Reklama

Kde koupit vlásky Clip In?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 07.02.11 12:08
Kde koupit vlásky clip in?

Ahoj,
obracím se na Vás s dotazem, kde jste zakoupily Vaše vlásky clip in.Já koupila na aukru,jsou sice hezké,cena sranda,ale váha byla uvedena 75-95g a přišlo jen 68g,takže mi přijde, že jsou moc řídké a vypadají u konečků jako cáry…-( Navíc je samozřejmě okamžitě poznat, že jsou to clip iny. Takže je chci vyměnit a koupit si jiné-lepší. Kde jste kupovaly Vy, kolik gramů a za kolik?Jaká je s nimi Vaše zkušenost? Nosíte denně, nebo jen příležitostně?

Moc děkuju za odpovědi…-)

Reklama

Reakce:

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 07.02.11 12:25

Co to je? :think:

Daniella82
Závislačka 2785 příspěvků 07.02.11 12:25

Já jsem kupovala před rokem na aukru, 100 gramů za 2500kč.
Byly opravdu kvalitní a krásně husté.Hodně mi vadilo, že ty sponečky pořád někde vykukovaly a bylo to vidět když zafoukal vítr,takže jsem je darovala kamarádce.
Podle mě jsou clip in dobré tak maximálně občas někam navečer,rozhodně ne na denní nošení.
S klasicky prodlouženými vlasy se to fakt srovnávat nedá.

katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 07.02.11 12:31

Já je kuppvala na netu už ale nevím stránky,psaly tam že jsou stoprocentně právé,a býsledek byl hrůza,vypadají jako vlasy od panenky,práve nejsou,a vubec nezplynuly s mýmy vlasy,ale příležitostně do nějakého učesu jsou dobré.

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 07.02.11 12:45

Tak už vim :-) Na těchhle klipech nosila jedna pani tupé a nic vidět nebylo. Asi jak byly klipy kolem dokola, tak je vlasy překrývaly. Mám klasický příčes na skřipci a nikdo nepozná, že to nejsou moje vlasy. Dá se nosit celý den. Ale nenosím, jen příležitostně, když nemám čas dělat účes, protože je těžký + mám svoje vlasy husté a dlouhé, tak z toho občas bolí hlava. Kupovala jsem ho klasicky v parukárně.

Daniella82 píše:
Já jsem kupovala před rokem na aukru, 100 gramů za 2500kč.
Byly opravdu kvalitní a krásně husté.Hodně mi vadilo, že ty sponečky pořád někde vykukovaly a bylo to vidět když zafoukal vítr,takže jsem je darovala kamarádce.
Podle mě jsou clip in dobré tak maximálně občas někam navečer,rozhodně ne na denní nošení.
S klasicky prodlouženými vlasy se to fakt srovnávat nedá.

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 07.02.11 14:03

ů

Příspěvek upraven 12.12.11 v 18:37

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >