Kde kupujete instantní pohankovou kaši?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34418 příspěvků 19.12.18 15:51
Kde kupujete instantní pohankovou kaši?

Teď jsem viděla v Penny od Nominalu 300g za 49 kč!!! Tím se to stává pro nás docela luxusní potravinou. Děti jí ale milují. Uvažuji, že bych ji třeba i někde objednala v eshopu, nemáte nějaký tip?

Reakce:
P4ja
Kelišová 7218 příspěvků 1 inzerát 19.12.18 16:00

@Pudloslava Kupuji v Penny vždycky v akci mají ji kolem 30 Kč. Jinak v Lidlu myslím taky měli lacinou, ale jestli to je ta od Nominalu to nvm. No a když jsemt o zadala do googlu tak mně vyjela tady za 34 https://www.trenuj.cz/…00-g-nomina/?…

A jinak občas nakupuji u Šmajstrly na eshopu.

Elishka1
Závislačka 2880 příspěvků 19.12.18 16:03

většinou v Benu anebo v DrMax od Wolfberry

pocker
Kecalka 274 příspěvků 19.12.18 16:15

zdravá výživa

terinka4444
Hvězda diskuse 69434 příspěvků 19.12.18 16:25

v Globusu , ale ta cena je taky tak nějak přes 40 korun za pytlík.

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 19.12.18 16:31

Pohankovy mlyn Šmajstrla. Není v tom žádný sajrajt navíc, jen čístá mletá pohanka. Vždy si objednám bednu, abych měla dopravu zdarma. Jedna jejich odběratelka provozuje e-shop.

250g vyjde tuším na 32 Kč, tak nějak, už jsem dlouho nekupovala…

terinka4444
Hvězda diskuse 69434 příspěvků 19.12.18 17:05

Nicol-ostrava
Kecalka 148 příspěvků 19.12.18 21:46
@Pudloslava píše:
Teď jsem viděla v Penny od Nominalu 300g za 49 kč!!! Tím se to stává pro nás docela luxusní potravinou. Děti jí ale milují. Uvažuji, že bych ji třeba i někde objednala v eshopu, nemáte nějaký tip?

Od Nominalu je pohanková velice dobrá. Já tyto kaše, jak od Nominalu ale i od Green Apotheke, kupuji v lékarně, konkrétně v Magnolii, mám ji pod domem. Ceny mají mnohem lepší než v obchodě a asi i ve zdravé výživě, což se divím, lékárny dle mého názoru jsou většinou v doplňkových prodejích dražší. Ale k věci, konkrétně pohanková mi osobně chutná více od Nominalu než od Green Apotheke. Green A.je levnější,ale mají dost druhů a jsou chutné také, např teď jsem objevila kaštanovou :-) měli jsme i rýžovou, ta se dá, ale spíš ji používám na zahušťování. Kaše se synem snídáme téměř každý den, takže máme vyzkoušeno hodně druhů, ale vesměs od těchto dvou značek plus pak něco z DM drogerie :kytka:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34418 příspěvků 20.12.18 05:53

díky všem!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Naše holky milionářky: Kolik si vydělaly české tenistky na Australian Open?

České tenistky na právě probíhajícím Australian Open řádí! Karolína Plíšková... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >