Kde koupit prací prášek Waschkönig ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terka2201
Nováček 5 příspěvků 20.03.19 19:06
Kde koupit prací prášek Waschkönig ?

Dobrý den, maminky :) Měla bych dotaz na ty z vás, které jezdí nakupovat drogerii přímo do Německa. Jde mi o prací prášky a gely značky Klee a Waschkönig. Poradíte mi prosím, ve kterém konkrétním supermarketu nebo řetězci tyto značky prášků prodávají? Děkuji za odpovědi :)

Reakce:
Bledulicka
Kecalka 275 příspěvků 20.03.19 19:53

@Terka2201 ahoj nejsem si jista kaufland nebo rossman ,

Peggi
Kecalka 431 příspěvků 20.03.19 21:09

Ahoj,
měla jsem růžový prací gel Herr Klee, ale musím říct, že mě strašně zklamal. Všichni chválí německou drogerku, že je daleko kvalitnější než naše, ale tento gel teda vůbec nepral…Musela jsem dávat téměř dvojitou dávku, aby prádlo vypral. Takže za mě už ne :(

Bledulicka
Kecalka 275 příspěvků 20.03.19 21:13

@Peggi ahoj souhlasim ja tam kupuju jenom znackove znacky ty levny nemaj cenu

Terka2201
Nováček 5 příspěvků 21.03.19 10:45
@Peggi píše:
Ahoj,
měla jsem růžový prací gel Herr Klee, ale musím říct, že mě strašně zklamal. Všichni chválí německou drogerku, že je daleko kvalitnější než naše, ale tento gel teda vůbec nepral…Musela jsem dávat téměř dvojitou dávku, aby prádlo vypral. Takže za mě už ne :(

Ahoj a můžu vědět, kde jsi ho kupovala? Já bych chtěla vyzkoušet od Klee sypký prášek. Gel bych chtěla vyzkoušet od Waschkönig, na ty jsem četla slušné recenze.

Peggi
Kecalka 431 příspěvků 21.03.19 19:58

Objednávala mi ho známá u své kamarádky, která má na netu obchod s německou drogerkou. Už přesně nevím, jak se jmenuje, ale podobných je na netu spousta…Lidi, kteří bydlí poblíž hranic s Německem, tam jezdí na nákupy a pak prodávají zboží s menší přirážkou.
Můžeš to zkusit koupit takhle…

Jitulinaja
Kecalka 358 příspěvků 21.03.19 22:36

Teď by ho měli mít v Normě ( německé).

Terka2201
Nováček 5 příspěvků 22.03.19 02:34
@Peggi píše:
Objednávala mi ho známá u své kamarádky, která má na netu obchod s německou drogerkou. Už přesně nevím, jak se jmenuje, ale podobných je na netu spousta…Lidi, kteří bydlí poblíž hranic s Německem, tam jezdí na nákupy a pak prodávají zboží s menší přirážkou.
Můžeš to zkusit koupit takhle…

Děkuju :-) E-shopů, které tento prášek prodávají je spousta, ale já se chystám do Německa a chtěla bych si ho tak nějak „prohlídnout a očichat“ :-) Pokud mi prášek nevoní, nekoupím ho, i kdyby to byla sebelepší značka :-) Proto jsem chtěla vědět, ve kterém konkrétním supermarketu ho mají, abych jela najisto :-)

Terka2201
Nováček 5 příspěvků 22.03.19 02:35
@Jitulinaja píše:
Teď by ho měli mít v Normě ( německé).

Děkuju :-)

Bledulicka
Kecalka 275 příspěvků 22.03.19 17:13

@Terka2201 kauflandu urcite jezdim tam pravidelne

Terka2201
Nováček 5 příspěvků 23.03.19 09:30
@Bledulicka píše:
@Terka2201 kauflandu urcite jezdim tam pravidelne