Kde koupit plyšového orangutana?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Billi
Nadpozemská drbna 25902 příspěvků 08.10.18 17:46
Kde koupit plyšového orangutana?

Krásný podvečer

jdu vás opět poprosit o pomoc s pátráním, protože před (skoro) 5 lety to vyšlo. Syn si velice oblíbil orangutana, co je na obrázku (značka NICI). Nejen že s ním spí. On s ním i jí, chodí ven, vozí ho v autě, dává mu pít a hlavně ho bere do školky a díky tomu tam dává spaní. Opičák tím množstvím pozornosti trpí, byl by potřeba občas vyprat a jak to je Čína, tak asi nebude mít takovou odolnost (už upadly ruce i nohy). Takže sháním dvojníka. Nepotkali jste ho v poslední době v nějakém obchodě, nebo nenarazili jste na něj třeba někde na bazaru? Kupovali jsme ho na Aliexpress, ale už ho tam nemají, nebo neumím hledat.
Má cca 45 cm na výšku.
Všem děkuji za tipy.

Reakce:
Meily
Kecalka 257 příspěvků 08.10.18 17:56

Pokud by zvládnul podobného, tak krásné plyšáky mají v zoo Praha, a oraguntana mají ;)

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 08.10.18 17:58

Ve Sparkysu, ale není úplně stejný

Billi
Nadpozemská drbna 25902 příspěvků 08.10.18 18:00

@Sara1803 tam právě není dostupný.

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 08.10.18 18:01

Už ho mám! Na mimibazaru ID 35407.za 200 Kč

Billi
Nadpozemská drbna 25902 příspěvků 08.10.18 18:02

@Romilda to je stejné. Liší se akorát odchylkou při šití. Nemůžu ho tam najít, je dostupný?

Billi
Nadpozemská drbna 25902 příspěvků 08.10.18 18:03

@Romilda ten je o cca 10 cm menší, ale už jsem paní psala.

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 08.10.18 18:10

Aha, tak už není dostupný :(

Petra Z
Hvězda diskuse 52186 příspěvků 08.10.18 18:40

@Billi hmm,našla jsem ho jen tady zatím
https://picclick.de/…4332012.html

ajmy
Kecalka 116 příspěvků 08.10.18 19:22

https://www.ikea.com/…ts/00402808/ V ikei maji skveleho na mazleni. Neni sice stejny a je vetsi, ale je moc prijemny na dotek a mekoucky.

Billi
Nadpozemská drbna 25902 příspěvků 08.10.18 19:58

@ajmy je krásný, ale my potřebujeme stejného, jiný neprojde. Dneska hlídkoval u sušičky, až se Arnik dosusi. Musela jsem i jednou zastavit, ukázat a sušil se dal.
Tento je taky moc příjemný.

ajmy
Kecalka 116 příspěvků 08.10.18 21:26
@Billi píše:
@ajmy je krásný, ale my potřebujeme stejného, jiný neprojde. Dneska hlídkoval u sušičky, až se Arnik dosusi. Musela jsem i jednou zastavit, ukázat a sušil se dal.
Tento je taky moc příjemný.

Chapu, my mame takto zase Medvidka Pu :D U nas nesmi ale ani do pracky. Takze ho peru po nocich :zed:

Billi
Nadpozemská drbna 25902 příspěvků 08.10.18 21:51

@ajmy on už je větší a chápe, že se myje on a Arník tedy musí občas taky a dneska měl Arník velkou nehodu, tak to jinak nešlo :lol: Ale hlídal ho v pračce i sušičce. Už má kvůli tomu Arník i oblečení, aby se špinil méně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >