Kde kupujete hračky? + Tipy na ně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.7.22 13:36

Kde kupujete hračky? + Tipy na ně

Ahoj maminky,
chtěla bych se zeptat, kde sháníte hračky pro své děti?
Mám 1,5 ročního syna.
Když se dívám na netu na hračky, tak mi to všechno přijde buď jako blbost, nebo strašně drahé a nevím, jestli by si s tím vůbec vyhrál, on u ničeho nevydrží.
Tak tapu, co mu pořídit…
Nějaké tipy prosím?
Dekuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mrg
247
5.7.22 14:03

U mého nemělo cenu nic moc kupovat až do těch 2 let. Většinou dostal něco od babiček na narozeniny, vánoce a od nás drobnosti. Nejvíc ho bavilo kramařit ve skříních, hlavně v kuchyni. Rok a půl měl přes zimu, takže jsme byli často zalezli doma a bylo to únavné období. U ničeho nevydržel, všude lezl, člověk aby byl neustále ve střehu co vymýšlí. Od těch 2 let pak už super, začal tahat hračky, které tam měl už kdovíjak dlouho a fakt si vyhrál. Bylo to lego duplo, samolepkove knížky, skládání zvířátek z jednotlivých magnetek, malování vodou, vyskrabovanky… Za mne bych tedy kupovala něco takového tvůrčího a buď ho to zaujme hned, nebo do toho doroste, Hračky, které vydávají zvuky a blikaji u nás neměli úspěch nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29713
5.7.22 14:25

Pro tak malé dítě to blbosti jsou :D nejvíc se nám asi osvědčily hračky od Fisher Price, lego Duplo (to má dlouhodobé využití) a jinak spíš třeba něco na písek, odrážedlo apod, ale naše děti vyloženě hračky nezajímaly, spíš tahaly naše věci (nádobí apod).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat