Kde kupujete kvalitní boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tarjei
Závislačka 4337 příspěvků 25.12.18 19:50
Kde kupujete kvalitni boty?

Na zimu uz mam letos tradičně Steely, neni v nich zima a jen tak neuklouznu. Na teplejsi část roku chci plateny kecky. A ted jaký koupit. Converse, Vans nebo jiny? Hodne chodim. Vloni jsem obyc kecky z Deichmanna znicila za dva mesice. Levny boty nema cenu kupovat. Kouknu na vinted.cz po botkach, novy vyjdou draho ty značkovy. Ovsem uvitam tipy. Mam siroky pricne plochy nohy a potrebuju kecky, co hned neprochodim podrážku. Chodím hodně, vsechny nakupy taham rucne, furt nekde litam. Diky za tipy.

Příspěvek upraven 25.12.18 v 19:58

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dedrichov
Závislačka 3143 příspěvků 25.12.18 19:52

mám také širokou nohu, kupuju riekers, ale nevím, jak jsou na tom s keckama

Tarjei
Závislačka 4337 příspěvků 25.12.18 19:54

@dedrichov nojo, riekery jsou parada. Mama je rada nosila. Ja od tyhle znacky ulovila lodicky v sekaci na brachovu svatbu, kozeny za kilo :mrgreen: jsou paradni.

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 25.12.18 20:01

Deichmann je na nic, od nich mi nevydrží ani botky co si obouvam příležitostně :roll: já Vždycky kupuju kožené tenisky ve sportovním obchodě, buď nike nebo Adidas, sem hroznej ničitel bot, ale tyhle mi vždycky vydrží jednu sezonu jako nové a druhou je dotrham…

iiiv
Extra třída :D 11048 příspěvků 25.12.18 20:04

no se širokou nohou asi jedině nějaký barefoot :nevim:

Ou
Kelišová 5879 příspěvků 25.12.18 20:04

Vzhledem ke své velikosti kupuju v http://www.cliche-shoes.cz/ cokoliv co chci nosit častěji než jen občas chci mít kožené a dobře ušité. Znamená to, že to je dražší, ale s údržbou a pravidelným podrážením vydrží léta.

Na turistiku nosím pracovní boty a jiné sportovní boty mám ze specializovaných prodejen.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19482 příspěvků 25.12.18 20:05

keen - mají i boty do města

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 25.12.18 20:08

@Tarjei zrovna converse nebo vans mi jako moc kvalitní boty nepřijdou :think: momentálně mám dvoje kecky s rozhodně lepší podrážkou než výše zmíněné. Jedny jsou adidas, druhé nike. Ty conversky i vans mi přijdou jako takový šlupky, určitě ne na velký chození.

Edit: zkus třeba Merrel, na větší chození super, ale nevim jak na širší nohu. To musíš zkusit. Jestli máš hodně širokou, tak nějaké barefoot

7.straka
Kecalka 365 příspěvků 25.12.18 20:27

Jestli hodně chodíš vyprdla bych se na plátěný kecky a šla do bot na turistiku, takže do sportu. Hodně dobrý jsou Keen, ale ty jsou drahý.

Tarjei
Závislačka 4337 příspěvků 25.12.18 20:35

Kdyz ja moc nemiluju vzhledem sportovni obuv…

mroe
Extra třída :D 14892 příspěvků 25.12.18 20:50

Ja nosim uz jen Ecco.

alisekR
Kelišová 5498 příspěvků 25.12.18 20:51

@Tarjei zkusila bych obejít soukromé lékárny, mívají tam zdravotní boty např. Santé. Nebo do zdravotních potřeb. Třeba v Českých Budějovicích ve zdravotních v Globusu, mají krásný boty. Tedy nevím z odkud jsi. Jinak jsou super boty Columbia, mají je i ve Sportisimu. Manžel jiné nenosí. Cena bez slev je tedy kolem 2500, ale ve slevách, kteree
má Sportisimo vlastně pořád je za takových 1300 koupíš. A pak pokud u vás jsou někde pracovní oděvy, kamenná prodejna. Výraž tam, v těchto obchodech mívají překvapivě krásné a kvalitní boty na klasické nošení.

Tarjei
Závislačka 4337 příspěvků 25.12.18 20:57

Diky vsem za tipy, okouknu to. Nejsem zrovna bohata ale v mem pripade je setreni na botach nerozum ptz kdyz se to ve finale secte, vyjdou me levny boty draz kdyz je tak nicim…

neumisa
Neúnavná pisatelka 19482 příspěvků 25.12.18 21:08
@Tarjei píše:
Kdyz ja moc nemiluju vzhledem sportovni obuv…

když pohledáš, tak keeny mají i „nesportovní“ kousky. Mám od nich polobotky, šooupla jsem do nich gelové vložky a mám nohy jak v pokojíčku. Jo, jsou dražší - ale vydrží. Už je tahám čtvrtým rokem a furt dobrý.

Tarjei
Závislačka 4337 příspěvků 25.12.18 21:16

@neumisa aha kouknu..diky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >