Kde koupit suroviny na výrobu sushi - Morava, Brno

105
24.11.07 22:58

Kde koupit suroviny na výrobu sushi-na Moravě či v Brně?

Ahoj,
sestra vznesla zajímavý požadavek na vánoční dárek-chce si doma udělat sushi a mám jí k tomu sehnat vše potřebné… Prosím poraďte, co mám vůbec koupit a kde??? Nejlíp Olomouc nebo Brno, ale i kdekoli na Moravě. V nejhorším případě zajedu i do Prahy, ale tam si myslím, že to bude zbytečně drahé.

Každopádně předem děkuji za jakoukoli radu, CO vlasně koupit a také kde (nejlíp kamenný obchod, protože přes net jsem toho moc nenašla, protože hodně věcí je zmražených…).

Předem DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!! :lol: :lol:

Elisa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
24.11.07 23:58
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
25.11.07 09:32

Ahoj, my nakupujeme tyhle věci v Makru - řasu, sushi rýži, wasabi, nakládaný zázvor, sójovku a jako náplň avokádo, lososa, kuře… to už je hlavně o fantazii. Dá se koupit i celý sushi set - myslím, že ho měli v Tescu a v Lidlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
25.11.07 13:04

Ahojky,
taky kupujeme v Makru. Sushi set bych ale nedoporučila - manža ho koupil nedávno a nedalo se to jíst :cry: Jinak jsem sushi dělala podle kluků v akci - www.klucivakci.cz a tam je vše dopodrobna, co a jak.
Držím palec, ať se povede!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
26.11.07 20:33

OPRAVDU MOC DÍKY!! :D :D hlavně za ta videa, ale i doporučení!

Jen mám ještě velkou prosbu :P - prosím Vás, nedalo by se vypstat, jak se ty řasy nebo ta rýže přímo jmenuje? Ať jdu v těch řetězcích najisto a po kvalitě. Tak jaksi neočekávám, že paní prodavačky budou vědět a orientovat se zrovna v této nabídce…

A ještě jedno - kde se dá sehnat takový to bambusový „prostírání“, do čeho se sushi balí????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
26.11.07 20:42

Ahoj holky - a nevíte, kde v Brně dobré sushi dělají??? V OLympii restauraci zrušili..v Intru maji jen občas a do Vídně se mi teda fakt jezdit nechce. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.11.07 06:51

Ahoj Elisso ,
tak rasa se jmenuje sushi nori. Nevim, jestli v tom Makru to maji jako stalou nabidku, ale ja tam koupila vsechno. Jinak bambusový prostirani jsem kupovala v Hypernove, nebo v Ikei (i kdyz teda na stul, ne na sushi :D )

Lusie ,
taky smutníme, ze v Olympii uz Tizazu neni :cry: , kdyby jsi v Brne neco objevila, tak dej vedet.

neprihlasena Kiera

• Nahlásit
  • Citovat
128
26.5.08 10:51

No mě napadlo, jestli to nemají třeba i na olomoucké?Jak tam mají tržnici, tak to sushi je vlastně od těch čiňanů, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hupsaky
25.12.09 23:18

.

zdavim mno zas prahu bych nezatracovala tam jsem obevila dokonce misto kde ti udelai cerstvi sushi uz od 60 kc jinak taky by me zajimalo kde sehnad suroviny

• Nahlásit
  • Citovat
peava
17.7.10 17:19

Momo sushi na solnicni 13

• Nahlásit
  • Citovat
KubajZ
26.12.10 11:43

Kuře do Sushi??Pak to trochu postrádá význam.Sushi je syrová ryba, to jíte i syrové kuře?

• Nahlásit
  • Citovat
KubajZ
26.12.10 11:44

Nejlepši sushi v Brně je v Koishi, mají vlastního japonskýho sushi mastera.

• Nahlásit
  • Citovat
KubajZ
26.12.10 11:45

Prej od Číňanů…si alespoň občas něco přečtěte. Kde jinde chcete sehnat „čerstvou rybu“než v makru.

• Nahlásit
  • Citovat
Theonee-chan
18.5.11 18:40

kde je sushi

Já mám dobrou zkušenost s maki a nigiri na Zelném trhu v Brně v obchodním domě Krokodýl :)

• Nahlásit
  • Citovat
achaila
6.2.12 22:44

ingredience

dají se v brně koupit ingredience na sushi i jinde než v makru? Jinak co vím tak se sushi prodává ted i ve vaňkovce, ale nezkoušela sem zatím :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama