Kde kupujete kabelku za výhodnou cenu?

Shaari90
5.4.17 12:49

Kde kupujete kabelku za výhodnou cenu?

Ahoj, holky :srdce:
Byla bych ráda za radu: dosluhuje mi kabelka a ráda bych si koupila novou. Ovšem nemám moc financí na rozhazování - chtěla bych kabelku ideálně do 500 Kč, maximálně za 1000 Kč, která ale něco vydrží, aspoň rok nebo dva. Hledám spíše prostornou kabelku, kde se vejde i malý nákup, plenka, vlhčené ubrousky,…
Budu ráda za jakékoliv tipy ;) Momentálně mám 3 roky kabelku z H&M a už nevypadá moc reprezentativně (prošoupaná koženka…).
Díky za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

5411
5.4.17 12:53

Za tuhle cenu doporucuji se podivat v obchode Carpisa - je to italska značka. Kdybys byla z Prahy, jednu nevyuzitou a de facto novou a prostornou šedočerné barvy mám a nevyužívám jí - za pár korun - tím myslím „pár“ opravduTi jí věnuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Shaari90
5.4.17 12:54
@Pavlička píše:
Za tuhle cenu doporucuji se podivat v obchode Carpisa - je to italska značka. Kdybys byla z Prahy, jednu nevyuzitou a de facto novou a prostornou šedočerné barvy mám a nevyužívám jí - za pár korun - tím myslím „pár“ opravduTi jí věnuju.

Díky za nabídku, ale z Prahy nejsem ani z okolí :?

• Citovat
  • Upravit
745
5.4.17 13:00

Mě vydržela větší kabelka z Reservedu za 800,– asi 2 roky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8056
5.4.17 13:03

@Shaari90 mrkni na vinted.cz je to sice bazar znackovych veci ale hoky tam dávají úplně nové kabelky ;) teď jsem tam kupovala kabelku desiqual a je krasna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
5.4.17 13:08

Chodím hodně v černém takže ulítávám na desigual kabelkách pro oživení, ale ty levnější mám některé z Croppu, Gatu, NY :)

• Nahlásit
  • Citovat
5411
5.4.17 13:09
@Shaari90 píše:
Díky za nabídku, ale z Prahy nejsem ani z okolí :? [/citace

Škoda no, ráda bych jí vyměnila za láhev vína nebo tak????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 13:48

Orsay.. dlouho vydrží :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
5.4.17 13:54

A co takhle juknout na Fler, je tam spoustu sikovnych holek, co ti treba i usiji dle predstav a za dalsi to bude original ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 13:55

V Deichmannu mají krásné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
5.4.17 14:00
@Shaari90 píše:
Ahoj, holky :srdce:
Byla bych ráda za radu: dosluhuje mi kabelka a ráda bych si koupila novou. Ovšem nemám moc financí na rozhazování - chtěla bych kabelku ideálně do 500 Kč, maximálně za 1000 Kč, která ale něco vydrží, aspoň rok nebo dva. Hledám spíše prostornou kabelku, kde se vejde i malý nákup, plenka, vlhčené ubrousky,…
Budu ráda za jakékoliv tipy ;) Momentálně mám 3 roky kabelku z H&M a už nevypadá moc reprezentativně (prošoupaná koženka…).
Díky za odpovědi :kytka:

Kupují na aukcích a mám různé typy i barvy… některé nabídky bývají i z tržnice, takže můžeš omrknout naživo…

• Nahlásit
  • Citovat
Shaari90
5.4.17 14:03
@Lindii píše:
A co takhle juknout na Fler, je tam spoustu sikovnych holek, co ti treba i usiji dle predstav a za dalsi to bude original ;)

No vidíš :mrgreen: Taky umím šít… Že bych si navrhla kabelku? Teď mám sice už něco rozdělané, ale až to dodělám, můžu objednat materiál i pro sebe :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
7628
5.4.17 14:07
@Shaari90 píše:
No vidíš :mrgreen: Taky umím šít… Že bych si navrhla kabelku? Teď mám sice už něco rozdělané, ale až to dodělám, můžu objednat materiál i pro sebe :mrgreen:

no bezva, divny, ze te to nenapadlo hned :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
5.4.17 14:18

@Shaari90 ja kupuju kabelky u Dara bags. Jsou to rucne site kabelky. Ted maji na skladovky 20 % slevu. Mrkni na kabelku Basic shoper. Na nakupy jak delana. Mam kabelky 4, penezenku a kosmeticke tasticky a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24396
5.4.17 15:29

V sekáči :lol:, chce to ale vybírat a prohlídnout. Některé mají vady, jiné jsou jako nové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama