Kde kupujete kvalitní dámská trička

1873
28.3.16 21:30

Kde kupujete kvalitní dámská trička

Chtěla bych se zeptat, kde nakupujete kvalitní trička. Ideálně aby držela tvar déle než jen pár vyprání, nejlépe aby zvládla i sušičku a hlavně aby byla dost dlouhá! (mám 180 cm)
Z materiálů mám ráda bavlnu a viskózu.
Zajímají mě:
1. „Ženská“ elegantní trička jednobarevná i s potiskem/vzorem
2. sportovní trička

Děkuji za zkušenosti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
28.3.16 21:32
@Zuzka2012 píše:
Chtěla bych se zeptat, kde nakupujete kvalitní trička. Ideálně aby držela tvar déle než jen pár vyprání, nejlépe aby zvládla i sušičku a hlavně aby byla dost dlouhá! (mám 180 cm)
Z materiálů mám ráda bavlnu a viskózu.
Zajímají mě:
1. „Ženská“ elegantní trička jednobarevná i s potiskem/vzorem
2. sportovní tričkaDěkuji za zkušenosti :kytka:

na Aliexpressu ;)

• Citovat
  • Upravit
278
28.3.16 21:38

http://www.veronikahubkova.cz/e-shop/zeny/
Možná trochu dražší, ale krásná trička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1873
28.3.16 21:51

@JayLee @Leopoldina Ja teda spis myslela, abych si to mohla vyzkouset :think:
Na tom Ali kupujes konkretne nejakou znacku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
28.3.16 21:54
@Zuzka2012 píše:
@JayLee @Leopoldina Ja teda spis myslela, abych si to mohla vyzkouset :think:
Na tom Ali kupujes konkretne nejakou znacku?

nemam konkretni znacku musí me zaujmout jak strihem tak vzhledem tak materiálem a zalezi kam ho chci nosit ;) no vždy tam mas tabulku do které se snadno vejdes + feedbacky prodejce takze nikdy se mi nestalo ze by velikost nesedela ci jsem byla zklamana a za tech par korun nakoupis fakt pekny věci co u nas bys nekoupila + dopravu mas zdarma ;)

• Citovat
  • Upravit
13779
28.3.16 21:57

V lidlu jsou super tricka, kupuji hlavne sportovni, ale mam z lidlu i tilka na normalni noseni a vse ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
28.3.16 21:59

@Zuzka2012 Doporučím ti www.aroshop.cz. Třička mají pouze bez potisku, v různých barvách, cena nízká, z kvality jsem byla nadšená. Můžeš si dokonce vybrat gramáž bavlny, což je údaj, který ti drtivá většina prodejců neposkytne. Viděla jsem i dost značkových dražších třiček, která mi připadala proti těmto jako hadr. ;) Mají většinou výběr z mnoha barev. Mají různé značky, za nejkvalitnější co se týká materiálu a ušití považuji značku Lambeste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
28.3.16 22:06
@JayLee píše:
na Aliexpressu ;)

Zeptám se - všude, kde je „free shipping“, to znamená, že neplatím žádné poštovné a balné? Nemůže se třeba stát, že mi pak naskočí někde clo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
28.3.16 22:17

Kvalitni bavlnena maji na zoot.cz
velky vyber, dobre ceny, vtipne potisky a drzi to :-)
postovne zpet maji pripadne zdarma, tkz nic neriskujes
co ti nesedne, to vratis (delam to tak casto)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
28.3.16 22:18

Tady je jeste odkaz primo na tricka podle ceny: http://damska-tricka.zoot.cz/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
28.3.16 22:28

Já také na www.zoot.cz, poslední dobou jsem si tento eshop hodně oblíbila a oblečení i boty už víceméně kupuju jen tam.

• Nahlásit
  • Citovat
Meha
28.3.16 22:29
@SussieS píše:
Zeptám se - všude, kde je „free shipping“, to znamená, že neplatím žádné poštovné a balné? Nemůže se třeba stát, že mi pak naskočí někde clo?

Mně se to nikdy nestalo.
Oblečení bych si tam ale asi nekoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
44433
28.3.16 23:18

@Zuzka2012 co se týče toho aliexpressu, tak dávej bacha, aby to sedělo, protože jsou ty věci víceméně dělané na Asiatky, které jsou hodně malé, takže při tvé výšce ti můžou být ty klasická neprodloužená trička krátká..
Jinak mám hodně ráda basic jednobarevná trička z Lidlu. Ne všechna, některé jsou hadry, ale bývají občas dvojbalení pěkných a dokonče s padnoucí délkou :)
Oproti tomu sportovní věci za mě nee - možná na hodinovku cvičení, kdy víš, že to stejně propotíš, převlečeš se a jdeš. My měli ty jejich věci na celodenních výletech a tam to prostě byl průser - když jsem se během dopoledne zpotila, měla jsem smolíka a bylo to dost nepříjemný. A za hodně podobnou cenu dostaneš třeba v Decathlonu lepší kvalitu, pak mám ráda Husky, AlpinePro, ty mám vyzkoušené :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1873
29.3.16 09:17

@adlita @Meha Holky dik za ten zoot, par veci od nich mam, trika jsem teda nezkousela, ale jestli jste spokojene s kvalitou, tak zkusim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1873
29.3.16 10:03

@Moise Alpine jsem mela dve, delka byla akorat, bohuzel po par vypranich hadr+se srazila na delku :roll: Z Husky jsem chtela vyzkouset, uz mi je vic lidi chvalilo. Ale Husky neni primo znacka nebo je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama