Kde kupujete erotické hračky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 13:49
Kde kupujete erotické hračky?

Ahoj, snad pochopíte anonym.

Otázka je jasná - kde kupujete erotické pomůcky? A je případné dodání diskrétní? :oops:

No a ještě - co doporučíte koupit? :mrgreen: :oops: :mrgreen:

Reakce:
Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 28.10.14 13:51

Další diskuze? Není to zbytečný?

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 13:53
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Založ těch diskusí 50. Jestli se ale v tomto vyžíváš, tak mrkni na www.ruzovyslon.cz , tam maj i videa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 14:01

Aha, je tu ještě diskuse, nevšimla jsem si. O vibrační kroužek ale asi nestojíme. Nezakládám diskusní témata nijak často, opravdu. :nevim:

Diskuse není vtip, je míněna vážně a opravdu doufám, že dostanu nějaké tipy.

Zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 14:17

Jsem zakladatelka druhého tématu. Je to opravdu náhoda ;)

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 14:18
@Anonymní píše:
Jsem zakladatelka druhého tématu. Je to opravdu náhoda ;)

Že by? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mimoza666
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 28.10.14 14:18

Uz si presne napamatuju stránky, nějak jsem se tam proklika přes heureku, nejaky eroticky eshop. Dodání je absolutně diskrétní. Kup si, co se ti líbí :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 14:21

Asi jsem to napsala špatně..
Je to náhoda, ale tyto dvě diskuze k sobě NEPATŘÍ! Prostě jsme se se zakladatelkou sešli ve stejnou dobu.. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 14:36
@Anonymní píše:
Asi jsem to napsala špatně..
Je to náhoda, ale tyto dvě diskuze k sobě NEPATŘÍ! Prostě jsme se se zakladatelkou sešli ve stejnou dobu.. ;)

Díky :-)

U nás asi dozrála ta správná doba na takovéto nákupy. A protože nemám zkušenost, dost tápu. Uvažuji o Venušiných kuličkách a nějakém vibrátoru. :oops: A možná ještě něco. :oops: Viděla jsem různé modely, nevím jak vybrat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 14:45
@Anonymní píše:
Díky :-)U nás asi dozrála ta správná doba na takovéto nákupy. A protože nemám zkušenost, dost tápu. Uvažuji o Venušiných kuličkách a nějakém vibrátoru. :oops: A možná ještě něco. :oops: Viděla jsem různé modely, nevím jak vybrat.

Není zač;)
taky chci pořídit první hračku domu, ale jelikož tomu prt rozumím a nechci vyhazovat peníze jen tak, tak potřebuji také poradit. Venušiny kuličky jsou prý dobré.

Uživatel je onlinechs.jasmin
Echt Kelišová 8812 příspěvků 28.10.14 14:59

Já šla přímo s přítelem do EroticCity a paní nám i poradila. Sice jsme se nejdřív asi 3minuty hihňali, dělali srandu ze všeho co bylo kolem a rudí až na prdelce už pomalu odcházeli, ale nakonec jsme vybrali.
Bylo fajn, že si to můžu osahat a zapnout. Nakonec jsme vybrali moc fajn věcičku, ze které tedy přítel po půl roce nadšený nebyl - pomalu mi ji schovává, když jde na noční :lol:

Jo a tehdy jsme využili slevu v Marianne - snad 25 - 30% :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 15:02
@Anonymní píše:
Díky :-)U nás asi dozrála ta správná doba na takovéto nákupy. A protože nemám zkušenost, dost tápu. Uvažuji o Venušiných kuličkách a nějakém vibrátoru. :oops: A možná ještě něco. :oops: Viděla jsem různé modely, nevím jak vybrat.

No za mě - venušiny kuličky jsou bomba. První zavedení mě bolelo a příště bych šla jen do jedné a ne do modelu se dvěma :roll: Ale já jsem dost úzká. A vibrátor - já si vybrala s 13ti druhy vybrací a stejně používám jen jednu :lol: Takže pro mě zase ponaučení, že příště bych brala s míň funkcema, o dost levnější a k tomu didlo. To co se zažije s vibrátorem na klitorisu a penisem uvnitř - nic lepšího není ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >