Kde koupit UV/LED lampu na nehty?

3258
2.5.20 16:43

Kde koupit UV/LED lampu na nehty?

Ahoj, ráda bych si koupila nějakou UV/LED lampu na nehty. Chtěla bych si doma dělat gel lak. Můžete mi doporučit nějakou dobrou značku? Nejlépe přímo e-shop, kde bych mohla rovnou objednat i všechny věci, které jsou k tomu potřeba.
Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31460
2.5.20 16:55
@kavenka píše:
Ahoj, ráda bych si koupila nějakou UV/LED lampu na nehty. Chtěla bych si doma dělat gel lak. Můžete mi doporučit nějakou dobrou značku? Nejlépe přímo e-shop, kde bych mohla rovnou objednat i všechny věci, které jsou k tomu potřeba.
Děkuji :mavam:

Pokud jde o samotnou UV nebo LED lampu, osobně mi nepřijde že by byl nějaký výrazný rozdíl mezi značkami. Dokonce je dost no name lamp, které parametrově a následně i v praxi moc nebyly odlišitelné od „značkových“. Spíš je to o tom, že to pak teda máš v jedné sadě, sladěné a máš jistotu, že to bude fungovat v daném složení. Protože to jakou lampu (jaké parametry atd.) by sis měla rozmyslet podle toho s jakými laky chceš pracovat.

Mě se dlouhodobě osvědčilo Alessandro. Z nabídky ke které se můžeš dostat pohodlně bez ŽL jsem s ním byla nejvíc spokojená. Postupně jsem dala do kupy téměř kompletní vybavení od nich až na tu lampu právě - ta je noname z úplně jiného shopu, pouze jsem kontrolovala parametry (dokonce tvarem je úplně stejná jako jejich značková :mrgreen:), pořizovala jsem jí úplně na začátku když jsem s tím začínala a nechtěla hned investovat do celé sady. A s velkým úspěchem s ní dělám do dneška. Je to LED lampa, takže rychlejší práce.

Takže být tebou - nejdřív si vyberu laky a potom řeším lampu :) pokud vybereš laky, většinou ta společnost nabízí nějakou svou lampu. Tak buď zvol tu nebo si to srovnej s ostatníma a vyber jakoukoliv jinou. Vyhnula bych se úplně těm nejlevnějším a to spíš kvůli obecně kvalitě zpracování, ale jinak bych se toho fakt nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
2.5.20 17:00

@Nimie děkuji kouknu na to Alessandro :palec: nemám s tím žádnou zkušenost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
2.5.20 17:58

Já jsem kupovala v naninails UV/LED lampu a k tomu i všechno potřebné jako gellaky, aceton, pylniky atd… a u těch gellaky mají i napsané co vše je potřeba k tomu koupit i návody jak si nehty udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
2.5.20 20:12

@dena262 děkuji, podívám se na to :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu