Reklama

Kde koupit zimní kombinézu pro miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 20:55
Kde koupit zimní kombinézu pro miminko?

Krásný večer přeji,
Maminky a tehulky kde kupujete oblečení? Mám termín v lednu, a dívala jsem se třeba po zimní kombineze, a všude je tak za 800 a více.. Tak zda se dá někde pro mimca nakupovat i levněji když to mají jen na chvíli.. Vím že nejlevnější je Pepco, ale jestli z Pepca splní účel oblečení pro mimca jako i to dražší není co řešit.. :nevim: :andel:

Přečtěte si článek: Výbavička pro zimní miminko - co obsahuje?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 30.09.18 20:57
@Anonymní píše:
Krásný večer přeji,
Maminky a tehulky kde kupujete oblečení? Mám termín v lednu, a dívala jsem se třeba po zimní kombineze, a všude je tak za 800 a více.. Tak zda se dá někde pro mimca nakupovat i levněji když to mají jen na chvíli.. Vím že nejlevnější je Pepco, ale jestli z Pepca splní účel oblečení pro mimca jako i to dražší není co řešit.. :nevim: :andel:

Nemáš nějakou kamaradku, co se ráda zbaví věcí po dětech? Nebo místní bazárky ve městě. U nás probíhá 2× ročně. Drahé bych nebrala, bude to na jednu sezónu. Spíš vyzkoušené a zachovalé. Dražší bych koupila dětem na zimní radovánky. Ne pro mimino do kočárku.

Kriss Tina
Kelišová 5004 příspěvků 30.09.18 21:00

Koukni po bazarech, takle malých kombinéz tam bývá hromada, většinou je všichni použijou jenom párkrát a jsou jako nové ;)

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 30.09.18 21:01

tak hlavně v prosinci budou kombinézy i ve slevě. Jinak náš malý měl z Pepca za 250kč a úplně stačila.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 30.09.18 21:01

Na Lepší bych kašlala a vzala ji někde na bazarku. V těchto mini velikostech dostaneš téměř nové zboží, dítě v tom jen leží v kočárku.

a12
Vesmírná mluvilka 31121 příspěvků 30.09.18 21:04
@Anonymní píše:
Krásný večer přeji,
Maminky a tehulky kde kupujete oblečení? Mám termín v lednu, a dívala jsem se třeba po zimní kombineze, a všude je tak za 800 a více.. Tak zda se dá někde pro mimca nakupovat i levněji když to mají jen na chvíli.. Vím že nejlevnější je Pepco, ale jestli z Pepca splní účel oblečení pro mimca jako i to dražší není co řešit.. :nevim: :andel:

Ja jsem loni kupovala v lidlu, mam teda zarijovyho, ale i pro novorozence by se dalo.. Byla asi za 300.. Ale jinak myslim, ze neni uplne nutny mit zimni kombinezu.. Muzes jen takovou tu chlupatou a poradnej fusak.. Segra ma jedno dite lednovy a jedno prosincovy a ani na jedno nemela tlusty kombinezy.. Proste nakej chlupatej overalek a poradne fusak a zima mu nebude ;)

Příspěvek upraven 30.09.18 v 21:05

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:04

U nás bude burza dětského oblečení tak se tam určitě podívám :)

Janakatabara
Kecalka 119 příspěvků 30.09.18 21:04

Taky radím použitou…nemá to cenu. První dceru mám prosincovou, z porodnice se v kombinéze ztrácela a v lednu jí byla malá. Jinak Pepco má obyčejné věci nižší kvality, ale na tu chvilku, co to to malinké nosí, to stačí.

ugluk
Hvězda diskuse 42667 příspěvků 30.09.18 21:07

Kupuju z druhé ruky na laclik.cz, v té vel. 56 mají výběr pěkný (teď jen pár kousků, ale v pondělí a čtvrtek ráno naskladňují) a v těch minivelikostech je to ve stavu jako nové. Dcera je teda únorová, ale byla tehdy krátká zima a já dostala kombinézu vel. 62 - neměla ji jedinkrát na sobě, protože když už do ní dorostla, bylo patnáct nad nulou, a to rostla hodně rychle :) Takže pro druhé únorové dítko beru 56 z druhé ruky a neřeším to.
Jinak pokud je pořádný zimní fusak (ideálně rostoucí, aby vydržel i na další zimu-dvě), tak extra teplá kombinéza ani tolik potřeba není.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 30.09.18 21:08

Pepco, lidl, hm, ca, velke tesco

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 30.09.18 21:23

Pro dvojčata jsem kupovala tady https://www.vsepromiminko.cz/…22_360_2.htm Zimní kombinéza kolem 500Kč. Ale v té době už jsme měli jiný kočár, děti více „vyčuhovaly“, pokud by byly v hlubokém kočáře a fusaku, vůbec bych to neřešila a kombinézu nekupovala, pokud teda nežijete někde v horách ;)
Ale pokud nechceš utrácet, koukla bych se po bazarech, jak už tu dávno psaly holky výše ;)

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 30.09.18 21:28

ja kupuju zimní bundy/kombinezy deckam v lidlu, zn. Lupilu. jsou skvele, teple, a docela hodne vydrží :palec: tak pokud nemáš nic proti tomuto řetězci, vřele doporucuju

alialiali
Kecalka 168 příspěvků 30.09.18 21:43

A jakou velikost doporucite pro novorozence-holku ?? Bude spíš drobnější.myslela jsem 62 ale to asi bude veliké co??

Limi123
Závislačka 3296 příspěvků 30.09.18 21:44
@Anonymní píše:
Krásný večer přeji,

Obe deti mam zimni (leden, unor) a podle me je zimni kombineza pro takhle malinke mimco naprosto zbytecna. Koupila jsem v Kiku takovy ten chlupaty overal (v Pepcu meli loni take) a v tom je soupla vzdycky do fusaku, dala neco teplejsiho ke krku, aby jim tam netahlo. Bylo to idealni. V kombineze ve fusaku by jim bylo vedro a ten fusak mi prijde pro male mimi idealni.

Kombinezu jsem mela az na dalsi zimu, kdy se vyskytovali venku i mimo kocarek.

Limi123
Závislačka 3296 příspěvků 30.09.18 21:46
@alialiali píše:
A jakou velikost doporucite pro novorozence-holku ?? Bude spíš drobnější.myslela jsem 62 ale to asi bude veliké co??

Syn mel 3.3 kg a v 56 jsem mela minimum veci, vetsinu mel rovnou v 62. Tak 3 tydny mu to bylo vetsi, pak uz akorat. Rozhodne bych nekupovala 56, to bys pak musela kupovat dalsi. Spis si opravdu kup v 62 ten overalek chlupaty a k tomu ten fusak, to ti vydrzi celou zimu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >