Kde koupit postel? Ne Ikea, ani truhlářství

519
2.1.21 21:59

Kde koupit postel? (ne Ikea, ne truhlářství)

Ahoj :mavam: Máme to doma tak, že věci, co jsou na dlouhé roky, máme na zakázku a co je tak nějak na kratší dobu, to máme z Ikea. Celkem nám to vyhovuje. Teď ale potřebujeme pořídit „dočasně“ postel a navíc celkem rychle a Ikea požadovaný rozměr nemá (taky se divím, ale ověřovala jsem si to přímo na jejich infu a nemají) a zase výrobu za xx tisíc jako dočasné řešení prostě nechceme. Dříve máme zkušenost se Scontem, Kika, Jysk, ale vše strašně nekvalitní. S Ikeou v těch dražších kategoriích jsem spokojení. Poradíte, kam kromě Ikea pro nábytek v cca jejich kvalitě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3012
2.1.21 22:04

Psalas - ne truhlářství. Jestli máte známého truhláře, kterému dáváte vydělat, tak vám z horšího materiálu udělá něco dočasného. V ceně klidně pod Ikea a v obdobné kvalitě. Oni to neradi dělají, protože je s tím stejně práce, menší marže a víc reklamací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
2.1.21 22:06

Obchody jsou všechny stejně nekvalitní, a je jedno, jestli to je IKEA nebo Sconto. Zkus se ve tvém okolí poptat na truhláře, jsou takový, kteří dělají nábytek z dřevotřísky. A třeba v MS kraji jich je hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1167
2.1.21 22:09

A o kolik se ti teda dražší IKEA a truhlář na jedné posteli může lišit, o tisícovku? 8o Zadej si do vyhledávače potřebné rozměry a třeba na něco narazíš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7252
2.1.21 22:12

@Nora4 zkus třeba prospanek, centrum spaní apod. často tyhle prodejny bývají v retailovych centrech. Kvalitou jsou určitě lepší než Sconto apod. Pokud nechcete úplný atyp, mají většinou základní rozměry skladem. Kvalita dobrá, rozhodně lepší než IKEA, tam bych postel už nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
2.1.21 22:17

Spokojeni jsme s postelemi od slovenského výrobce Fines (ale ty třeba prodávali i ve Scontu, jestli je mají stále v nabídce netuším) a pak i český Domestav. Ale cenově obojí není úplně nejlevnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
2.1.21 22:24

Zkus podívat tady: https://www.maxmax.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
3.1.21 12:31

Děkuji, no nevím, ale pro mladší máme ostel z Ikei, masiv, neshledávám na ní žádný nedostatek a stála 3000kč. Pro starší od truhláře, cena 11000kč. Požadovaná postel, kterou teď chceme, tak nabídka byla od truhláře 16,500kč. V Ikea je ještě větší za 4.000kč. Takže truhláře fakt teď ne. Počítám s ní tak na 3 roky cca? Nevyhodím tolik peněz když musím koupit ještě o matrace, které pak na větší rozměr nepoužiji. :nevim: Zkusím projít ty typy, co jste mi tu psaly, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
3.1.21 12:33

My jsme byly spojkojeni s firmou Nabytek Mirek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 13:31

test

Ikea je nejlepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 13:50

@Sisa6 taky spokojenost, akorát stůl místo ze slovenska prijel z Polska, to mi neudělali moc radost. Ale kvalitní je.
Postel máme velmi levnou z Jamallu, za mě je beztak důležitější investice do matrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat