Kde koupit těhotenské šortky/kraťasy s pásem pod bříško?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kat kat
Závislačka 2626 příspěvků 09.04.18 09:51
Kde koupit tehotenske sortky/kratasy s pasem pod brisko?

Ahoj,

poradi nekdo, kde koupit tehotenske sortky s pasem pod brisko? Vsude v obchodech i online jsem nasla jen s pasem pres pupek a ty nechci - potrebuju je na dovolenou, kde uz tak bude dost teplo a nechci se parit dvojnasobne :) Diky za tipy!

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28859 příspěvků 09.04.18 09:55

Tak to jsem nekoukala mezi těhotenské, ale bud normálně bokovky, nebo pak takové ty co měli nízký " nápletový " pás.
záleží jestli chceš riflové, nebo sportovní, ale už nekoukat mezi těhotenské zboží..

Ivana 85
Závislačka 2919 příspěvků 09.04.18 09:56

@kat kat ja teda mela normalne klasicky s pasem pres bricho a neprislo mi ze jsem se extra parila.Ale kdybych chtela to co ty, tak bych koupila v jakymkoliv sportu nejaky normalni sortky s gumou ktera jde hodne natahnout.

Ornwen
Závislačka 3887 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 10:03

@kat kat maly napletovy pas mely kratasy z litexu. Byla jsem s nima moc spokojena. Jen kdyby nahodou, tak pozor, ze kalhoty tam maj sirsi pas a jsou vyrazne volnejsi nez kratasy. Mela jsem i kalhoty a ty bych snesla o cislo mensi

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32714 příspěvků 10 inzerátů 09.04.18 10:06

Volila bych taky normální šortky do gumy, koupila bych třeba o číslo větší velikost, než normálně nosíš.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8738 příspěvků 09.04.18 10:21

Nosila jsem sukni z alpine pro s upletovym pasem, mají i takové šortky

elen-ka
Extra třída :D 11663 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 10:28

@kat kat u dcery jsem nosila kalhoty a sukně těhotenské, u syna (druhé dítko) jsem si hned jak jsem zjistila koupila pánské sportovní kalhoty gumou v pase jako se dělá u dětských kalhot. Při zkoušení jsem na břicho narvala sukni co jsem měla na sobě. Jak měli kalhoty malinko pružnější pas, nosila jsem je pod břichem. Takže zkus se podívat do normálních věcí na kraťase (klidně i pánské), zapnout je pod břichem a jak se budeš cítit (ale je potřeba tam mít nějakou vůli, břicho ti ještě nějspíše naroste).

kat kat
Závislačka 2626 příspěvků 09.04.18 11:05

Diky moc vsem :palec:

lentilkaa87
Nováček 2 příspěvky 09.04.18 11:28

Já ohrnula ten pas na bříško a nosím normálně těhu od happymum a stačí :D Ještě nemám moc bříško, tak to pěkně fixuje a občas mi je to docela příjemné, když mi tam to malé dělá cirkus, že to přetáhnu přes bříško :lol: :lol: :mavam:

Káťa19
Kelišová 6039 příspěvků 37 inzerátů 09.04.18 11:55

@kat kat ahoj, mrkni do bazarku, mozna neco ulovis nebo se inspirujes… Jsou tam i kratasy s nizkou gumou ;)
 https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama