Kde koupit teplaky na zizalu?

8461
27.9.21 08:10

Kde koupit teplaky na zizalu?

Pubertalni syn je vysoky a hubeny. Pas 70 cm, boky 83, dylka gati 95. Kde mam sakra koupit teplaky, aby mu sedely? Aktualne ma jedny. Ano, divnej pubertak, chce chodit v teplacich, ja vim :lol: Je to tezkej autista, do skoly jsou mu teplaky pohodlny a nechce dziny no…diky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1232
27.9.21 08:24

Tak to bych ráda věděla také. Dnes se dělají tepláky pouze na tlusťochy. Mám dva syny. Jeden je akorát, druhý je hubeňour. Tepláky padají i z toho, co má váhu a míry průměrné. Výrobci jsou asi sami tlusťoši a dělají to podle sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
27.9.21 08:37

Řeším to tepláky, které mají v pase stahování :nevim: A samozřejmě vybrat takový střih, který mu po utáhnutí gumičkou neudělá balon pod pasem :mrgreen: Syn má nohy taky jako pavouk a navíc nesnese nic „plandavého“. Docela dobře jsme nedávno pořídili v CA a i v Pepcu se daly vybrat slušné tepláky. Jenom teda na nošení do školy to není - ta kvalita tam chybí a během pár nošení jsou vytahaná kolena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15340
27.9.21 08:42

Zkus se kouknout na značku coccodrilo. Mají i Slim verze kalhot, možná budou i u tepláků. Cena je vyšší, ale mají často akce a ty jejich věci fakt vydrží. Syn má momentálně od nich kompletní podzimní šatník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7841
27.9.21 09:05

Sezen mámu na md co šije…známá šije tepláky za 250kc/kus, motiv si vybereš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
27.9.21 09:09

Když to čtu, děkuju bohu, že mám vychrtlou holčičku a ne kluka. Kupuju elasťáky, které v délce ke kotníkům nosí jako tepláčky. Pokud vydrží pár sezón, má je jako elastické tříčtvrťáky. Když jsem zkoušela letos koupit nové elastické kraťasy, má je jak pyžamo. Na kluka už bych se to snad naušila šít celé sama, takhle jen furt měním gumy. Chápu tě, je to bezmoc. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8461
27.9.21 09:22

@unuděná je hodne postizenej, nezavaze snurku na maslicku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
27.9.21 09:24
@Tarjei píše:

Můžeš jí zavázat doma ty? Syn si to taky nerozvazuje, ale tím, že je hubenej a nemá žádnej pořádnej zadek či boky, to ze sebe prostě sesune a zase se do toho nasouká :P Ale chápu, no možná není úplně od věci nechat si ty tepláčky na něj ušít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8461
27.9.21 09:44

@unuděná no jo jenze on jde do skoly, kde chodi curat..takze by to zauzlil nesundal kleplo by ho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
27.9.21 11:52

V Pepcu mají obecně dost úzké věci, starší syn je taky hubenej a tepláky od nich jsou mu akorát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8461
27.9.21 12:28

@Semtex No tak ani tam jsem se nechytila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7841
27.9.21 12:28
@Semtex píše:
V Pepcu mají obecně dost úzké věci, starší syn je taky hubenej a tepláky od nich jsou mu akorát

No nevím, já mám teda starší dceru skoro dvouletou, hubeňour, a pepco je velký. Všechno musím brát se šňůrkami a zavazovat, legíny v pase plandaji. Navíc pepcovy věci chce brát minimalne o číslo menší, aby to jakstak sedělo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8413
27.9.21 12:43
@mokkk píše:
Když to čtu, děkuju bohu, že mám vychrtlou holčičku a ne kluka. Kupuju elasťáky, které v délce ke kotníkům nosí jako tepláčky. Pokud vydrží pár sezón, má je jako elastické tříčtvrťáky. Když jsem zkoušela letos koupit nové elastické kraťasy, má je jak pyžamo. Na kluka už bych se to snad naušila šít celé sama, takhle jen furt měním gumy. Chápu tě, je to bezmoc. :kytka:

Taky to tak mám elastaky jsou takové teplácky když koupím v její velikosti 98 z pepka nebo kiku. A to už i ta jí začíná být krátká. Aby to byly elastaky musela by to být 86 jenže to má pod kolena. :lol: ale mám pár elaataku od markspecer nebo Gap a ty i trochu jako elastaky vypadaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
27.9.21 14:33

@mackA159 tak to je hustý, já mám zas pocit, ze je Pepco menší a vždy tam beru spis o číslo větší, hlavně tedy na miminko - jejich 62 byla jako normální 56 :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
27.9.21 20:04
@Tarjei píše:

Většinou se dá šňůrka v pase vytáhnout a místo ní navléct gumová šňůrka s olivkou.
Já to tak dělám klukovi, kterýmu je sedm a není postiženej, ale línej zavazovat šňůrky teda je. :)

Jinak já teda doporučuju značku kugo/wolf. Nevím, do jakejch velikostí teda dělám, my jsme momentálně u 122… ale dělají právě ty s pružným pasem a stažením na olivku. V těch větších velikostech už asi převažují ty na tu zavazovací šňůrku, ale říkám, to se dás snadno doma doupravit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat