Kde koupit svrchní kalhotky

Mia21
19.4.16 18:22

Kde koupit svrchní kalhotky

Holky prosím poraďte, kde koupím krom na internetu svrchní kalhotky, do toho dám tu látkovou plinu.?? Tesco, Albert, dm, KIK, pepco tam jsem byla a nikde nic i jsem se ptala prodavaček.. Náhodou tak Globus?? Nebo kde v Ostravě???

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20129
19.4.16 18:28

@Mia21 V techto obchodech bych cekala nejake neprodysne igelitaky, kupovala jsem v Tescu Bambino Mio a kdyz jsem je pak mohla porovnat s Anavy nebo Bambooliky, tak je to nebe a dudy. Trvas na kamennem obchode, nechces je koupit pres net? Je tu rozsahla diskuze Nove latkujici maminky sem, procti poslednich 5 stran a budes mit jasneji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
19.4.16 18:29

@Mia21 v Ostravě Suchedupky u Polského domu nebo V bavlnce u Carrefouru (ale osobně nemám vyzkoušeno, objednávám z netu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mia21
19.4.16 18:38
@Cuddy píše:
@Mia21 V techto obchodech bych cekala nejake neprodysne igelitaky, kupovala jsem v Tescu Bambino Mio a kdyz jsem je pak mohla porovnat s Anavy nebo Bambooliky, tak je to nebe a dudy. Trvas na kamennem obchode, nechces je koupit pres net? Je tu rozsahla diskuze Nove latkujici maminky sem, procti poslednich 5 stran a budes mit jasneji.

V Tescu právě nic nebylo..

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2336
19.4.16 18:47

Ted je Týden opravdových plen takže jsou na všechny slevy, zkus se mrknout na http://www.tydenopravdovychplen.cz/ nebo na facebooku na bazárek třeba tam najdeš někoho blízko tobě.
Jinak v Tescu mají určitě několikrát jsem na ně koukala u nás je mají v sekci u přebalovacích podložek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.16 20:04

Taky bych si dovolila doporučit svrchní kalhotky Anavy a objednat přímo z jejich stránek. Bamboolik jsou taky dobré. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
31690
19.4.16 20:05

V marketech tohle nemívají. spíš v potřebách pro miminka, takový ty krámy, kde mají kočárky, oblečení, nějaký ty hračky, dudlíky…tam možná.
ale jako já jsem nejvíc spokojená ze svrchníma z aliexpresu, necelý 3 dolary, a nepustí nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.16 20:16

@slavuska1 Ono je jedna věc, že nepustí nic a druhá, na kolik jsou prodyšné, zas aby byl rozdíl mezi papírovkama a látkováním…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
31690
19.4.16 20:17
@monrom píše:
@slavuska1 Ono je jedna věc, že nepustí nic a druhá, na kolik jsou prodyšné, zas aby byl rozdíl mezi papírovkama a látkováním…

jsou to pullky, na pohmat stejný jako český..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
19.4.16 20:33

@Mia21
kvalitní a prodyšné svrchní kalhotky v supermarketech neseženeš…zadej si do vyhledávače pul svrchní kalhotky-vyjednou ti spec. internet. obchody, pokud si z velkého města, najdeš i kamenné…značky to jsou například Anavy, Popolino, Rumparooz, Imse Vimse, Bamboolik, Tots Bots, Blueberry, Baby Lucy atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mia21
19.4.16 20:45
@Adinka_2012 píše:
@Mia21
kvalitní a prodyšné svrchní kalhotky v supermarketech neseženeš…zadej si do vyhledávače pul svrchní kalhotky-vyjednou ti spec. internet. obchody, pokud si z velkého města, najdeš i kamenné…značky to jsou například Anavy, Popolino, Rumparooz, Imse Vimse, Bamboolik, Tots Bots, Blueberry, Baby Lucy atd.

Jo koukala jsem, ale je těch značek tolik, že nevím, pohledem recenze a něco vyberu :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2617
19.4.16 20:59

Já mám nejradši Anavy, dobrý byly i Imse, Baby Lucy, Blueberry-ty jsem měla na novorozence malý, Anavy pak na větší a Imse jsou na víc velikostí, Baby Lucy jsem měla na staršího a taky malé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat