Kde koupit projekt na stavbu rodinného domu - reference

8923
5.2.21 08:42

Kde koupit projekt na stavbu rodinného domu - reference

Ahoj, budeme stavět a chceme koupit typizovaný projekt a ten si pak nechat případně upravit. Mám tip na 3 firmy, které projekty prodávají. Kde jste kupovali projekt vy a jak jste byli spokojeni? Chci si pročíst recenze a už nějak začít. :) Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2318
5.2.21 08:50

Já bych teda řekla, že je to trošku zbytečné platit firmě za projekt a pak další peníze dát projektantovi, aby vám to překreslil podle vašich představ a na pozemek, který budete mít :think:

My jsme si vyhlídli dům a rovnou s tou představou šli k projektantovi a ten nám udělal komplet celý projekt, před 5 lety jsme za projekt i s různými povoleními dali 50 000kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8923
5.2.21 08:56

@Margit. Tomanova Co jsem tak zjišťovala, tak koupit projekt a pak si ho přizpůsobit, vyjde teď levněji. Říkal nám to i sám projektant. Typizované cca 30 tis. + a individuální 80 tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
5.2.21 08:58

@MartinaCV aha no vidíte, před 5 lety to bylo jinak :-) tak hodně štěstí a ať se Vám pěkně bydlí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
5.2.21 09:26

Já napíšu jiný názor projektanta (svůj). Dle mě to přijde levněji dělat od začátku, protože ten typizovaný projekt stejně musím (pokud tam budou změny) komplet překreslit, včetně rozvodů instalací. Pokud by se jednalo pouze o usazení na pozemek tak tam bych to pochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5810
5.2.21 09:43

Řešíme neco podobneho, ale co mam rady od kamaradek(co staví), tak vyber od firmy jedině, kdyz nechceš nic menit. Jakmile měníš, tak je to ranec a vyjde to mnohem dráž, nez když ti ti dělá rovnou projektant se vsim všudy. Co rikali, tak prjekty i s povolením za 70 000

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
5.2.21 12:06

Co usetrite na projektu, preplatite na stavbe… setrit ano, ale na spravnem miste… vim to, jsem z oboru, vidam to velmi casto :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8923
6.2.21 08:23

Tak já nevím, každý mi říká něco jiného. :nevim: No, jsme na začátku, musím se tím prokousat. Díky za názory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat