do Bambule a odnesu si dvě igelitky plyšáků…bohužel za tuhle cenu max 4-5 no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 12:54

Co nenajdeš v Praze, najdeš v Sapě. Takže já bych odjel do Sapy a nechal si udělat cenu na tolik a tolik takovýhle plyšáků. Fakturu dostaneš taky, páč dnes bez EET nejedou ani ťamani. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8963
13.1.20 13:01

A proc zrovna plysaci?
Nikdo je vpodstate doma nechce a nevi, jak se jich posleze zbavit.

Mne by tedy prislo lepsi, kdyby na podobne akci me deti dostaly baleni pastelek a ne dalsiho milionteho plysaka, kteryho v lepsim pripade dostane pes na rozkousani. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 13:03
@Nairol píše:
A proc zrovna plysaci?
Nikdo je vpodstate doma nechce a nevi, jak se jich posleze zbavit.Mne by tedy prislo lepsi, kdyby na podobne akci me deti dostaly baleni pastelek a ne dalsiho milionteho plysaka, kteryho v lepsim pripade dostane pes na rozkousani. :nevim:

No o tom žádná, ale na to se neptala :lol: proto bych se nebála ani toho, jít pod 30 cm, protože to právě naopak rodiče uvítají :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 13:05

@Nairol
Máš pravdu, předsedo. Pastelky, blok a omalovánky. A kreativní balíček je hotov. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8963
13.1.20 13:35
@Bubla Bůčková píše:
No o tom žádná, ale na to se neptala :lol: proto bych se nebála ani toho, jít pod 30 cm, protože to právě naopak rodiče uvítají :mrgreen:

No neptala no… Ale kdyz ctu, jaky je to problem ten kram vubec sehnat, tak jsem to nevydrzela. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama