Kde koupit značkové oblečení pro kojence

287
5.6.20 16:02

Kde koupit značkové oblečení pro kojence

Ahoj, potřebuji radu, je nějaký kamenný obchod, kde prodávají kojenecke oblečení značek jako je CK, Hilfiger apod.? Případně eshop? Vím, že to je drahé a miminko to bude mít na sobě třeba jen 1, ale chtěli bychom to na cestu porodnice nebo tedy přítel by chtěl :D jen prosím opravdu CK, Hilfiger, Guess atd. žádné HM a tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.6.20 16:09
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
5.6.20 16:13
@Jindřiška33 píše:
Ahoj, treba zalando https://www.zalando.cz/…velikost-56/?…

Kouknu, dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16847
5.6.20 16:17

Teda na cestu z porodnice bych se na to vyprdla :D ja taky měla připravený oblecek a byla zrovna zima a maly jel stejne zabaleny do deky ze by bylo fuk kdyby jel v necem odrbanem :D este bych to chapala třeba na nějaké focení. Jinak to zalando apodobne eshopy, na nejakych vyloženě miminkovskych tohle nebyva a v kamennych obchodech sem to taky nevidela :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16847
5.6.20 16:19

Jo a taky bacha at se trefis velikostí :D jsou děti co po narození ty nejmenší velikosti neoblecou a jsou deti (jako ty moje), ktere v tech nejmensich vecech stejně plavou :D a ideálně hezky kousek hned poblejou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2506
5.6.20 16:20
@Jindřiška33 píše:
Ahoj, treba zalando https://www.zalando.cz/…velikost-56/?…

oni tam mají i dudlík Hugo Boss :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1822
5.6.20 16:25
@Kriss Tina píše:
Jo a taky bacha at se trefis velikostí :D jsou děti co po narození ty nejmenší velikosti neoblecou a jsou deti (jako ty moje), ktere v tech nejmensich vecech stejně plavou :D a ideálně hezky kousek hned poblejou :mrgreen:

To me taky napadlo, ze se hned pobleje nebo pocura :mrgreen: Za me zlaty pepco a lidl, ale chapu ze u prvniho prcka si na tom nekdo zaklada, proc ne, to je individualni.

@dement231 mozna kdybyste se prosli v Praze po Prikopech nebo v Parizske, tak tam take neco sezenete :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
5.6.20 16:33

About You, Zalando, Glami apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 16:34

@welovefashion Ten mame. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2506
5.6.20 16:35

Jo kdyby vám stačil benetton, tak ten je v černé růži na Příkopech, jinak mě napadla Fashion arena, tam tyto značky mají, ale jestli i dětské velikosti si úplně jistá nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2506
5.6.20 16:37
@Jindřiška33 píše:
@welovefashion Ten mame. :D

pekně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3753
5.6.20 16:51
@Kriss Tina píše:
Teda na cestu z porodnice bych se na to vyprdla :D ja taky měla připravený oblecek a byla zrovna zima a maly jel stejne zabaleny do deky ze by bylo fuk kdyby jel v necem odrbanem :D este bych to chapala třeba na nějaké focení. Jinak to zalando apodobne eshopy, na nejakych vyloženě miminkovskych tohle nebyva a v kamennych obchodech sem to taky nevidela :think:

Souhlas, k čemu na cestu domu zrovna? Bude v tom půl hodinku. Raději když už někdo po něčem takovém touží, tak bych pořídila o číslo větší a nějaké focení novorozence nebo tak bych naplánovala. Z porodnice dá do vajíčka, do auta, domů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3385
5.6.20 17:02

@Kriss Tina @Veru1987 No protože fotky na facebooku a instagramu musí vypadat stylově. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3753
5.6.20 17:06
@berusa.m píše:
@Kriss Tina @Veru1987 No protože fotky na facebooku a instagramu musí vypadat stylově. :lol:

Tak já říkám jen že když už má někdo kupovat kompletek pro miminko za 1000-1500 tak aspon na to focení, ne jen na cestu domu. Já za 1500 nakoupila oblečky na první měsíc. Nakupují převážně na bazárcích. I nyní čtyř leté. Nekupují pepco, kik apod, ale raději bazarový next. Nové mám boty, softshellové a termo věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
5.6.20 17:12

My mame taky nachystanou „hezci“ sadu jakoze z porodnice, pokud se mi do toho bude chtit strachat, kdyztak mam i jednoduchy overalek… ale je to teda obyc pekna soupravicka body, cepicka a leginek z H&M asi za 200 :D chceme se totiz pri odchodu fotit… no kdovi, jak to dopadne, jestli treba bude tak jak dneska… nejake extra znacky mi prijdou zbytecne, my mame hlavne Lindex z hlediska prakticnosti, nejake obyc z netu, max Sinsay nebo to H&M… S pepcem mam spatne zkusenosti, koupila jsem dva kousky a ani nevim, jestli je oblecu, vypada to desne uz po prvnim vyprani, navic se to srazilo :roll:
Kolik stoji takovy dudlik Hugo Boss? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama