Kde koupit spodní prádlo v těhotenství?

27
8.7.21 15:58

Kde koupit spodni pradlo v těhotenství

Ahoj holky/ženy/dámy :) rada bych se zeptala, kde kupujete spodni prádlo v těhotenství? A jak jste to řešili s narůstajícím objemem :oops: Kupovali jste podprsenky co dva měsíce? Nebo jak jste to řešili? První dávku podprsenek jsem musela pořídit hned skoro na začátku, vzhledem k tomu ze jsem neměla moc objem a tak byla nutnost koupit nové a teď už se do nich zase nevejdu :lol: tak jen pro inspiraci, kde nakupujete? :oops: Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24352
8.7.21 16:11

@ffifa bonprix

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
8.7.21 16:14

Vyresila jsem sportovnima z HM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
8.7.21 16:17

Kalhotky jsem koupila na bonprix a jsou super pohodlné + mám kalhotky z H&M a ty jsou taky moc fajn. Dále mám nějaké z Lidlu, ale ty mě docela škrtí při delším nošení.

Podprsenky - mám asi 3 kojící (H&M, Lidl), ty jsou moc fajn a pak jsem si koupila prostě větší velikosti v New Yorkerku ve výprodeji, ale jak píšeš, za poslední 3 měsíce jsem už pořídila 2 a opět jsou mi malé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
8.7.21 16:40

Ahoj, já mám zatím osvědčenou jednu sportovní z Takko a pak jednu braletku z New yorkeru, kupovala sem ji před 14 dny měli je v akci za 89… Kalhotky mám z lidl shopu, přímo ze sekce pro těhotné, jsou pohodlné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18104
8.7.21 16:47

Jen sportovní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2519
8.7.21 17:02

Kupují prádlo jen na astratexu.. Sice je dražší ale já si ráda připlatim a ty věci jsou pohodlné. 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
8.7.21 18:09

Nikde nic. Do vseho jsem se vesla. Obleceni i spodni pradlo. Do porodnice jsem si rozepnula knoflik u dzin. Na kojeni jsem pak ze svych podprsenek vytahla vycpavky a normalne je nosila. Aby se nereklo, tak jsem si koupila jednu kojici za 40 kc u vietnamcu, a zjistia, ze stejnou sluzbu udelaji me obycejne
vycpane podprsenky s kosticemi. Asi jsem dost usetrila😉. Dcera je unorova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.7.21 19:54

@Westie87 jeee děkuji za rozsáhlou odpověď ☺️ No my teď končíme třetí měsíc právě a opět musím koupit, jsem zvědavá co s nima pak budu dělat :lol: omrknu a děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.7.21 19:55

@el.leanor21 děkuji :) omrknu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.7.21 20:06

@Lerista tak to závidím :dance: to mě bohužel podprsenka byla hned to první co mi není. Ale je pravda, ze po těch letech mám konečně prsa :lol: Takze já hned na začátku a teď je musím řešit znovu. A bohužel kalhoty o těch ani nemluvím :roll: a to jsem ještě skoro nic nepribrala, ale rychle mám vypoukle bříško :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
8.7.21 20:06

Nejdřív jsem si koupila větší sportovní, další „várku“ už jsem si koupila kojící - že prostě už i na potom 🙃 V HM (myslím) sportovní kojící, pecka. Já z normální podprsenky kojit neumím jako paní výše 🤔 Už se mi to teď fakt krátí, tak už jsem fakt jak velryba, ale kupovat další podprsenky nekojci by byla hloupost… předpokládám tedy, že kojit budu, snad nenastanou komplikace, dva už jsem odkojila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.7.21 20:08

@Misasisi děkuji za radu. Ale z Astratexu mi nikdy moc spodni prádlo nesedelo. Nevím jak to dělám :D a raději si ho vyzkousim teď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.7.21 20:09

@krukynka HM doporučuje koukám víc lidi. Tak to půjdu o víkendu omrknout :P děkuji moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2519
8.7.21 20:23

@ffifa ju jasný každý má nějaký výběr… Já třeba ty z hm nemůžu nesedí mi teď v tehu mi hrozně narostla prsa 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat