Reklama

Kde kupujete v Praze čepice na svoje děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 19.09.10 15:10
Kde kpujete v Praze čepice na svoje děti

Prosím o radu. Kam chodíte kupovat podzimní i zimní čepice pro děti? Kde maj hezký výběr? Kromě CA,HM a ťamanu nevím kam jít. Díky

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 19.09.10 15:21

Dražší, ale super čepičky jsou od firmy Rockino. Mívají stánky v obchodních centrech. Myslím že na Chodově, na Černém Mostě (nejsem si jistá, jestli je to stejná firma). Nebo v Puntanele.

vrobca
Hvězda diskuse 52112 příspěvků 19.09.10 15:51

Teď jsem byla v Baby Goods a měli velký výběr a to mi paní říkala, že příští týden ještě čekají další nášup

Tuco
Echt Kelišová 9559 příspěvků 19.09.10 17:40

brana k detem u manesa…veliky vyber kuklicek,ale i normalnich cepic..ale trosku drazsi asi,ale zase v bio kvalite…

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.10 18:49

V globusu, tescu letnanech tam mají dětské oblečení a hezké čepice,nebo v puntanele fashion nebo v babyparku na černém mostě, ve štěrboholích… no myslím, že možností je hodně… A nebo mě te´d napadá že budou veletrhy FOR TOYS a tam budou určitě prodejci s čepičkami zn. PICO a ty jsou super :-)

peta81
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 02.05.16 22:36

Prosim, shanim nejake jarni/letni ksiltovky na kluka 2,5 roku. asi nemam stesti, ale všude narazim jen na ty tvrde vyztuzene a ještě třeba se spidermanem :roll: chtěla bych nejakou mekci, pohodlnou, bavlněnou. snad nevadi, ze sem vlozim foto z inzerce, jen pro ukázku toho, co priblizne shanim.
https://www.modrykonik.cz/…d/ksiltovky/ vloni jsem koupila nekde v OC u stanku s dětskými čepicemi, byla super a stala krasnych asi 120 kc. byla jsem ted postupne v HM, CA, kiku, pepcu, lindexu…a proste nic. nejaky tip at jdu na jistotu? z netu nechci, chci ji vyzkoušet synnnovi na hlave jestli sedi.

Gigis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.16 22:43

O víkendu jsem koupila bavlněné kšiltovky ve sportissimu, jsou hodně příjemné, za sto pade ;) Akorát nevím ty velikosti, brala jsem 4-7let. Kluci si je hned dnes museli vzít do školky :) :mavam:

peta81
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 02.05.16 22:52

@Gigis ve sportissimu jsme dnes byli taky a neuspech. maji pekne, ale ne na ty prcky, malého nemeli vůbec nic. ve vetsich velikostech bych si tak vybrala. mas stesti ;) ale dik.

Gigis
Kecalka 432 příspěvků 02.05.16 23:12

Aha, tak to je škoda. Když byli menší, kupovala jsem v Globusu, ale už to je nějaký rok zpět. Ještě mě napadá Decathlon…

VeronikaH77
Nováček 8 příspěvků 03.05.16 00:25
@peta81 píše:
Prosim, shanim nejake jarni/letni ksiltovky na kluka 2,5 roku. asi nemam stesti, ale všude narazim jen na ty tvrde vyztuzene a ještě třeba se spidermanem :roll: chtěla bych nejakou mekci, pohodlnou, bavlněnou. snad nevadi, ze sem vlozim foto z inzerce, jen pro ukázku toho, co priblizne shanim.
https://www.modrykonik.cz/…d/ksiltovky/ vloni jsem koupila nekde v OC u stanku s dětskými čepicemi, byla super a stala krasnych asi 120 kc. byla jsem ted postupne v HM, CA, kiku, pepcu, lindexu…a proste nic. nejaky tip at jdu na jistotu? z netu nechci, chci ji vyzkoušet synnnovi na hlave jestli sedi.

máme stejný problém a nemůžeme synovi sehnat. Minulý rok jsme koupili v Drážďanech v CA a byla super. Tady mají jen tvrdé, s nepoddajným kšiltem, nic moc obrázy apod :-(

Visnule
Povídálka 29 příspěvků 04.05.16 17:52

Kupuju v DBK ve čtyřlístku. Mají hezké jarní/letní. Nebo Reima ze Skibi, ale ta je dražší

maxvell
Nováček 2 příspěvky 23.05.16 17:57

Chodím do mamamia4kids v praze nádherné kousky a hlavně pak na zimu

Ornwen
Závislačka 4371 příspěvků 23.05.16 18:00

@peta81 : viděla jsem snad takové v pepcu, ale už je to měsíc nebo víc

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >