Kde kupujete v Praze čepice na svoje děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 19.09.10 15:10
Kde kpujete v Praze čepice na svoje děti

Prosím o radu. Kam chodíte kupovat podzimní i zimní čepice pro děti? Kde maj hezký výběr? Kromě CA,HM a ťamanu nevím kam jít. Díky

Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 19.09.10 15:21

Dražší, ale super čepičky jsou od firmy Rockino. Mívají stánky v obchodních centrech. Myslím že na Chodově, na Černém Mostě (nejsem si jistá, jestli je to stejná firma). Nebo v Puntanele.

vrobca
Hvězda diskuse 52480 příspěvků 19.09.10 15:51

Teď jsem byla v Baby Goods a měli velký výběr a to mi paní říkala, že příští týden ještě čekají další nášup

Tuco
Echt Kelišová 9630 příspěvků 19.09.10 17:40

brana k detem u manesa…veliky vyber kuklicek,ale i normalnich cepic..ale trosku drazsi asi,ale zase v bio kvalite…

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.10 18:49

V globusu, tescu letnanech tam mají dětské oblečení a hezké čepice,nebo v puntanele fashion nebo v babyparku na černém mostě, ve štěrboholích… no myslím, že možností je hodně… A nebo mě te´d napadá že budou veletrhy FOR TOYS a tam budou určitě prodejci s čepičkami zn. PICO a ty jsou super :-)

peta81
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 02.05.16 22:36

Prosim, shanim nejake jarni/letni ksiltovky na kluka 2,5 roku. asi nemam stesti, ale všude narazim jen na ty tvrde vyztuzene a ještě třeba se spidermanem :roll: chtěla bych nejakou mekci, pohodlnou, bavlněnou. snad nevadi, ze sem vlozim foto z inzerce, jen pro ukázku toho, co priblizne shanim.
https://www.modrykonik.cz/…d/ksiltovky/ vloni jsem koupila nekde v OC u stanku s dětskými čepicemi, byla super a stala krasnych asi 120 kc. byla jsem ted postupne v HM, CA, kiku, pepcu, lindexu…a proste nic. nejaky tip at jdu na jistotu? z netu nechci, chci ji vyzkoušet synnnovi na hlave jestli sedi.

Gigis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.16 22:43

O víkendu jsem koupila bavlněné kšiltovky ve sportissimu, jsou hodně příjemné, za sto pade ;) Akorát nevím ty velikosti, brala jsem 4-7let. Kluci si je hned dnes museli vzít do školky :) :mavam:

peta81
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 02.05.16 22:52

@Gigis ve sportissimu jsme dnes byli taky a neuspech. maji pekne, ale ne na ty prcky, malého nemeli vůbec nic. ve vetsich velikostech bych si tak vybrala. mas stesti ;) ale dik.

Gigis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.16 23:12

Aha, tak to je škoda. Když byli menší, kupovala jsem v Globusu, ale už to je nějaký rok zpět. Ještě mě napadá Decathlon…

VeronikaH77
Nováček 8 příspěvků 03.05.16 00:25
@peta81 píše:
Prosim, shanim nejake jarni/letni ksiltovky na kluka 2,5 roku. asi nemam stesti, ale všude narazim jen na ty tvrde vyztuzene a ještě třeba se spidermanem :roll: chtěla bych nejakou mekci, pohodlnou, bavlněnou. snad nevadi, ze sem vlozim foto z inzerce, jen pro ukázku toho, co priblizne shanim.
https://www.modrykonik.cz/…d/ksiltovky/ vloni jsem koupila nekde v OC u stanku s dětskými čepicemi, byla super a stala krasnych asi 120 kc. byla jsem ted postupne v HM, CA, kiku, pepcu, lindexu…a proste nic. nejaky tip at jdu na jistotu? z netu nechci, chci ji vyzkoušet synnnovi na hlave jestli sedi.

máme stejný problém a nemůžeme synovi sehnat. Minulý rok jsme koupili v Drážďanech v CA a byla super. Tady mají jen tvrdé, s nepoddajným kšiltem, nic moc obrázy apod :-(

Visnule
Povídálka 29 příspěvků 04.05.16 17:52

Kupuju v DBK ve čtyřlístku. Mají hezké jarní/letní. Nebo Reima ze Skibi, ale ta je dražší

maxvell
Nováček 2 příspěvky 23.05.16 17:57

Chodím do mamamia4kids v praze nádherné kousky a hlavně pak na zimu

Ornwen
Závislačka 4690 příspěvků 23.05.16 18:00

@peta81 : viděla jsem snad takové v pepcu, ale už je to měsíc nebo víc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >