Kde koupit švýcarský dort Nusstorte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mischael
Nováček 2 příspěvky 28.10.18 12:58
Kde koupit švýcarský dort Nusstorte

Ahoj, měla jsem možnost ochutnat švýcarské speciality a zachutnal mi Nusstorte.

Už když jsem se ptala, zdali je možnost jej někde zakoupit, bylo mi řečeno, že musím jedině do Švýcarska, že se tu neprodává.

Opravdu jej nikde nelze koupit?
Našla jsem tedy pouze recepty, ale nejsem dobrá kuchařka :-(

Zkoušela jste jej některá péct?

Případně je nějaká tomu alternativa, co by mi jej vynahradilo?

Reakce:
Ronniszka
Stálice 71 příspěvků 28.10.18 13:16

Nemám plně relevantní radu, ale pokud to nemáš daleko k hranicím, tohle se prodává v každé větší cukrárně nebo obchodě s potravinami v Německu i Rakousku. Ze zkušenosti vím, že by něco podobného mohli prodávat i v Polsku, hodně Poláků žije v cizině a dováží místní kulturu do Polska, takže pak si daný výrobek trh žádá a je tam dostupný. Například z cukrovinek dostupných v USA mají oproti Česku neskutečný výběr.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >