Kde kupujete konopnou mast?

13416
29.3.21 10:45

kde kupujete konopnou mast?

Máte nějaký vyzkoušený zdroj?
Znám člověka, který si pěstuje marjánku a vyrábí mast pouze pro svojí potřebu. Říkal mi, že zkoušel i mast koupenou v lékárně, ale ta je slabá a nemá potřebné účinky, jako kvalitní domácí… :nevim: Je docela dost nabídek v inzerátech, třeba na Bazoši, ale přece jen mám určité pochybnosti, v některých případech by mohlo jít o podvod, imitace… Proto hledám nějaký vyzkoušený, ověřený zdroj… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19641
29.3.21 11:07
@bse.pedro píše:
Máte nějaký vyzkoušený zdroj?
Znám člověka, který si pěstuje marjánku a vyrábí mast pouze pro svojí potřebu. Říkal mi, že zkoušel i mast koupenou v lékárně, ale ta je slabá a nemá potřebné účinky, jako kvalitní domácí… :nevim: Je docela dost nabídek v inzerátech, třeba na Bazoši, ale přece jen mám určité pochybnosti, v některých případech by mohlo jít o podvod, imitace… Proto hledám nějaký vyzkoušený, ověřený zdroj… 8)

ale je ti jasný, že je to trestný? 8) průser je, že když někde něco koupíš, stejně přesně nevíš a nezjistíš, kolik to má procent a jestli ti to k něčemu vůbec bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13416
29.3.21 11:20
@Keyllah píše:
ale je ti jasný, že je to trestný? 8) průser je, že když někde něco koupíš, stejně přesně nevíš a nezjistíš, kolik to má procent a jestli ti to k něčemu vůbec bude…

Je mi to jasný… Kdysi jsme dostali zdarma od známýho, můj známej to vyrábí vyloženě jen pro sebe a nedá se z něj nic vymámit… Ale některý lidi mají „přebytky“, vzal bych, za rozumnou cenu, diskrétně, bez jakýchkoliv údajů, zajel bych kamkoliv… :nevim: 8)
Právě ti, kteří si to dělají převážně pro sebe, to mají dokonale zmáknutý, mají dost velký znalosti o těchto věcech… :nevim: 8)
Osobně jsem třeba proti hulení, ale to se všeobecně víceméně toleruje, já bych to do huby nevzal, i když znám pár lidí, kteří si občas bafnou, je to jejich věc, i když mě to se.re, nebonzuju… Proto, i když je to v rozporu se zákonem, nevidím nic špatnýho na masti, kterou si namažu na nohu nebo na hubu, ale nemůžu se tím sjet třeba tím, že si to namažu na chleba… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15996
29.3.21 14:59

Vyrábím cbd verzi, nepatrném množství pro vlastní potřebu.

Ale jinak pokud chceš aby obsahovala THC a tedy měla vliv třeba na bolest, tak to je ve své podstatě nelegální. Když si vypěstuješ malé než menší množství a vyrobíš pro vlastní potřebu, tak je to jen přestupek. Jakmile to prodáváš a nebo jen rozdáváš, distribuujš omamné látky a dopouštíš se tak zločinu. Nedejbože když ti s tím někodo pomáhal - to je pak zločiné spiknutí.

Co můžeš koupit je mast s výtažky z konopí a cbd, což má taky příznivé účinky, ale nejde čekat analgetickou funkci. Ale popkud to potřebuješ na léčbu kožních potíží, tak to bohatě stačí.

Tohle třeba není špatný produkt
https://www.zelenazeme.cz/…a-kuzi-100ml

tohle je fajn, jen bych to nemazala na obličej - -ale třeba na ekzémy je vazelína s léčivými extrakty fajn.

https://www.konopnytata.cz/konopna-mast/
https://www.cbdshop.cz/cbd-mast

tohle naopak je úpně naprd, protože v tom je konopný olej, ne výtažky z konopí
https://www.drpopov.cz/…opela-50-ml/

přes bazoš bych to nekupovala, čert ví co tam ten člověk dal.

Stejně tak ti nikdo příčetný anonymně přes internet neporadí nikoho, kdo vyrábí mast která THC obsahuje, protože by tak na dotyčného hypoteticky mohl poslat policajty co se zrovna nudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13416
29.3.21 15:21
@Ou píše:
Vyrábím cbd verzi, nepatrném množství pro vlastní potřebu.

Ale jinak pokud chceš aby obsahovala THC a tedy měla vliv třeba na bolest, tak to je ve své podstatě nelegální. Když si vypěstuješ malé než menší množství a vyrobíš pro vlastní potřebu, tak je to jen přestupek. Jakmile to prodáváš a nebo jen rozdáváš, distribuujš omamné látky a dopouštíš se tak zločinu. Nedejbože když ti s tím někodo pomáhal - to je pak zločiné spiknutí.

Co můžeš koupit je mast s výtažky z konopí a cbd, což má taky příznivé účinky, ale nejde čekat analgetickou funkci. Ale popkud to potřebuješ na léčbu kožních potíží, tak to bohatě stačí.

Tohle třeba není špatný produkt
https://www.zelenazeme.cz/…a-kuzi-100ml

tohle je fajn, jen bych to nemazala na obličej - -ale třeba na ekzémy je vazelína s léčivými extrakty fajn.

https://www.konopnytata.cz/konopna-mast/
https://www.cbdshop.cz/cbd-mast

tohle naopak je úpně naprd, protože v tom je konopný olej, ne výtažky z konopí
https://www.drpopov.cz/…opela-50-ml/

přes bazoš bych to nekupovala, čert ví co tam ten člověk dal.

Stejně tak ti nikdo příčetný anonymně přes internet neporadí nikoho, kdo vyrábí mast která THC obsahuje, protože by tak na dotyčného hypoteticky mohl poslat policajty co se zrovna nudí.

Dík… Ty první dva odkazy vypadají docela dobře, třetí odrazuje snahou o reklamu s uvedením Dr, což je zjevná oblbovačka, páč je to asi cílený na to, že si tam mozek často přimyslí na začátku to Mu… :roll: :nevim: 8)
Ještě jsem to neprostudoval, ale zřejmě to budou eshopy… :nevim: Nedá se koupit i v kamenných prodejnách, kromě lékáren, těm nevěřím… :nevim: Vím o tom kulový, ale fungujou, nebo aspoň fungovaly nějaký ty Growshopy, kde nějakýma kličkama prodávali trávu, semínka, apod… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13416
29.3.21 15:31

@Ou
Tak už zkoumám první odkaz, jsou tam i kamenné prodejny… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57744
29.3.21 15:34

@bse.pedro sehnala jsem na fb
Do naší místní skupiny jsem napsala poptávku a paní se ozvala do až
A mast super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13416
29.3.21 15:49
@Petra Z píše:
@bse.pedro sehnala jsem na fb
Do naší místní skupiny jsem napsala poptávku a paní se ozvala do až
A mast super

Hm… Fejkbůk neprovozuju, nějak mě neoslovil… :nevim:
Ale už jsem objednal z těch odkazů od Ou, od „Konopnýho táty“, tak snad to bude dobrý… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
29.3.21 18:37

@bse.pedro aktuálně nám kamarádka doporučila Hemptouch terapeutický balzám, tak zkoušíme. Někomu to zabere, u nás to vypadá, že spíš ne.
Na netu mám strach to kupovat, kdoví, co do toho kdo dá a testovat to na malé nehodlám. Vypěstovat ani koupit si to taky nemůžu, ach jo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
29.3.21 18:42
@bse.pedro píše:
Hm… Fejkbůk neprovozuju, nějak mě neoslovil… :nevim:
Ale už jsem objednal z těch odkazů od Ou, od „Konopnýho táty“, tak snad to bude dobrý… :nevim: 8)

u toho Konopnýho táty mě trochu zarazilo „THC je ve státem tolerovaných hodnotách, nemusíte se proto bát, že by mast ovlivnila Vaše vnímání.“ :think: jako že když tě otestují, tak se THC neobjeví? ale pokud se neobjeví, je tam vůbec? a je ho tam dostatek na to, aby to nějak pomohlo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13416
29.3.21 18:46
@Keyllah píše:
u toho Konopnýho táty mě trochu zarazilo „THC je ve státem tolerovaných hodnotách, nemusíte se proto bát, že by mast ovlivnila Vaše vnímání.“ :think: jako že když tě otestují, tak se THC neobjeví? ale pokud se neobjeví, je tam vůbec? a je ho tam dostatek na to, aby to nějak pomohlo? :think:

Když jsem zběžně prolítl info o marjáně, tak tam jde o dvě složky - THC a nevímjaktadruhá… THC je to, co je potřeba k tomu, aby se smažka zhulila a měla to v krvi a ty masti by měly obsahovat hlavně tu druhou složku, která působí léčivě… :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7735
29.3.21 18:49

@bse.pedro konopny tata.
i s tím kostivalem je výborná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
29.3.21 18:52
@bse.pedro píše:
Když jsem zběžně prolítl info o marjáně, tak tam jde o dvě složky - THC a nevímjaktadruhá… THC je to, co je potřeba k tomu, aby se smažka zhulila a měla to v krvi a ty masti by měly obsahovat hlavně tu druhou složku, která působí léčivě… :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: 8)

Tak pak dej vědět, jestli to k něčemu bylo a zabralo to ;) nám mastička „jen“ s CBD bohužel nezabrala. Pár dnů fajn, ale do týdne byl atopák zpět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13416
29.3.21 18:56
@Stevia píše:
@bse.pedro konopny tata.
i s tím kostivalem je výborná.

Objednal jsem jednu čistou a jednu s kostivalem… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13416
29.3.21 19:01
@Keyllah píše:
Tak pak dej vědět, jestli to k něčemu bylo a zabralo to ;) nám mastička „jen“ s CBD bohužel nezabrala. Pár dnů fajn, ale do týdne byl atopák zpět…

Já to mám pro máti… Má toho víc, kromě srdce, tlaku a cukrovky se jí nedávno na nateklých nohou udělaly červený fleky a pupence, některý podlitý „vodou“, momentálně to řešíme, dělali jsme kardiologii, cévy, teď půjdem na kožní, asi vyšetřit lymfy apod… :nevim: Teď jí asi týden mažu konopnou mastí, dostala trošičku od kamarádky, zdá se, že se to trochu zlepšuje a když řekla obvoďačce o tý konopný masti, ta jí to schválila, ať se tím maže… Proto sháním touto cestou… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat