Reklama

Kde koupit podprsenku na hodně velká prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ppalea
Extra třída :D 11986 příspěvků 07.02.17 19:51
Kde koupit podprsenku na hodně velká prsa?

Zdravím nemáte někdo typ na stránky kde se dají koupit podprsenky na opravdu velká prsa - myšleno velikosti K, L,M a větší? Díky

Reklama

Reakce:

jamie.j
Kecalka 109 příspěvků 07.02.17 19:53

Ahoj, podívej se na Bonprix..Tam jsem myslím viděla velké velikosti podprsenek

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 07.02.17 19:59

Spravnapodprsen­ka.cz ;) ale používají britské číslování, takže je nejdřív potřeba zjistit, jakou potřebuješ velikost, mají to na stránkách..a pokud potřebuješ poradit, rychle a ochotně pomůžou i na dálku :palec:

kve-tinka
Závislačka 4347 příspěvků 4 inzeráty 07.02.17 20:04

Jaka to je v cislech velikost??? 8o

LKL
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 07.02.17 20:24

@ppalea bravissimo.com vel k, kk, L maji pomerne bezne, M jsem nehledala ale urcite by se pri trose snahy taky naslo

mesicek.na.hnoji
Povídálka 19 příspěvků 07.02.17 20:24

Astratex tyto velikosti mívá.. A není problém toho naobjednat víc a pak vrátit co nesedí.

JanduleD
Echt Kelišová 8223 příspěvků 07.02.17 20:24

@jamie.j na bonprixu urcite ne, tam mam radost když seženu g-h. V nabídce mají a skladem nic :?

Veve79
Echt Kelišová 9289 příspěvků 07.02.17 20:51

@kve-tinka To se takhle přece nedá říct, záleží i na obvodu…
Podprsenka např. 85B bude mít stejný košíček jako 70E a jedno má být dvojka a druhá čtyřka?

Příspěvek upraven 07.02.17 v 21:01

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 07.02.17 20:59

@ppalea Zrovna jsem kupovala na Leontyna.cz. A jsem spokojená, podprsenky docela dobře sedí. Mají i velikost O, na tu jsem ještě jinde nenarazila.

ppalea
Extra třída :D 11986 příspěvků 07.02.17 22:10

Diky holky za typy, zkouknu to. Bonprix ani astratex prave ne tam maj max K.

Luucy
Kecalka 129 příspěvků 07.02.17 22:29

Cesky vyrobce Timo, maji nejvetsi velikost K

giny52
Kecalka 297 příspěvků 23.11.17 07:53

Ahoj, hodně jsem si kupovala v Triole, ale teď po kojení si musím nakoupit nové, měla jsem 75F a teď mám 75H. Jenže Triola je hrozně drahá, ale přijde mi, že se hodně vytahuje po obvodu a už mi nestačí háčky. Kupovala jsem si z Astratexu nějakou jinou kojeneckou, a ta se mi zatím nevytáhla a to jí nosím dennodenně už půl roku.
S jakými značkami jste z toho Astratexu nejvíce spokojené v těchto velikostech? Děkuji :kytka:

Veri321
Povídálka 13 příspěvků 04.01.18 10:20

Ahoj ja kupuji na astratex. Tedka mam Ava. Má ji i kubelkova v reklamě. Není vystuzena se pěkně sedi

Káťa19
Kelišová 6775 příspěvků 37 inzerátů 07.01.18 14:56

@giny52 taky mam z Astratexu, nebylo by lepsi zvolit obvod 70 :think:?
Vytahne se trochu kazda a ja treba, kdyz se zmerim, tak mam 75cm, ale podprsenku kupuji 70 a sedi perfektne :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama